Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
45-60 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
1 - 3 MONTHS
Hospital Accommodation:
-

درمان واریس

رگهای واریسی بزرگ شدن و فشرده شدن رگها در نتیجه عدم انجام رگها به وظایف خود است. رگهای واریسی می توانند اساس همه شکایات باشند ، از مویرگهایی که رنگهای بنفش ، سبز یا قرمز روی پوست دارند تا زخمهای روی پوست.
رگهای واریسی که در مردان و زنان مشاهده می شود ، در بین مردم با شکایت سوزش ، درد و درد شناخته شده است. در زمینه پزشکی ، تشخیص واریس با درک گسترش رگ ها و تجمع خون کثیف انجام می شود.
انواع VARICES چیست؟
واریکوز کالکال (مخزن سر)
رگ های واریسی مویرگی ، که اولین قدم های بزرگ شدن عروق هستند ، به طور کلی به عنوان نازک کننده مو دیده می شوند. این نوع وریدهای واریسی که روی پوست به رنگ بنفش یا قرمز دیده می شود ، با تغییراتی پیشرفت نمی کند. رگهای واریسی مویرگی که معمولاً یافت می شوند در گروه رگهای واریسی قرار دارند که سلامت شما را به طور جدی تهدید نمی کنند. درد در وریدهای واریسی مویرگی که از نظر ظاهری بیشتر آزاردهنده است ، حداقل است.
واریس های اندازه متوسط ​​(RETICULAR)
وریدهای واریسی با اندازه متوسط ​​2 تا 3 میلی متر واریس خمیده هستند که بر روی پوست مشاهده می شوند. رنگ رگهای واریسی متوسط ​​سبز و بنفش است. درست مانند واریس مویرگی ، وریدهای واریسی متوسط ​​که می توانند باعث درد و درد شوند ، به دلیل ناتوانی دریچه ورید در انجام عملکرد است. وریدهای واریسی متوسط ​​که تحت درمان با واریس با روش فوم در مدت کوتاهی برطرف می شوند ، وریدهای واریسی با احتمال عود کم هستند. وریدهای واریسی متوسط ​​، جایی که سوزش بیشتر شایع است ، به طور کلی در زیر کشکک زانو و اطراف مچ پا شایع است.
اندازه بزرگ (وریدها) وریدهای واریسی
این یکی از وریدهای واریسی با اندازه بزرگ است که ظاهر آن روی پوست به حداکثر خود رسیده است. وریدهای واریسی بزرگ گاهی اوقات در ظاهر ظاهر می شوند و گاهی باعث درد شدید می شوند. با این حال ، 90 درصد از واریس های بزرگ واریسی روی پوست با تورم و انگشتان پا به وضوح قابل مشاهده است. رگهای واریسی بزرگتر از 3 میلی متر به عنوان واریس های بزرگ تعریف می شوند.

روشهای مورد استفاده در درمان واریکوز

داروها: داروهایی که پزشک با توجه به درجه واریس تجویز می کند در درمان واریس بسیار موثر است.
جوراب های فشاری: جوراب های فشاری که مخصوص درمان واریس تولید می شود ، از جمله روش هایی است که در درمان واریس مورد استفاده قرار می گیرد.
اسکلروتراپی: درمانی است که با تزریق ماده اسکلروزانت به داخل ورید واریسی با کمک سوزن انجام می شود. نتایج مثبت را می توان با درمان اسکلروزانت ، که با هدف بسته شدن عروق است ، به دست آورد. اسکلروتراپی که به عنوان م effectiveثرترین روش در درمان واریس مویرگی و اندازه متوسط ​​بیان می شود ، یکی از روش های درمانی واریسی است که توسط پزشکان توصیه می شود.
لیزر: همانطور که مشخص است ، لیزر درمانی در هر زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرد. درمان با واریس با لیزر یکی از روش های ترجیحی است زیرا می تواند نتایج مثبتی به همراه داشته باشد.
درمانهای فرسایش داخل وریدی بدون جراحی: در روشهای درمانی بدون جراحی واریس ، ورید واریسی با شکستن آن از بدن خارج نمی شود. ورید واریسی در داخل بافت ها باقی می ماند ، اما سطح داخلی رگ سوخته و ورید بسته می شود. در وریدهای بزرگ ، این فرایند با لیزر انجام می شود ، در حالی که در وریدها یا مویرگ های مربوط ، بسته به اندازه ورید ، با اسکلروتراپی فوم یا اسکلروتراپی مایع انجام می شود.
درمان واریس بدون جراحی در زمان کوتاه تری نسبت به جراحی واریس انجام می شود. علاوه بر این ، دوره بهبودی پس از عمل کوتاه تر است. پس از درمان ، در افرادی که با این روش تحت درمان قرار گرفته اند ، هیچ گونه زخمی به جز سوراخ ورود سوزن وجود ندارد. بنابراین ، این روش در واقع یک درمان زیبایی واریسی است. در درمان غیر جراحی واریس ، وریدهای واریسی در بافتها با راهنمای سونوگرافی درمان می شوند. استفاده از سونوگرافی در طول عمل تقریباً یک ضرورت است.
درمان وریدهای واریسی با کف: درمان واریس با فوم شروع به درمان کرده است. این روش به خصوص در سال های اخیر به یک روش درمانی متداول تبدیل شده است. این روش برای وریدهای واریسی با پهنای متوسط ​​و وریدهای واریسی مویرگی استفاده می شود.
در طول درمان با کف ، یک داروی خاص توسط پزشک با روشهای خاصی کف می شود و با کمک سوزن های بسیار ظریف در ورید واریسی اعمال می شود. این دارو با سوزاندن سطح داخلی ورید ، در درمان وریدهای واریسی با لیزر در وریدهای نازک اثر ایجاد می کند. پس از سوختن رگ در اثر دارو ، گردش خون در ورید بیمار متوقف شده و سپس به طور کامل بسته می شود. فوم تراپی را می توان به عنوان یک درمان مکمل بعد از لیزر درمان واریس استفاده کرد. پس از درمان ، فرد می تواند با پیاده روی فوری به محل کار ، خانه یا ورزش برود.
درمان رگهای واریسی با اسکلروتراپی مایع: این یک روش درمانی است که مخصوصاً برای وریدهای واریسی مویرگی که بسیار نازک هستند مانند تار عنکبوت و از سطح پوست قابل مشاهده است. در این روش درمانی ، داروی خاصی مستقیماً بدون ورقه ورقه شدن به داخل ورید تزریق می شود. اسکلروتراپی مایع نتایج بسیار موفقی در درمان مویرگ های قرمز بسیار نازک در مچ پا و پا می دهد.
درمان جراحی: درمان جراحی نیز شامل روش هایی است که در شرایط خطرناک مانند زخم و خونریزی استفاده می شود. اثرات منفی وریدهای واریسی با مداخلات جراحی قابل از بین رفتن است.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت درمان واریس 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .