Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15-20 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

ماسک طلایی

ماسک طلا یک ماسک مخصوص پوست با ذرات میکرو طلا است که در فرآیندهای مراقبت از پوست استفاده می شود. ماسک طلا ، که در سفت کردن و مرطوب کردن پوست نقش مهمی دارد ، یکی از کاربردهای پرطرفدار مراقبت از پوست است.
ماسک طلایی چیست؟
ماسک های آرامش بخش و زیبا کننده ، که با از بین بردن مشکلات پوستی ، رطوبت پوست را تامین می کنند ، از کاربردهای ضروری زیبایی هستند. ماسک های مختلفی نیز می توانند در خانه اعمال شوند ، اما م ingredientsثرترین مواد تشکیل دهنده ماسک آنهایی هستند که تحت نظر متخصصان در کلینیک ها استفاده می شوند. محتویات این ماسک ها قابل اطمینان تر است.
کاربردهای ماسک طلا در کلینیک ها نیز استفاده می شود. ماسک طلا با ذرات میکرو طلا ؛ این ماسک مخصوص مرطوب کننده و روشن کننده پوست است و از علائم پیری روی پوست جلوگیری می کند. اغلب در بین ماسک ها ترجیح داده می شود و توسط متخصصان پوست توصیه می شود.
ماسک طلایی چه کار می کند؟
استفاده از ماسک طلا محبوب ترین انتخاب ماسک پوست اخیر را ایجاد می کند. از آنجا که حاوی طلا است ، که نزدیکترین عنصر به بدن انسان است ، هماهنگی بیشتری با پوست ایجاد می کند. می توان با ماسک طلایی پوست را روشن تر و نرم تر کرد.
تعادل رطوبت برای پوست روشن و صاف بسیار مهم است. ماسک طلا با تنظیم تعادل رطوبت روی صورت احساس خشکی را از بین می برد. همچنین به درمان آکنه و جوش های سر سیاه روی سطح پوست کمک می کند. باعث درخشش پوست با سلامت و جوان به نظر می رسد. این ماده تأثیر بسزایی در جلوگیری یا از بین بردن چین و چروک دارد. به همین دلیل ، اغلب ترجیح داده می شود.
روش کاربرد GOLD MASK
استفاده از ماسک طلا مرحله ای از روش های مراقبت از پوست است. قبل از استفاده ، با توجه به ساختار پوست ، پوست با محصولات پاک کننده تمیز می شود. قبل از ماسک ، سرم طلا روی سطح پوست اعمال می شود. به منظور افزایش تأثیر سرم بر روی پوست ، ماسک طلا روی پوست اعمال می شود. ماسک را به آرامی روی پوست قرار داده و مدتی باقی می ماند. سپس ، این فرآیند با کاربردهای چراغ LED تکمیل می شود ، که هر رنگ آنها جلوه های متفاوتی را ایجاد می کند.
رنگهای قرمز ، سبز و آبی به ترتیب در برنامه های LED استفاده می شود که پس از ماسک طلا به پوست داده می شود. در حالی که رنگ قرمز بر تولید کلاژن در پوست تأثیر می گذارد ، رنگ سبز با تمیز کردن میلیا عقیم سازی را فراهم می کند. رنگ آبی که آخرین بار اعمال شده است ، اثر آرام بخشی دارد. تمام این فرایندها بدون احساس درد و درد تکمیل می شوند و افراد به ساختار پوستی مورد نظر خود می رسند.

ماسک طلایی کیست؟

ماسک طلا ، که اخیراً توسط بسیاری از افراد ترجیح داده شده است ، می تواند برای افرادی که دارای اثرات خشکی و پیری روی پوست آنها هستند استفاده شود. اگرچه محدودیت سنی در استفاده از ماسک وجود ندارد ، مهم این است که افراد در سن باشند و نیازهای پوستی آنها بوجود آید. با پیشرفت پوست در افراد زیر سن ، استفاده از ماسک طلا انجام نمی شود.
استفاده از ماسک طلا روی پوست باعث ایجاد حس نرمی پوست و اثرات ضد پیری در 15-20 دقیقه می شود. دفعات استفاده به طور جداگانه با توجه به توصیه پزشک متخصص کلینیک Promed تعیین می شود.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

مزایای ماسک طلا در سال 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .