Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
3-4 HOURS
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
2-4 WEEKS
Healing Time:
1 MONTH
Hospital Accommodation:
1 DAY

حکاکی شکم

اچ کردن شکم یا جراحی شش تکه عملی است که بیانگر ایجاد ظاهر برجسته ماهیچه ای با اعمال جراحی در شکم است. این یک عمل جراحی پلاستیک و زیبایی است که هیچ گونه شرایط بهداشتی ندارد و صرفاً برای اهداف زیبایی انجام می شود.

در فرآیند شفاف سازی عضله شکمی (شش بسته) ، بافت چربی خود ناحیه شکم برای به دست آوردن ظاهر عضلانی شکل می گیرد. در این فرایند ، خطوط عضلانی با روش لیپوساکشن ترسیم می شوند و قسمت های بسته ای که نمایانگر ظاهر ماهیچه هستند ، توسط بافت چربی موجود پشتیبانی می شوند.

مزایای استفاده از حفره شکمی

همه می خواهند بدون در نظر گرفتن جنسیت ، سالم ، آراسته و جذاب به نظر برسند. به همین دلیل می توان اچینگ شکمی را صرف نظر از زن یا مرد انجام داد. ساختار عضلانی بدن به اندازه کافی سالم و زیبا به نظر می رسد. به همین دلیل ظاهر عضلانی اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد. اچ کردن شکم یک عمل کاملاً بدون درد است. هیچ بخیه یا علامت برشی وجود ندارد.
تیز کردن عضلات شکم با ورزش نیاز به تلاش و زمان زیادی دارد. برخی افراد هر چقدر تلاش می کنند ماهیچه های خود را نشان نمی دهند. در عین حال ، ماهیچه ها بدون کاهش وزن به طور کامل ظاهر نمی شوند. هدف از جراحی های قلم زنی شکم ؛ این تعریف فوری ماهیچه های شکم در یک عمل بدون کاهش وزن یا نیاز به تلاش زیاد است.

جابجایی غیرطبیعی چگونه انجام می شود؟

عمل هایی که برای شفاف سازی عضله شکم انجام می شود تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. از طریق برش های 5 میلی متری در شکم اعمال می شود. در این عمل ، قسمتهای بیرون زده بافتهای عضلانی با حفظ بافت چربی در ناحیه پشتیبانی می شوند ، در حالی که بافتهای چربی در ناحیه تشکیل گودال با لیپوساکشن برداشته شده و بافت ماهیچه ای شفاف می شود. از آنجا که کلینیک Promed دارای طراحی زیبایی است که توسط جراحان متخصص به دقت اعمال شده است ، نتایج عالی به دست می آید.

عملیات برای چه کسانی انجام شده است؟

این روشی است که می تواند برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند اما چاقی آنها تشخیص داده نشده و اضافه وزن ندارند استفاده شود. افرادی که با وجود انجام ورزش نمی توانند حجم عضلات خود را افزایش دهند معمولاً به این عمل متوسل می شوند. این را می توان به راحتی برای همه مردان و زنان میانسال که می خواهند به اندامی متناسب و ورزشکار دست یابند استفاده شود. جراحی ماهیچه های شکمی تنها راهی است که می توان تصویر ماهیچه های شکمی را در سریع ترین حالت انجام داد. بیشتر توسط مردان ترجیح داده می شود.

مشاهده اثر عملیات

پس از عضله شکم ، یعنی شش عمل جراحی ، اثرات بلافاصله قابل مشاهده است ، اما نتیجه زمانی کاملاً آشکار می شود که تورم موقت ناشی از جراحی طی 7 تا 10 روز از بین برود. نتایج مشاهده شده افراد را راضی می کند و اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد.
توجه به تغذیه فرد در دوران نقاهت پس از جراحی بسیار مهم است. در این فرایند ، توصیه می شود از مصرف زیاد غذا خودداری کرده یا وزن اضافی خود را از دست ندهید. برای از دست دادن ظاهر پاستیل در ماهیچه ها ، باید نسبت چربی موجود حفظ شود.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت ابدومینوپلاستی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .