حکاکی شکم

اچ کردن شکم یا جراحی شش تکه عملی است که بیانگر ایجاد ظاهر برجسته ماهیچه ای با اعمال جراحی در شکم است. این یک عمل جراحی پلاستیک و زیبایی است که هیچ گونه شرایط بهداشتی ندارد و صرفاً برای اهداف زیبایی انجام می شود.

در فرآیند شفاف سازی عضله شکمی (شش بسته) ، بافت چربی خود ناحیه شکم برای به دست آوردن ظاهر عضلانی شکل می گیرد. در این فرایند ، خطوط عضلانی با روش لیپوساکشن ترسیم می شوند و قسمت های بسته ای که نمایانگر ظاهر ماهیچه هستند ، توسط بافت چربی موجود پشتیبانی می شوند.

مزایای استفاده از حفره شکمی

همه می خواهند بدون در نظر گرفتن جنسیت ، سالم ، آراسته و جذاب به نظر برسند. به همین دلیل می توان اچینگ شکمی را صرف نظر از زن یا مرد انجام داد. ساختار عضلانی بدن به اندازه کافی سالم و زیبا به نظر می رسد. به همین دلیل ظاهر عضلانی اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد. اچ کردن شکم یک عمل کاملاً بدون درد است. هیچ بخیه یا علامت برشی وجود ندارد.
تیز کردن عضلات شکم با ورزش نیاز به تلاش و زمان زیادی دارد. برخی افراد هر چقدر تلاش می کنند ماهیچه های خود را نشان نمی دهند. در عین حال ، ماهیچه ها بدون کاهش وزن به طور کامل ظاهر نمی شوند. هدف از جراحی های قلم زنی شکم ؛ این تعریف فوری ماهیچه های شکم در یک عمل بدون کاهش وزن یا نیاز به تلاش زیاد است.

جابجایی غیرطبیعی چگونه انجام می شود؟

عمل هایی که برای شفاف سازی عضله شکم انجام می شود تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. از طریق برش های 5 میلی متری در شکم اعمال می شود. در این عمل ، قسمتهای بیرون زده بافتهای عضلانی با حفظ بافت چربی در ناحیه پشتیبانی می شوند ، در حالی که بافتهای چربی در ناحیه تشکیل گودال با لیپوساکشن برداشته شده و بافت ماهیچه ای شفاف می شود. از آنجا که کلینیک Promed دارای طراحی زیبایی است که توسط جراحان متخصص به دقت اعمال شده است ، نتایج عالی به دست می آید.

عملیات برای چه کسانی انجام شده است؟

این روشی است که می تواند برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند اما چاقی آنها تشخیص داده نشده و اضافه وزن ندارند استفاده شود. افرادی که با وجود انجام ورزش نمی توانند حجم عضلات خود را افزایش دهند معمولاً به این عمل متوسل می شوند. این را می توان به راحتی برای همه مردان و زنان میانسال که می خواهند به اندامی متناسب و ورزشکار دست یابند استفاده شود. جراحی ماهیچه های شکمی تنها راهی است که می توان تصویر ماهیچه های شکمی را در سریع ترین حالت انجام داد. بیشتر توسط مردان ترجیح داده می شود.

مشاهده اثر عملیات

پس از عضله شکم ، یعنی شش عمل جراحی ، اثرات بلافاصله قابل مشاهده است ، اما نتیجه زمانی کاملاً آشکار می شود که تورم موقت ناشی از جراحی طی 7 تا 10 روز از بین برود. نتایج مشاهده شده افراد را راضی می کند و اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد.
توجه به تغذیه فرد در دوران نقاهت پس از جراحی بسیار مهم است. در این فرایند ، توصیه می شود از مصرف زیاد غذا خودداری کرده یا وزن اضافی خود را از دست ندهید. برای از دست دادن ظاهر پاستیل در ماهیچه ها ، باید نسبت چربی موجود حفظ شود.

قیمت ابدومینوپلاستی 2021

آیا بعد از عمل جراحی شش بسته درد وجود دارد؟

جراحی شش بسته یک روش بدون درد است. ممکن است در نواحی که چربی برداشته یا منتقل می شود ، کمی تورم و درد وجود داشته باشد. به همین دلیل می توان از مسکن استفاده کرد و درد موجود تسکین یافت. هیچ درد شدیدی از جراحی وجود ندارد. از آنجا که عملیات در زمان کوتاهی و عملاً انجام می شود ، هیچ موقعیت مزاحم وجود ندارد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .