تزریق چربی آلت تناسلی

تزریق چربی آلت تناسلی ؛ همچنین به آن "ضخیم شدن آلت تناسلی ، پر کردن آلت تناسلی" می گویند. افرادی که می خواهند آلت تناسلی خود را ضخیم کنند ، از روش تزریق آلت تناسلی استفاده می کنند. با این فرایند ، پرکننده های آماده شیمیایی زیر پوست ناحیه آلت تناسلی تزریق می شود. به این ترتیب ، ضخیم شدن در ناحیه آلت تناسلی رخ می دهد.
استاندارد طول آلت تناسلی چیست؟
طول آلت تناسلی خالی می تواند 5 تا 10 سانتی متر طول داشته باشد. هنگام ایستادن ، طول و عرض آن افزایش می یابد ، حجم می یابد و طولانی می شود. در حالت نعوظ ، آلت تناسلی طبیعی می تواند به طور متوسط ​​12-20 سانتی متر باشد. در این حالت آلت تناسلی زیر 12 سانتی متر کوتاه در نظر گرفته می شود. آلت تناسلی نازک تر از حالت عادی می تواند در مردان اختلال اضطرابی ایجاد کند و اصلاح آن ضروری است. ضخامت آلت تناسلی می تواند متفاوت باشد. آلت تناسلی که در حالت باد کرده کوچک و نازک به نظر می رسد ، ممکن است در هنگام نعوظ ضخیم تر شود.
پر شدن آلت تناسلی چگونه ساخته می شود؟
فرایند پر کردن آلت تناسلی یک روش است که هیچ مشکلی ندارد. اول از همه ، بافت پیوندی تعلیق کمی جدا می شود تا بدن آلت تناسلی مردانه 2-3 سانتی متر از لگن جدا شود. پس از این روش ، بافتهای اطراف آلت تناسلی به سمت قاعده رانده می شوند و در صورت وجود بافتهای چربی اضافی در مناطقی که نباید باشد ، آنها برداشته می شوند. در نهایت ، با روش لیپوساکشن ، بافتهای چربی از هر قسمتی از بدن که چربی بیش از حد نشان می دهند ، گرفته می شود و در اطراف آلت تناسلی تزریق می شود و ضخامت حاصل می شود. این عمل هیچ اثر عملکردی ندارد ، فقط ظاهر است. بنابراین بر سلامتی شما تأثیر نمی گذارد.
مواردی که باید بعد از عملیات در نظر گرفته شود
اگر فرد به این شرایط توجه کند ، روند موفقیت آمیز است. گوش دادن و استفاده از توصیه های پزشکان متخصص کلینیک Promed روند بهبودی فرد را تسریع می کند.
پس از عمل به مدت 10 روز نباید دوش گرفته شود.
این منطقه به مدت 5 روز پس از عمل پیچیده می شود. در طی این فرایند ، از تماس با آب بسیار گرم یا بسیار سرد باید اجتناب شود.
روند مقاربت جنسی باید برای مدتی متوقف شود. پس از عمل ، باید از رابطه جنسی به مدت 1 ماه اجتناب کرد.
پس از تزریق روغن آلت تناسلی ، خودروها به مدت 7 روز نباید استفاده شوند.
بعد از عمل درد خفیفی وجود خواهد داشت. باید از حرکت هایی که باعث ایجاد حوزه مربوطه می شود اجتناب شود.
هیچ دارویی به غیر از توصیه پزشک نباید استفاده شود. چنین شرایطی می تواند منجر به عوارض نامطلوب شود.
از حمام بخار و اشعه خورشید باید اجتناب شود. این روند بسته به روند بهبود ممکن است تا 10 روز طول بکشد.
اگر بررسی های پزشکان Promed Clinic قطع نشود ، هیچ موقعیت منفی پیش نمی آید.
پنیس در حال پر کردن کیست؟
این یک روش درمانی است که توسط مردانی استفاده می شود که از نظر اندازه آلت تناسلی خود ناراحت هستند و اندازه آلت تناسلی آنها نازک یا کوتاه است. این فرآیند ، که در صورت درخواست یا در مواردی که نیاز به مداخله است ، کاربردی کوتاه مدت و عملی است.

اثر دائمی پرکننده آلت تناسلی

حدود 20 درصد روغنهای منتقل شده پس از 6 ماه دائمی می شوند. بعد از این مدت تغییر نمی کند. آنچه پس از ذوب شدن قطعات ذوب شده باقی می ماند در سطح مطلوب خواهد بود. ماندگاری فرآیند پر کردن تا 12 ماه ادامه دارد. پس از آن ، مکانیسم ماندگاری کاهش می یابد. این دوره در افراد با متابولیسم سریع کوتاهتر است. هنگامی که کاهش وزن به دلیل تغییر رژیم غذایی فرد رخ می دهد ، چربی ها بیشتر ذوب می شوند و سایر چربی های تهدید کننده زندگی را کاهش می دهند. این تأثیر باید در نظر گرفته شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .