Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
20-30 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

پرکننده بینی

پرکردن بینی به عنوان رینوپلاستی بدون جراحی شناخته می شود. این روش معمولاً شامل تزریق فیلرهای پوستی است. اسید هیالورونیک به طور کلی به عنوان ماده پر کننده پوست استفاده می شود. در این روش غیر جراحی ، حفره بینی ، تورفتگی ، نقایص کانتور و عدم تقارن با تزریق فیلر درمان می شود.
روش پر کننده بینی
فرآیند پرکردن بینی ، که برای به دست آوردن ظاهر دلخواه ساختار بینی اعمال می شود ، یکی از رایج ترین برنامه های کاربردی است. در صورت عدم تغییر شکل بیش از حد بینی و مشکلات سلامتی مربوط به تنفس ، پرکردن بینی مناسب است. از آنجایی که این عمل جراحی بینی بدون جراحی است ، بسیار کاربردی است و عوارض جانبی ندارد. اصلاح بینی هماهنگ با فرم صورت با این روش امکان پذیر است.
پر شدن بینی چگونه انجام می شود؟
پر کردن بافت بینی یک عمل بسیار کاربردی است. اول از همه ، معاینه پزشک متخصص و تعیین قطعاتی که باید پر شوند تکمیل می شود. در طول معاینه ، افراد پزشک متخصص را از نوع ساختار بینی خود مطلع می کنند. پزشک متخصص در مورد این روش با ارزیابی های خود با توجه به این اطلاعات تصمیم می گیرد.
مرحله اجرای روش معمولاً 20-30 دقیقه طول می کشد و مشکلی ایجاد نمی کند. با استفاده از کرم بی حسی که روی فرد اعمال می شود ، فیلر به نواحی کلیدی تزریق می شود که در نتیجه معاینه توسط جراح کلینیک Promed تعیین شده است. بنابراین ، بهبود زیبایی به دست می آید. تزریق معمولاً 5-10 دقیقه طول می کشد و در یک محیط بهداشتی انجام می شود.
پرکردن بینی چه مزایایی دارد؟
زیبایی بینی پر کننده مزایای زیادی را برای بیماران ارائه می دهد.
این گزینه خوبی برای بسیاری از بیمارانی است که نمی خواهند جراحی کنند یا قصد جراحی دارند اما هنوز تصمیمی نگرفته اند.
مشکلات بینی کج ، بال پهن بینی یا پل بینی موقتا با روش پرکردن بینی برطرف می شود.
انجام لمس بسیار آسان است زیرا یک تزریق ساده تنها چیزی است که برای افزودن مقدار کمی فیلر به یک ناحیه خاص لازم است. با این ویژگی ها می توان بینی را شکل داد تا نتیجه مطلوب با تزریق به دست آید.
پرکردن بینی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های جراحی است.
این یک روش سریع است و افراد سریعتر از سایر روشهای زیبایی بینی به زندگی روزمره خود باز می گردند.
روش پرکردن بینی چگونه است؟
پرکردن بینی یک عمل غیرجراحی است. با بی حسی موضعی انجام می شود ، نیازی به بیهوشی کامل نیست ، یعنی بیهوشی عمومی. پرکردن بینی در شرایط بالینی اعمال می شود ، نیازی به شرایط اتاق عمل ندارد. پر کردن بینی یک روش راحت و کاربردی است. کل برنامه در مدت کوتاهی مانند 10-15 دقیقه تکمیل می شود و ممکن است بلافاصله پس از برنامه به زندگی روزمره بازگردید. بدون تورم ، کبودی یا مشکلات تنفسی.

میانگین پرکردن بینی چقدر است؟

ماندگاری پرکردن بینی بسته به نوع پرکننده مورد استفاده و میزان پرکردن متفاوت است. در پرکردن بینی ، نوع پرکردن با توجه به شکل بینی انتخاب می شود ، نوع متفاوتی برای هر بینی انتخاب می شود. ماندگاری نیز بسته به نوع پرکردن بین 12 تا 24 ماه متغیر است. پس از از بین رفتن اثر پرکن ، به عبارت دیگر ، پس از ذوب شدن پرکن ، در صورت تمایل فرد ، می توان برنامه را تکرار کرد. پس از از بین رفتن اثر پر شدن بینی ، بینی به حالت اولیه خود باز می گردد و هیچ گونه تغییر شکل در بینی مانند عمل جراحی وجود ندارد.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .