Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
1-2 HOURS
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
1 WEEK
Healing Time:
4-6 WEEKS
Hospital Accommodation:
1 DAY

عمل اسلیو معده

جراحی اسلیو معده ، که بیشترین کاربرد را در جراحی چاقی دارد ، با کاهش ظرفیت معده با هدف جلوگیری از مشکلات گرسنگی و اضافه وزن انجام می شود. دلیل اینکه به آن "معده لوله" می گویند این است که ظاهر کیسه ای معده با جراحی به لوله تبدیل می شود. به جراحی آستین معده جراحی کاهش معده نیز گفته می شود.
جراحی لوله معده (GASTRECTOMY آستین) چیست؟
گاسترکتومی اسلیو که به جراحی کاهش معده نیز معروف است ، فرآیند کاهش معده به شکل لوله است. شکم ، که دارای ساختار منحنی است ، با روش لاپاراسکوپی ، یعنی روش جراحی بسته ، بریده می شود و مازاد آن برداشته می شود و به شکل لوله استوانه ای در می آید. در معده ای که ظرفیت آن کاهش می یابد ، میزان اشتها با همان میزان کاهش می یابد. به همین دلیل ، اشباع سریع حاصل می شود و کاهش وزن تجربه می شود.
مزایای جراحی لوله معده
از آنجا که روش لاپاراسکوپی در جراحی گاسترکتومی اسلیو ، که یک عمل کاهش معده است ، اعمال می شود ، روند بهبود در مقایسه با سایر روشها سریعتر است. اغلب ترجیح داده می شود زیرا کمترین خطر جراحی چاقی را دارد. برخلاف تصور عموم ، این دارو به روش کاملاً ساده و بدون افزودن جسم خارجی به معده تجویز می شود.
با توجه به کاهش اشتها پس از جراحی ، کاهش وزن به طور م occursثر رخ می دهد. سریعتر و سالمتر از سایر روشهای کاهش وزن است و سیستم گوارش خراب نمی شود.
چگونه معده کاهش می یابد؟
فرآیند کاهش معده تنها با بازکردن چند سوراخ میلی متری اعمال می شود. برای این روش نیازی به ایجاد یک برش بسیار بزرگ در دیواره معده نیست. این وضعیت همچنین بر روند بهبود تأثیر می گذارد ، یک عمل راحت تر انجام می شود.
در حین عمل از دوربین ها و ابزارهای نازک استفاده می شود. با استفاده از این ابزار و دوربین ها از طریق سوراخ های میلی متری حفر شده وارد می شود. تقریباً 70-80 of معده برداشته می شود. این عمل که تحت بیهوشی عمومی انجام می شود ، تقریباً 60 تا 90 دقیقه به طول می انجامد. پس از عمل کاهش معده ، اشتها کنترل شده و کاهش وزن حاصل می شود.
علل از دست دادن تجدید نظر پس از عمل جراحی
گرلین هورمونی است که در معده ترشح می شود و باعث می شود احساس گرسنگی کنید. در جراحی کاهش معده ، قسمتی از معده که این هورمون را ترشح می کند برداشته می شود. به این ترتیب احساس گرسنگی پس از عمل جراحی تا حد زیادی کاهش می یابد. در عین حال ، از آنجا که اندازه معده کاهش می یابد ، اشباع بسیار سریع تجربه می شود. روند کاهش وزن پس از عمل به این ترتیب آغاز می شود. حتی اگر مردم بخواهند ، نمی توانند قسمتهای زیادی از غذا را مصرف کنند ، نمی توانند مایعات زیادی مصرف کنند. به همین دلیل ، لازم است یک برنامه غذایی متعادل و کوچک برای خوردن و آشامیدن تعیین شود.

این عملیات برای چه کسانی اعمال می شود؟

جراحی کاهش معده که توسط متخصصان کلینیک Promed انجام می شود ، عموماً نه به دلیل زیبایی ، بلکه برای از بین بردن مشکلات سلامتی تهدید کننده زندگی ترجیح داده می شود. با این حال ، پس از جراحی ، مقدار زیادی کاهش وزن در فرد تجربه می شود و این می تواند افراد را راضی کند. بعد از گاسترکتومی اسلیو ، افراد ممکن است درخواست انجام جراحی شکم یا جراحی مشابه را نیز داشته باشند و این می تواند برای دوره بعد با پزشک متخصص در میان گذاشته شود.
مانند سایر انواع جراحی ، جراحی گاسترکتومی آستین را می توان برای افراد بین 18 تا 65 سال اعمال کرد. این به طور کلی برای افرادی که دارای چاقی شدید (چاقی مریض) تشخیص داده شده اند و شاخص توده بدنی آنها بیش از 40 است اعمال می شود. جدا از این ، می توان آن را در دیابت نوع 2 ، اختلالات متابولیسم ، آپنه خواب ترجیح داد.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت جراحی اسلیو معده 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .