با ابروهای کامل احساس خوبی داشته باشید خانمهای زیبا که هیچ فرصتی را برای آراستگی...
با ابروهای کامل احساس خوبی داشته باشید

با ابروهای کامل احساس خوبی داشته باشید

خانمهای زیبا که هیچ فرصتی را برای آراستگی خود از دست نمی دهند ، همچنین دوست دارند در مراقبت از ابروها مراقب باشند. در مورد مراقبت از مو ، مراقبت از پوست ، مراقبت از ناخن ، مراقبت از ابروها مورد غفلت قرار نمی گیرد. شکل ابروهایی که زیبایی صورت را آشکار می کند و چشم ها را همراهی می کند گاهی می تواند از اهمیت حیاتی برخوردار باشد. به همین دلیل است که سعی می شود ابروها ضخیم تر شوند ، شکل داده و از افتادن آنها جلوگیری شود. اگر تلاش های شما شکست خورد نگران نباشید! کاشت ابرو که یک روش بدون درد و عملی است ، این روزها وجود دارد.
مراقبت از چشم ، پر کردن ابرو ، تعویض ابرو
این یک مشکل بزرگ است که ابروهایی که هر چند وقت یکبار با توجه به روندها شکل می گیرند ، کمیاب می شوند ، کاهش می یابند و نمی توانند رشد کنند. علاوه بر این ، این وضعیت نه تنها برای زنان ، بلکه برای آقایان نیز می تواند مشکل ساز باشد. ما اکیداً توصیه می کنیم مراقبت از ابروهای خود را با روش های مختلف برای تقویت و ضخیم شدن ابروها انجام دهید. برای کسانی که نمی توانند در مراقبت از ابرو نتیجه بگیرند ، روش کاشت ابرو بدون درد را در چند مرحله ساده توصیه می کنیم.
از ابروهای شارپلی محافظت کنید
اگرچه شکل ابروها بسیار مهم است ، اما لازم است ابروها را از نظر سلامتی ارزیابی کنیم. زیرا ساختار ابروهای ریخته شده بیش از حد خراب می شود و شکل موجود از بین می رود. ما باید همان مراقبتی را که نسبت به ریزش موی خود نسبت به مژه ها و ابروهایمان نشان می دهیم ، نشان دهیم. در غیر این صورت ، ممکن است ابروهایی با ظاهر کم ایجاد کنیم. به منظور جلوگیری از این امر ، می توانیم با استفاده از سرم ها و کرم های مراقبت مناسب برای مراقبت از ابرو و مژه ، تغذیه ابروها را تضمین کنیم. با این حال ، یکی از مهمترین نکات در اینجا عدم استفاده از محصول اشتباه و ایجاد ریزش ابرو است. به همین دلیل ما باید بدانیم که از چه چیزی استفاده می کنیم. هرگز موهای ابرو خود را با اطلاعات شنیده مجبور نکنید.
کدام روش مILLثرترین روش پر کردن ابرو است؟
داشتن مدلهای متنوع ابرو می تواند باعث شود افراد دائماً بخواهند شکل ابرو خود را تغییر دهند. طبیعی است که مورد دلخواه خود را در بین این مدل ها انتخاب کنید. با این حال ، هنگام انتخاب مدل ابرو ، ممکن است فکر کنید که چنین ابروهای پر پشتی ندارید. در چنین مواردی معمولاً سعی می شود ابروها با روش های مختلف پر شوند.
مداد ابرو: سریع ترین و بی فایده ترین روش پر کردن ابرو شناخته شده ، مداد ابرو است. هنگامی که عجله دارید ، این روش یک روش طبیعی نیست ، که به شما کمک می کند ظاهر بد ابرو را کمی از بین ببرید. فقط می تواند تا حدی تصویر را پر کند ، هیچ تأثیری بر ساختار واقعی ابرو شما ندارد و باید هر روز تکرار شود.
میکروبلیدینگ: متأسفانه ، ما نمی توانیم هر روز یک شکل و یک ابرو زیبا ترسیم کنیم ، زیرا همه ما هنرمندانی نیستیم که به هنرهای تجسمی علاقه داریم! به همین دلیل ، معمولاً از روش دائمی تری به جای مداد ابرو که در خانه استفاده می کنیم استفاده می شود. با فرایندی به نام میکروبلیدینگ ، ابروها دائماً رنگ می شوند. این برنامه کاربردی که توسط آرایشگر ساخته شده است می تواند به عنوان یک شکل حرفه ای تر از روش مداد ابرو در نظر گرفته شود ، اما هدف همان مداد ابرو است. در این روش سعی می شود ظاهر ابرو با رنگدانه های رنگ آمیزی به دست آید. با این حال ، در اینجا نمی توان در مورد ساختار طبیعی ابرو صحبت کرد. علاوه بر این ، یک عمر ندارد ، به طور متوسط ​​در 1 سال شروع به ناپدید شدن می کند.
کاشت ابرو: ساده ترین راه برای ساختار دهی و افزایش موهای طبیعی ابرو ، کاشت ابرو است. روش کاشت ابرو شکل ابروهای شما را به شکل دلخواه ، کشیدن خطوط مناسب و پر کردن آنها و استفاده از ریشه موی واقعی ارائه می دهد. علاوه بر این ، این فرایند در حفظ ماندگاری خود برای زندگی قاطع است. با کاشت ابرو با استفاده از فولیکول های مو می توانید ابروهای خود را به شکل دلخواه فرم دهید.
AN TRANSPLANT EYEBROW چیست؟
در اینجا به موضوع مورد انتظار نحوه استفاده از کاشت ابرو می رسیم. کاشت ابرو ، که اغلب در مورد آن می شنوید اما شاید نمی دانید این چیست ، روشی است که در آن از موهای طبیعی مو برای پر کردن ابروهای پراکنده شما استفاده می شود. این اطمینان می دهد که فولیکول های مو ، که معمولاً از ناحیه کمر گرفته می شوند ، اما همچنین می توانند از قسمت های مختلف بدن مانند ریش ، سینه ، ساق پا در برخی موارد گرفته شوند ، در نواحی خالی ابروها کاشته می شوند. این فرایند بسیار ساده است و در مدت کوتاهی انجام می شود زیرا با تعداد بسیار کمی فولیکول مو تکمیل می شود.
بعد از کاشت ابرو ، می توانید از ابروهای خود به شکل دلخواه با ساختار طبیعی موهای خود استفاده کنید. تنها نکته ای که باید در کاشت ابرو مورد توجه قرار گیرد این است که ابروهای کاشته شده برای مدتی رشد می کنند. تا زمانی که فولیکول های مو به مکان جدید خود عادت کنند ، می توانند در مواقعی که در ناحیه مو هستند و رشد می کنند ، واکنش خود را نشان دهند. ابروهای کشیده را می توان در فواصل منظم کوتاه کرد و اصلاح کرد.

DHI IN TRANSPLANT ابرو
اگر برای پی بردن به ساختار طبیعی و بی عیب ابرو خود ، پیوند ابرو را انتخاب کرده ایدرویا ، روش DHI به نجات شما می آید. متخصصانی که اهمیت طبیعی بودن در کاشت ابرو را می دانند ، که نیاز به مهارت بالا دارد ، از مدادهای Choi Implanter استفاده شده در تکنیک DHI استفاده می کنند. به این ترتیب ، در حالی که کاشت به صورت عملی انجام می شود ، از آسیب به ریشه های دیگر نیز جلوگیری می شود.
مدادهای نوک تیز چوی ایده آل هستند در صورتی که ناحیه ابرو یک ناحیه کوچک باشد و سایر ریشه ها آسیب ببینند. قبل از عمل پیوند نیازی به بازکردن مجاری در ناحیه ابرو نیست.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .