پر کردن چانه

پرکردن چانه فرایند آوردن چانه به ظاهر دلخواه با تزریق محتویات پر کننده مخصوص شخص برای چانه است.
چرا پر شدن فک انجام می شود؟
تزریق فیلر یک روش جراحی زیبایی است که عموماً برای پرکردن چین و چروک یا ناحیه صورت در ناحیه صورت استفاده می شود. همچنین برای از بین بردن کمبودهای حجم روی صورت با پر کردن خطوط استفاده می شود. وقتی تزریق فیلر به زیر پوست انجام می شود ، این ناحیه را با افزایش سطح آن افزایش می دهد. معمولاً بسته به ویژگی های محصول مورد استفاده ، اثر تزریق پرکننده در مدت زمان مشخصی از بین می رود.
ساختار استخوان فک که با تزریق مواد پر کننده افزایش می یابد ، می تواند شکل صورت "V" ایجاد کند. با این روش ، نسبت چانه به شکل صورت تنظیم می شود و زیبایی عمومی صورت را می توان افزایش داد. پرکردن چانه برای افرادی که دارای تغییر شکل در ساختار فک به غیر از ظاهر معمول هستند و یا نیاز به بهبود زیبایی دارند اعمال می شود.
پر شدن فک چقدر طول می کشد؟
روند پر کردن چانه معمولاً در یک جلسه انجام می شود. با این حال ، در صورت نیاز به تصحیح در طول آزمایش کنترل توسط پزشک ، ممکن است تزریق اضافی مورد نیاز باشد. فرآیند پر کردن معمولاً یک فرآیند کوتاه مدت است که حداکثر در 15 دقیقه به پایان می رسد. اگر قرار است از بی حسی موضعی استفاده شود ، انتظار می رود که کرم استفاده شده قبل از شروع پر کردن ناحیه را بی حس کند. این تقریباً 30 دقیقه طول می کشد. اگرچه ممکن است قرمزی کمی بعد از عمل ایجاد شود ، اما در عرض چند ساعت ناپدید می شود.
بازگشت به زندگی روزمره بلافاصله پس از عمل پر کردن چانه امکان پذیر است. اگرچه ماندگاری پرکننده تزریقی بسته به مواد پرکننده متفاوت است ، اما پرکننده های حاوی اسید هیالورونیک معمولاً 1-2 سال ماندگاری دارند. با استفاده صحیح از پر کردن چانه که توسط متخصصان کلینیک Promed انجام می شود ، نقص های ساختاری در فک به طور کامل برطرف می شود.
مزایای پر شدن فک چیست؟
filling با یک روش ساده و بدون درد ، پر شدن چانه باعث می شود بسیاری از ناهنجاری های چانه در یک جلسه اصلاح شود.
● این واقعیت که یک روش غیر جراحی است بزرگترین مزیتی است که این روش را از سایر کاربردهای جراحی متمایز می کند.
does نیازی به بستری شدن ، بیهوشی ، مداخله جراحی و دوره بهبودی ندارد.
از آنجا که این یک روش کوتاه است ، به دوره های طولانی نیاز ندارد ، پس از عمل می توان به زندگی روزمره بازگشت.
by با مشخص کردن خط چانه ظاهر جوان تری را به ارمغان می آورد.
به شما امکان می دهد ظاهر چانه ای ایجاد کنید که با فرم صورت سازگار باشد.
● این امکان را فراهم می کند که شکل چانه ایده آل در یک جلسه برای افراد دارای پشت چانه انجام شود.
احتمال بروز عوارض بعد از عمل بسیار کم است.

پر شدن فک چگونه ساخته می شود؟

پرکردن فک را می توان برای همه افراد مبتلا به اختلال فک اعمال کرد که با پر کردن قابل اصلاح است. قبل از تصمیم گیری در مورد این روش ، ظاهر صورت باید از هر زاویه ای ارزیابی و عکاسی شود. با بررسی عکسهای بدست آمده و مقایسه آنها با یکدیگر ، عیوب ساختاری باید مشخص شوند و در صورت تصمیم گیری در مورد پر شدن ، نواحی تزریق باید مشخص شوند.
پرکننده معمولاً حاوی اسید هیالورونیک است. کلیه مواد پرکننده ای که برای فرآیند پر شدن استفاده می شود باید محصولاتی باشد که توسط وزارت بهداشت تأیید شده باشد. اگرچه معمولاً در پرکردن چانه بیهوشی لازم نیست ، اما کرم هایی که بی حسی موضعی را ارائه می دهند ، در برخی موارد ، به ویژه در صورت تمایل فرد ، می توانند مورد استفاده قرار گیرند. پس از انجام روش بیهوشی ، فیلر با کمک سوزن های کوچک به زیر پوست تزریق می شود.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .