Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
20-30 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

پرکننده بینی

پرکردن بینی به عنوان رینوپلاستی بدون جراحی شناخته می شود. این روش معمولاً شامل تزریق فیلرهای پوستی است. اسید هیالورونیک به طور کلی به عنوان ماده پر کننده پوست استفاده می شود. در این روش غیر جراحی ، حفره بینی ، تورفتگی ، نقایص کانتور و عدم تقارن با تزریق فیلر درمان می شود.
روش پر کننده بینی
فرآیند پرکردن بینی ، که برای به دست آوردن ظاهر دلخواه ساختار بینی اعمال می شود ، یکی از رایج ترین برنامه های کاربردی است. در صورت عدم تغییر شکل بیش از حد بینی و مشکلات سلامتی مربوط به تنفس ، پرکردن بینی مناسب است. از آنجایی که این عمل جراحی بینی بدون جراحی است ، بسیار کاربردی است و عوارض جانبی ندارد. اصلاح بینی هماهنگ با فرم صورت با این روش امکان پذیر است.
پر شدن بینی چگونه انجام می شود؟
پر کردن بافت بینی یک عمل بسیار کاربردی است. اول از همه ، معاینه پزشک متخصص و تعیین قطعاتی که باید پر شوند تکمیل می شود. در طول معاینه ، افراد پزشک متخصص را از نوع ساختار بینی خود مطلع می کنند. پزشک متخصص در مورد این روش با ارزیابی های خود با توجه به این اطلاعات تصمیم می گیرد.
مرحله اجرای روش معمولاً 20-30 دقیقه طول می کشد و مشکلی ایجاد نمی کند. با استفاده از کرم بی حسی که روی فرد اعمال می شود ، فیلر به نواحی کلیدی تزریق می شود که در نتیجه معاینه توسط جراح کلینیک Promed تعیین شده است. بنابراین ، بهبود زیبایی به دست می آید. تزریق معمولاً 5-10 دقیقه طول می کشد و در یک محیط بهداشتی انجام می شود.
پرکردن بینی چه مزایایی دارد؟
زیبایی بینی پر کننده مزایای زیادی را برای بیماران ارائه می دهد.
این گزینه خوبی برای بسیاری از بیمارانی است که نمی خواهند جراحی کنند یا قصد جراحی دارند اما هنوز تصمیمی نگرفته اند.
مشکلات بینی کج ، بال پهن بینی یا پل بینی موقتا با روش پرکردن بینی برطرف می شود.
انجام لمس بسیار آسان است زیرا یک تزریق ساده تنها چیزی است که برای افزودن مقدار کمی فیلر به یک ناحیه خاص لازم است. با این ویژگی ها می توان بینی را شکل داد تا نتیجه مطلوب با تزریق به دست آید.
پرکردن بینی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های جراحی است.
این یک روش سریع است و افراد سریعتر از سایر روشهای زیبایی بینی به زندگی روزمره خود باز می گردند.
روش پرکردن بینی چگونه است؟
پرکردن بینی یک عمل غیرجراحی است. با بی حسی موضعی انجام می شود ، نیازی به بیهوشی کامل نیست ، یعنی بیهوشی عمومی. پرکردن بینی در شرایط بالینی اعمال می شود ، نیازی به شرایط اتاق عمل ندارد. پر کردن بینی یک روش راحت و کاربردی است. کل برنامه در مدت کوتاهی مانند 10-15 دقیقه تکمیل می شود و ممکن است بلافاصله پس از برنامه به زندگی روزمره بازگردید. بدون تورم ، کبودی یا مشکلات تنفسی.

میانگین پرکردن بینی چقدر است؟

ماندگاری پرکردن بینی بسته به نوع پرکننده مورد استفاده و میزان پرکردن متفاوت است. در پرکردن بینی ، نوع پرکردن با توجه به شکل بینی انتخاب می شود ، نوع متفاوتی برای هر بینی انتخاب می شود. ماندگاری نیز بسته به نوع پرکردن بین 12 تا 24 ماه متغیر است. پس از از بین رفتن اثر پرکن ، به عبارت دیگر ، پس از ذوب شدن پرکن ، در صورت تمایل فرد ، می توان برنامه را تکرار کرد. پس از از بین رفتن اثر پر شدن بینی ، بینی به حالت اولیه خود باز می گردد و هیچ گونه تغییر شکل در بینی مانند عمل جراحی وجود ندارد.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .