Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
45-60 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
1 - 3 MONTHS
Hospital Accommodation:
-

درمان واریس

رگهای واریسی بزرگ شدن و فشرده شدن رگها در نتیجه عدم انجام رگها به وظایف خود است. رگهای واریسی می توانند اساس همه شکایات باشند ، از مویرگهایی که رنگهای بنفش ، سبز یا قرمز روی پوست دارند تا زخمهای روی پوست.
رگهای واریسی که در مردان و زنان مشاهده می شود ، در بین مردم با شکایت سوزش ، درد و درد شناخته شده است. در زمینه پزشکی ، تشخیص واریس با درک گسترش رگ ها و تجمع خون کثیف انجام می شود.
انواع VARICES چیست؟
واریکوز کالکال (مخزن سر)
رگ های واریسی مویرگی ، که اولین قدم های بزرگ شدن عروق هستند ، به طور کلی به عنوان نازک کننده مو دیده می شوند. این نوع وریدهای واریسی که روی پوست به رنگ بنفش یا قرمز دیده می شود ، با تغییراتی پیشرفت نمی کند. رگهای واریسی مویرگی که معمولاً یافت می شوند در گروه رگهای واریسی قرار دارند که سلامت شما را به طور جدی تهدید نمی کنند. درد در وریدهای واریسی مویرگی که از نظر ظاهری بیشتر آزاردهنده است ، حداقل است.
واریس های اندازه متوسط ​​(RETICULAR)
وریدهای واریسی با اندازه متوسط ​​2 تا 3 میلی متر واریس خمیده هستند که بر روی پوست مشاهده می شوند. رنگ رگهای واریسی متوسط ​​سبز و بنفش است. درست مانند واریس مویرگی ، وریدهای واریسی متوسط ​​که می توانند باعث درد و درد شوند ، به دلیل ناتوانی دریچه ورید در انجام عملکرد است. وریدهای واریسی متوسط ​​که تحت درمان با واریس با روش فوم در مدت کوتاهی برطرف می شوند ، وریدهای واریسی با احتمال عود کم هستند. وریدهای واریسی متوسط ​​، جایی که سوزش بیشتر شایع است ، به طور کلی در زیر کشکک زانو و اطراف مچ پا شایع است.
اندازه بزرگ (وریدها) وریدهای واریسی
این یکی از وریدهای واریسی با اندازه بزرگ است که ظاهر آن روی پوست به حداکثر خود رسیده است. وریدهای واریسی بزرگ گاهی اوقات در ظاهر ظاهر می شوند و گاهی باعث درد شدید می شوند. با این حال ، 90 درصد از واریس های بزرگ واریسی روی پوست با تورم و انگشتان پا به وضوح قابل مشاهده است. رگهای واریسی بزرگتر از 3 میلی متر به عنوان واریس های بزرگ تعریف می شوند.

روشهای مورد استفاده در درمان واریکوز

داروها: داروهایی که پزشک با توجه به درجه واریس تجویز می کند در درمان واریس بسیار موثر است.
جوراب های فشاری: جوراب های فشاری که مخصوص درمان واریس تولید می شود ، از جمله روش هایی است که در درمان واریس مورد استفاده قرار می گیرد.
اسکلروتراپی: درمانی است که با تزریق ماده اسکلروزانت به داخل ورید واریسی با کمک سوزن انجام می شود. نتایج مثبت را می توان با درمان اسکلروزانت ، که با هدف بسته شدن عروق است ، به دست آورد. اسکلروتراپی که به عنوان م effectiveثرترین روش در درمان واریس مویرگی و اندازه متوسط ​​بیان می شود ، یکی از روش های درمانی واریسی است که توسط پزشکان توصیه می شود.
لیزر: همانطور که مشخص است ، لیزر درمانی در هر زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرد. درمان با واریس با لیزر یکی از روش های ترجیحی است زیرا می تواند نتایج مثبتی به همراه داشته باشد.
درمانهای فرسایش داخل وریدی بدون جراحی: در روشهای درمانی بدون جراحی واریس ، ورید واریسی با شکستن آن از بدن خارج نمی شود. ورید واریسی در داخل بافت ها باقی می ماند ، اما سطح داخلی رگ سوخته و ورید بسته می شود. در وریدهای بزرگ ، این فرایند با لیزر انجام می شود ، در حالی که در وریدها یا مویرگ های مربوط ، بسته به اندازه ورید ، با اسکلروتراپی فوم یا اسکلروتراپی مایع انجام می شود.
درمان واریس بدون جراحی در زمان کوتاه تری نسبت به جراحی واریس انجام می شود. علاوه بر این ، دوره بهبودی پس از عمل کوتاه تر است. پس از درمان ، در افرادی که با این روش تحت درمان قرار گرفته اند ، هیچ گونه زخمی به جز سوراخ ورود سوزن وجود ندارد. بنابراین ، این روش در واقع یک درمان زیبایی واریسی است. در درمان غیر جراحی واریس ، وریدهای واریسی در بافتها با راهنمای سونوگرافی درمان می شوند. استفاده از سونوگرافی در طول عمل تقریباً یک ضرورت است.
درمان وریدهای واریسی با کف: درمان واریس با فوم شروع به درمان کرده است. این روش به خصوص در سال های اخیر به یک روش درمانی متداول تبدیل شده است. این روش برای وریدهای واریسی با پهنای متوسط ​​و وریدهای واریسی مویرگی استفاده می شود.
در طول درمان با کف ، یک داروی خاص توسط پزشک با روشهای خاصی کف می شود و با کمک سوزن های بسیار ظریف در ورید واریسی اعمال می شود. این دارو با سوزاندن سطح داخلی ورید ، در درمان وریدهای واریسی با لیزر در وریدهای نازک اثر ایجاد می کند. پس از سوختن رگ در اثر دارو ، گردش خون در ورید بیمار متوقف شده و سپس به طور کامل بسته می شود. فوم تراپی را می توان به عنوان یک درمان مکمل بعد از لیزر درمان واریس استفاده کرد. پس از درمان ، فرد می تواند با پیاده روی فوری به محل کار ، خانه یا ورزش برود.
درمان رگهای واریسی با اسکلروتراپی مایع: این یک روش درمانی است که مخصوصاً برای وریدهای واریسی مویرگی که بسیار نازک هستند مانند تار عنکبوت و از سطح پوست قابل مشاهده است. در این روش درمانی ، داروی خاصی مستقیماً بدون ورقه ورقه شدن به داخل ورید تزریق می شود. اسکلروتراپی مایع نتایج بسیار موفقی در درمان مویرگ های قرمز بسیار نازک در مچ پا و پا می دهد.
درمان جراحی: درمان جراحی نیز شامل روش هایی است که در شرایط خطرناک مانند زخم و خونریزی استفاده می شود. اثرات منفی وریدهای واریسی با مداخلات جراحی قابل از بین رفتن است.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت درمان واریس 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .