Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
3-5 DAYS
Hospital Accommodation:
-

پر کردن چانه

پرکردن چانه فرایند آوردن چانه به ظاهر دلخواه با تزریق محتویات پر کننده مخصوص شخص برای چانه است.
چرا پر شدن فک انجام می شود؟
تزریق فیلر یک روش جراحی زیبایی است که عموماً برای پرکردن چین و چروک یا ناحیه صورت در ناحیه صورت استفاده می شود. همچنین برای از بین بردن کمبودهای حجم روی صورت با پر کردن خطوط استفاده می شود. وقتی تزریق فیلر به زیر پوست انجام می شود ، این ناحیه را با افزایش سطح آن افزایش می دهد. معمولاً بسته به ویژگی های محصول مورد استفاده ، اثر تزریق پرکننده در مدت زمان مشخصی از بین می رود.
ساختار استخوان فک که با تزریق مواد پر کننده افزایش می یابد ، می تواند شکل صورت "V" ایجاد کند. با این روش ، نسبت چانه به شکل صورت تنظیم می شود و زیبایی عمومی صورت را می توان افزایش داد. پرکردن چانه برای افرادی که دارای تغییر شکل در ساختار فک به غیر از ظاهر معمول هستند و یا نیاز به بهبود زیبایی دارند اعمال می شود.
پر شدن فک چقدر طول می کشد؟
روند پر کردن چانه معمولاً در یک جلسه انجام می شود. با این حال ، در صورت نیاز به تصحیح در طول آزمایش کنترل توسط پزشک ، ممکن است تزریق اضافی مورد نیاز باشد. فرآیند پر کردن معمولاً یک فرآیند کوتاه مدت است که حداکثر در 15 دقیقه به پایان می رسد. اگر قرار است از بی حسی موضعی استفاده شود ، انتظار می رود که کرم استفاده شده قبل از شروع پر کردن ناحیه را بی حس کند. این تقریباً 30 دقیقه طول می کشد. اگرچه ممکن است قرمزی کمی بعد از عمل ایجاد شود ، اما در عرض چند ساعت ناپدید می شود.
بازگشت به زندگی روزمره بلافاصله پس از عمل پر کردن چانه امکان پذیر است. اگرچه ماندگاری پرکننده تزریقی بسته به مواد پرکننده متفاوت است ، اما پرکننده های حاوی اسید هیالورونیک معمولاً 1-2 سال ماندگاری دارند. با استفاده صحیح از پر کردن چانه که توسط متخصصان کلینیک Promed انجام می شود ، نقص های ساختاری در فک به طور کامل برطرف می شود.
مزایای پر شدن فک چیست؟
filling با یک روش ساده و بدون درد ، پر شدن چانه باعث می شود بسیاری از ناهنجاری های چانه در یک جلسه اصلاح شود.
● این واقعیت که یک روش غیر جراحی است بزرگترین مزیتی است که این روش را از سایر کاربردهای جراحی متمایز می کند.
does نیازی به بستری شدن ، بیهوشی ، مداخله جراحی و دوره بهبودی ندارد.
از آنجا که این یک روش کوتاه است ، به دوره های طولانی نیاز ندارد ، پس از عمل می توان به زندگی روزمره بازگشت.
by با مشخص کردن خط چانه ظاهر جوان تری را به ارمغان می آورد.
به شما امکان می دهد ظاهر چانه ای ایجاد کنید که با فرم صورت سازگار باشد.
● این امکان را فراهم می کند که شکل چانه ایده آل در یک جلسه برای افراد دارای پشت چانه انجام شود.
احتمال بروز عوارض بعد از عمل بسیار کم است.

پر شدن فک چگونه ساخته می شود؟

پرکردن فک را می توان برای همه افراد مبتلا به اختلال فک اعمال کرد که با پر کردن قابل اصلاح است. قبل از تصمیم گیری در مورد این روش ، ظاهر صورت باید از هر زاویه ای ارزیابی و عکاسی شود. با بررسی عکسهای بدست آمده و مقایسه آنها با یکدیگر ، عیوب ساختاری باید مشخص شوند و در صورت تصمیم گیری در مورد پر شدن ، نواحی تزریق باید مشخص شوند.
پرکننده معمولاً حاوی اسید هیالورونیک است. کلیه مواد پرکننده ای که برای فرآیند پر شدن استفاده می شود باید محصولاتی باشد که توسط وزارت بهداشت تأیید شده باشد. اگرچه معمولاً در پرکردن چانه بیهوشی لازم نیست ، اما کرم هایی که بی حسی موضعی را ارائه می دهند ، در برخی موارد ، به ویژه در صورت تمایل فرد ، می توانند مورد استفاده قرار گیرند. پس از انجام روش بیهوشی ، فیلر با کمک سوزن های کوچک به زیر پوست تزریق می شود.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .