پرکننده بینی

پرکردن بینی به عنوان رینوپلاستی بدون جراحی شناخته می شود. این روش معمولاً شامل تزریق فیلرهای پوستی است. اسید هیالورونیک به طور کلی به عنوان ماده پر کننده پوست استفاده می شود. در این روش غیر جراحی ، حفره بینی ، تورفتگی ، نقایص کانتور و عدم تقارن با تزریق فیلر درمان می شود.
روش پر کننده بینی
فرآیند پرکردن بینی ، که برای به دست آوردن ظاهر دلخواه ساختار بینی اعمال می شود ، یکی از رایج ترین برنامه های کاربردی است. در صورت عدم تغییر شکل بیش از حد بینی و مشکلات سلامتی مربوط به تنفس ، پرکردن بینی مناسب است. از آنجایی که این عمل جراحی بینی بدون جراحی است ، بسیار کاربردی است و عوارض جانبی ندارد. اصلاح بینی هماهنگ با فرم صورت با این روش امکان پذیر است.
پر شدن بینی چگونه انجام می شود؟
پر کردن بافت بینی یک عمل بسیار کاربردی است. اول از همه ، معاینه پزشک متخصص و تعیین قطعاتی که باید پر شوند تکمیل می شود. در طول معاینه ، افراد پزشک متخصص را از نوع ساختار بینی خود مطلع می کنند. پزشک متخصص در مورد این روش با ارزیابی های خود با توجه به این اطلاعات تصمیم می گیرد.
مرحله اجرای روش معمولاً 20-30 دقیقه طول می کشد و مشکلی ایجاد نمی کند. با استفاده از کرم بی حسی که روی فرد اعمال می شود ، فیلر به نواحی کلیدی تزریق می شود که در نتیجه معاینه توسط جراح کلینیک Promed تعیین شده است. بنابراین ، بهبود زیبایی به دست می آید. تزریق معمولاً 5-10 دقیقه طول می کشد و در یک محیط بهداشتی انجام می شود.
پرکردن بینی چه مزایایی دارد؟
زیبایی بینی پر کننده مزایای زیادی را برای بیماران ارائه می دهد.
این گزینه خوبی برای بسیاری از بیمارانی است که نمی خواهند جراحی کنند یا قصد جراحی دارند اما هنوز تصمیمی نگرفته اند.
مشکلات بینی کج ، بال پهن بینی یا پل بینی موقتا با روش پرکردن بینی برطرف می شود.
انجام لمس بسیار آسان است زیرا یک تزریق ساده تنها چیزی است که برای افزودن مقدار کمی فیلر به یک ناحیه خاص لازم است. با این ویژگی ها می توان بینی را شکل داد تا نتیجه مطلوب با تزریق به دست آید.
پرکردن بینی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های جراحی است.
این یک روش سریع است و افراد سریعتر از سایر روشهای زیبایی بینی به زندگی روزمره خود باز می گردند.
روش پرکردن بینی چگونه است؟
پرکردن بینی یک عمل غیرجراحی است. با بی حسی موضعی انجام می شود ، نیازی به بیهوشی کامل نیست ، یعنی بیهوشی عمومی. پرکردن بینی در شرایط بالینی اعمال می شود ، نیازی به شرایط اتاق عمل ندارد. پر کردن بینی یک روش راحت و کاربردی است. کل برنامه در مدت کوتاهی مانند 10-15 دقیقه تکمیل می شود و ممکن است بلافاصله پس از برنامه به زندگی روزمره بازگردید. بدون تورم ، کبودی یا مشکلات تنفسی.

میانگین پرکردن بینی چقدر است؟

ماندگاری پرکردن بینی بسته به نوع پرکننده مورد استفاده و میزان پرکردن متفاوت است. در پرکردن بینی ، نوع پرکردن با توجه به شکل بینی انتخاب می شود ، نوع متفاوتی برای هر بینی انتخاب می شود. ماندگاری نیز بسته به نوع پرکردن بین 12 تا 24 ماه متغیر است. پس از از بین رفتن اثر پرکن ، به عبارت دیگر ، پس از ذوب شدن پرکن ، در صورت تمایل فرد ، می توان برنامه را تکرار کرد. پس از از بین رفتن اثر پر شدن بینی ، بینی به حالت اولیه خود باز می گردد و هیچ گونه تغییر شکل در بینی مانند عمل جراحی وجود ندارد.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .