Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
30-40 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
SAME DAY
Hospital Accommodation:
-

PRP

PRP برای تسریع بهبود و کاهش تشکیل آبسه استفاده می شود. درمان با پلاسمای غنی از پلاکت یا تزریق PRP به دلایل مختلف مانند تقویت فولیکول های مو ، جوانسازی پوست و تسریع بهبود بافت نرم استفاده می شود.
درمان PRP به دلیل اثرات جوانسازی پوست می تواند در قسمت های مختلف پوست اعمال شود ، زیرا اغلب در درمان مو استفاده می شود. در درمان PRP امکان وجود درد ، درد و عوارض جانبی وجود ندارد که اثرات آن به سرعت مشاهده می شود. این را می توان برای هر کسی ، مرد یا زن اعمال کرد.
در چه بیماریهایی از درمان PRP استفاده می شود؟
سلولهایی به نام پلاکت که ویژگی تجدید بدن را دارند ، در بسیاری از شاخه های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه PRP در زخم های غیر قابل درمان پا به دلیل دیابت و واریس ، آسیب های تاندون و التهاب تاندون مانند آرنج تنیس ، برای تسریع روند بهبودی پس از کاشت دندان به صورت اعمال می شود.
مزایای درمان PRP
ساختار بدن جوان ، زیبا و سالم چیزی است که همه رویای آن را دارند. در بیشتر مواقع ، این میل بدون توجه به جنسیت بوجود می آید. متأسفانه تغییرات قابل مشاهده زیادی در پوست وجود دارد که به دلیل افزایش سن و عوامل محیطی شروع به بدتر شدن می کند. خاصیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد ، چین و چروک ها افزایش می یابد و افتادگی در پوست ایجاد می شود. کاهش فیبرهای کلاژن و الاستین در پوست باعث خراب شدن می شود. با استفاده از روش PRP ضد پیری ، هدف آن افزایش تولید فیبرهای کلاژن و الاستین در پوست است ، به دلیل عوامل رشد موجود در پلاکت ها.
PRP چگونه اجرا می شود؟
روش PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) یک روش درمانی است که باید توسط متخصصان کلینیک Promed اعمال شود. اول از همه ، خون گرفته شده از فرد در یک لوله مخصوص تحت شرایط استریل قرار می گیرد. سپس خون در لوله ای حاوی ژل قرار می گیرد. مواد موجود در خون در لوله ای که در سانتریفیوژ قرار داده شده است در عرض 5-8 دقیقه از هم جدا می شوند. قسمت پلاسمایی خون غنی از پلاکت و فاکتورهای رشد جدا می شود. مخلوط حاصل با روش تزریق روی ناحیه مربوطه اعمال می شود.
جلسات PRP
با تشکر از فرایند PRP ، یک جوانسازی کاملا طبیعی بدون دادن هرگونه ماده یا داروی خارجی به بدن با 3-4 جلسه استفاده در فواصل 2-4 هفته حاصل می شود. از اولین جلسات در افرادی که PRP دارند ، به وضوح متوجه می شویم که در ظاهر خشک و کسل کننده پوست بهبود یافته است. با کاربردهای زیر ، کاهش چین و چروک و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست در افرادی که PRP دارند مشاهده می شود.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت درمان پی آر پی

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .