ماسک طلایی

ماسک طلا یک ماسک مخصوص پوست با ذرات میکرو طلا است که در فرآیندهای مراقبت از پوست استفاده می شود. ماسک طلا ، که در سفت کردن و مرطوب کردن پوست نقش مهمی دارد ، یکی از کاربردهای پرطرفدار مراقبت از پوست است.
ماسک طلایی چیست؟
ماسک های آرامش بخش و زیبا کننده ، که با از بین بردن مشکلات پوستی ، رطوبت پوست را تامین می کنند ، از کاربردهای ضروری زیبایی هستند. ماسک های مختلفی نیز می توانند در خانه اعمال شوند ، اما م ingredientsثرترین مواد تشکیل دهنده ماسک آنهایی هستند که تحت نظر متخصصان در کلینیک ها استفاده می شوند. محتویات این ماسک ها قابل اطمینان تر است.
کاربردهای ماسک طلا در کلینیک ها نیز استفاده می شود. ماسک طلا با ذرات میکرو طلا ؛ این ماسک مخصوص مرطوب کننده و روشن کننده پوست است و از علائم پیری روی پوست جلوگیری می کند. اغلب در بین ماسک ها ترجیح داده می شود و توسط متخصصان پوست توصیه می شود.
ماسک طلایی چه کار می کند؟
استفاده از ماسک طلا محبوب ترین انتخاب ماسک پوست اخیر را ایجاد می کند. از آنجا که حاوی طلا است ، که نزدیکترین عنصر به بدن انسان است ، هماهنگی بیشتری با پوست ایجاد می کند. می توان با ماسک طلایی پوست را روشن تر و نرم تر کرد.
تعادل رطوبت برای پوست روشن و صاف بسیار مهم است. ماسک طلا با تنظیم تعادل رطوبت روی صورت احساس خشکی را از بین می برد. همچنین به درمان آکنه و جوش های سر سیاه روی سطح پوست کمک می کند. باعث درخشش پوست با سلامت و جوان به نظر می رسد. این ماده تأثیر بسزایی در جلوگیری یا از بین بردن چین و چروک دارد. به همین دلیل ، اغلب ترجیح داده می شود.
روش کاربرد GOLD MASK
استفاده از ماسک طلا مرحله ای از روش های مراقبت از پوست است. قبل از استفاده ، با توجه به ساختار پوست ، پوست با محصولات پاک کننده تمیز می شود. قبل از ماسک ، سرم طلا روی سطح پوست اعمال می شود. به منظور افزایش تأثیر سرم بر روی پوست ، ماسک طلا روی پوست اعمال می شود. ماسک را به آرامی روی پوست قرار داده و مدتی باقی می ماند. سپس ، این فرآیند با کاربردهای چراغ LED تکمیل می شود ، که هر رنگ آنها جلوه های متفاوتی را ایجاد می کند.
رنگهای قرمز ، سبز و آبی به ترتیب در برنامه های LED استفاده می شود که پس از ماسک طلا به پوست داده می شود. در حالی که رنگ قرمز بر تولید کلاژن در پوست تأثیر می گذارد ، رنگ سبز با تمیز کردن میلیا عقیم سازی را فراهم می کند. رنگ آبی که آخرین بار اعمال شده است ، اثر آرام بخشی دارد. تمام این فرایندها بدون احساس درد و درد تکمیل می شوند و افراد به ساختار پوستی مورد نظر خود می رسند.

ماسک طلایی کیست؟

ماسک طلا ، که اخیراً توسط بسیاری از افراد ترجیح داده شده است ، می تواند برای افرادی که دارای اثرات خشکی و پیری روی پوست آنها هستند استفاده شود. اگرچه محدودیت سنی در استفاده از ماسک وجود ندارد ، مهم این است که افراد در سن باشند و نیازهای پوستی آنها بوجود آید. با پیشرفت پوست در افراد زیر سن ، استفاده از ماسک طلا انجام نمی شود.
استفاده از ماسک طلا روی پوست باعث ایجاد حس نرمی پوست و اثرات ضد پیری در 15-20 دقیقه می شود. دفعات استفاده به طور جداگانه با توجه به توصیه پزشک متخصص کلینیک Promed تعیین می شود.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .