PRP

PRP برای تسریع بهبود و کاهش تشکیل آبسه استفاده می شود. درمان با پلاسمای غنی از پلاکت یا تزریق PRP به دلایل مختلف مانند تقویت فولیکول های مو ، جوانسازی پوست و تسریع بهبود بافت نرم استفاده می شود.
درمان PRP به دلیل اثرات جوانسازی پوست می تواند در قسمت های مختلف پوست اعمال شود ، زیرا اغلب در درمان مو استفاده می شود. در درمان PRP امکان وجود درد ، درد و عوارض جانبی وجود ندارد که اثرات آن به سرعت مشاهده می شود. این را می توان برای هر کسی ، مرد یا زن اعمال کرد.
در چه بیماریهایی از درمان PRP استفاده می شود؟
سلولهایی به نام پلاکت که ویژگی تجدید بدن را دارند ، در بسیاری از شاخه های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه PRP در زخم های غیر قابل درمان پا به دلیل دیابت و واریس ، آسیب های تاندون و التهاب تاندون مانند آرنج تنیس ، برای تسریع روند بهبودی پس از کاشت دندان به صورت اعمال می شود.
مزایای درمان PRP
ساختار بدن جوان ، زیبا و سالم چیزی است که همه رویای آن را دارند. در بیشتر مواقع ، این میل بدون توجه به جنسیت بوجود می آید. متأسفانه تغییرات قابل مشاهده زیادی در پوست وجود دارد که به دلیل افزایش سن و عوامل محیطی شروع به بدتر شدن می کند. خاصیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد ، چین و چروک ها افزایش می یابد و افتادگی در پوست ایجاد می شود. کاهش فیبرهای کلاژن و الاستین در پوست باعث خراب شدن می شود. با استفاده از روش PRP ضد پیری ، هدف آن افزایش تولید فیبرهای کلاژن و الاستین در پوست است ، به دلیل عوامل رشد موجود در پلاکت ها.
PRP چگونه اجرا می شود؟
روش PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) یک روش درمانی است که باید توسط متخصصان کلینیک Promed اعمال شود. اول از همه ، خون گرفته شده از فرد در یک لوله مخصوص تحت شرایط استریل قرار می گیرد. سپس خون در لوله ای حاوی ژل قرار می گیرد. مواد موجود در خون در لوله ای که در سانتریفیوژ قرار داده شده است در عرض 5-8 دقیقه از هم جدا می شوند. قسمت پلاسمایی خون غنی از پلاکت و فاکتورهای رشد جدا می شود. مخلوط حاصل با روش تزریق روی ناحیه مربوطه اعمال می شود.
جلسات PRP
با تشکر از فرایند PRP ، یک جوانسازی کاملا طبیعی بدون دادن هرگونه ماده یا داروی خارجی به بدن با 3-4 جلسه استفاده در فواصل 2-4 هفته حاصل می شود. از اولین جلسات در افرادی که PRP دارند ، به وضوح متوجه می شویم که در ظاهر خشک و کسل کننده پوست بهبود یافته است. با کاربردهای زیر ، کاهش چین و چروک و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست در افرادی که PRP دارند مشاهده می شود.

قیمت درمان پی آر پی

در چه مناطقی از برنامه PRP استفاده می شود؟

برنامه PRP برای جوانسازی پوست آسیب دیده از آلودگی محیط ، قرار گرفتن مستقیم در معرض آفتاب ، افزایش سن و ترمیم بافت های بدن از داخل استفاده می شود. اثرات زیر پس از PRP مشاهده می شود:
elastic خاصیت ارتجاعی و درخشندگی به پوست می بخشد.
از ریزش مو جلوگیری کرده ، موها را تقویت می کند.
از چین و چروک و افسردگی جلوگیری می کند.
in پوست را در زخم ها ، ترک ها و آسیب های پوستی بازسازی می کند.
● ساختار سریع پوست را پس از فرآیندهایی مانند لیزر فراهم می کند.
in در ناحیه هایی مانند صورت ، دست ، بازوها ، پاهای داخلی ، گردن و دکلته در زیبایی پزشکی استفاده می شود.
PRP یک راه حل غیر جراحی برای پارگی تاندون آشیل ارائه می دهد.
روش PRP نیز برای درد استفاده می شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .