پر کردن باسن

تزریق چربی باسن ؛ این روشی است که برای افزایش و فرم دادن به باسن شما با تزریق چربی از قسمت دیگری از بدن انجام می شود.
از چه تکنیک هایی در زیبایی شناسی دکمه استفاده می شود؟
زیبایی باسن ؛ شامل لیفت باسن ، صاف کردن باسن یا بلند کردن باسن است. بسته به فرم بدن افراد ، گزینه های متفاوتی برای کاربردهای زیبایی لب وجود دارد.
ift لیفت لب با بخیه:
اگرچه در ابتدا ظاهر متمایزی به باسن می دهد ، اما ممکن است در مدت کوتاهی 3 ماهه اثر خود را از دست بدهد. به همین دلیل ، از نظر زیبایی باسن روش مطلوبی نیست.
● جراحی تعویض باسن سیلیکونی:
با ایجاد یک جیب در هر دو نیمه باسن با یک برش جراحی از ناحیه ای که هر دو نیمه باسن به هم می رسند ، اعمال می شود. پروتزهای سیلیکونی که سخت تر از پروتزهای سینه هستند در این جیب ها قرار می گیرند. به همین دلیل ، نشستن و ایستادن برای مدت کوتاهی پس از جراحی ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند. جراحی زیبایی باسن تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. این عملیات به طور متوسط ​​2.5 تا 3 ساعت طول می کشد. رعایت بهداشت بعد از عمل بسیار مهم است.
ping شکل دهی باسن با تزریق چربی:
بیشتر اوقات ترجیح داده می شود زیرا یک روش بسیار طبیعی تر است. پس از حدود 1-1.5 سال ، مقداری از بافت چربی از بین می رود. اگر ذخیره چربی کافی در بدن وجود داشته باشد ، می توان آن را بعد از عمل مجدداً اعمال کرد. شکل دهی باسن با تزریق چربی با بیهوشی عمومی انجام می شود و متوسط ​​زمان عمل 1-2 ساعت است. بعد از عمل ، کرست مخصوص باید حدود 2 هفته پوشیده شود.
● تقویت باسن با فیلر هیالورونیک:
این فرایند شکل دهی به باسن با استفاده از مواد پر کننده است. این روشی است که در آن موادی که بافت طبیعی بدن نیستند اما می توانند با بدن سازگار شوند تزریق می شود.
چگونه افزایش دکمه با تزریق چربی اعمال می شود؟
شکل دهی باسن با تزریق چربی روشی است که برای افزایش و شکل دادن به حجم باسن با تزریق چربی برداشته شده از بدن فرد به ناحیه لگن استفاده می شود. به عبارت دیگر ، با استفاده از بافتهای چربی اضافی منطقه ای ، می توان خطوط نازک و منحنی را ایجاد کرد.
در حین انجام عمل جراحی بزرگ شدن باسن با تزریق چربی ، ابتدا چربی اضافی بدن بیمار از طریق روش لیپوساکشن با توجه به اندازه باسن ، شکل ، تراکم چربی فعلی و کیفیت بافت نرم برداشته می شود. چربی استخراج شده بدون اینکه شادابی خود را از دست بدهد به باسن تزریق می شود. زمان عمل بطور متوسط ​​بین 45 تا 90 دقیقه طول می کشد ، تحت بی حسی موضعی و در محیط بیمارستان انجام می شود. بعد از تزریق چربی و جراحی لیفت باسن هیچ زخمی وجود ندارد و می توانید در همان روز مرخص شوید.

مزایای افزایش دکمه با تزریق چربی

بزرگ شدن باسن با تزریق چربی از مزایای بیشتری نسبت به کاشت ایمپلنت برخوردار است. اول ، تزریق چربی به باسن ؛ امکان ترسیم مجدد چین ها و جزئیات باسن را ممکن می سازد. بنابراین ، بر خلاف پروتزهایی که فقط نیمه بالایی باسن را پر می کنند ، می توان با دخالت در کل ناحیه ، شکل طبیعی تری به دست آورد. علاوه بر این ، چربی به دست آمده در هنگام شکل دادن به نواحی مانند شکم ، کمر و پشت را می توان برای بزرگ شدن باسن و فرم دهی باسن استفاده کرد. دو اثر به طور همزمان به دست می آید.
پس از تزریق چربی در زیبایی باسن تقریبا هیچ اسکار وجود ندارد. در پروتزهای باسن ، یک زخم برش روشن باقی می ماند. در حالی که یک جسم خارجی در بدن در پروتزهای سیلیکون باسن وجود خواهد داشت ، از بافت خود فرد در تزریق چربی به باسن استفاده می شود. زخم ها تقریباً نامرئی هستند و در نهایت هیچ بدن خارجی در بدن شما یافت نمی شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .