تزریق چربی

روش لیپوساکشن یک عمل برداشتن چربی است که در جراحی پلاستیک استفاده می شود. در فرآیند لیپوساکشن ، بدن با برداشتن بافت چربی اضافی زیر پوست تغییر شکل می دهد. این روشی است که روانکاری بیش از حد متمرکز در مناطق خاصی را هدف قرار می دهد.
روش لیپوساکشن
حذف رسوبات چربی انباشته شده در بدن با روش لیپوساکشن امکان پذیر می شود. این روش که تاثیری در کاهش وزن ندارد ، برای از بین بردن چربی های سرسخت زیر پوستی که با ورزش یا رژیم غذایی حل نمی شوند ، استفاده می شود. این روش در بین عملیات زیبایی کاربردی ترین است. هدف این است که با دخالت در افراط و تفریط منطقه ای مردم ، به نگرانی های زیبایی پایان دهد.
در لیپوساکشن ، بافت چربی زیر پوست با کمک یک لوله وکیوم شده و از بدن خارج می شود. تزریق چربی نیز روشی است که می تواند در ترکیب با سایر کاربردهای جراحی زیبایی اعمال شود.
لیپوساکشن برای چه کسانی اعمال می شود؟
این یک برنامه کاربردی در روانکاری منطقه ای است. چربی هایی که با رژیم غذایی و ورزش قابل سوزاندن نیستند از این طریق بدست می آیند. این یک روش است که هیچ تاثیری در کاهش وزن ندارد ، اما سلولهای چربی باقی مانده در مناطق خاصی پس از کاهش وزن با لیپوساکشن برداشته می شوند. شکل دهی به ساختار بدن به این ترتیب انجام می شود.
در برخی از عملها ، از لیپوساکشن نیز به عنوان یک روش اضافی استفاده می شود. معاینات لازم قبل از عمل تکمیل می شود و می تواند برای هر کسی که مشکلات سلامتی جدی ندارد اعمال شود.
لیپوساکشن چگونه ساخته می شود؟
لیپوساکشن معمولاً در مناطقی با چربی اضافی مانند شکم ، کمر ، باسن ، زانو و باسن اعمال می شود. این روش با کمک بی حسی موضعی یا عمومی انجام می شود.
با استفاده از لیپوساکشن ، بافت های چربی شکسته و سیال شده با جاروبرقی برداشته می شوند. برای فرآیند جاروبرقی ، برش های کوچکی تقریباً 2 میلی متری ایجاد می شود و چربی با کمک کانول های نازک خارج می شود.
نسخه های اولتراسونیک و لیزر نیز در دسترس هستند. روش مورد استفاده با معاینه پزشک تعیین می شود.
روند بعد از لیپوساکشن چگونه است؟
پس از لیپوساکشن ، حداکثر 1 روز استراحت کرده و پس از آن فرد می تواند به خانه برود. پانسمان باید 2 روز بعد از عمل و بخیه ها 1 هفته بعد برداشته شود. افراد می توانند بین 3 تا 7 روز به زندگی اجتماعی بازگردند. در این فرایند ، در صورت وجود هرگونه درد ، می توان از مسکن های توصیه شده توسط پزشک استفاده کرد.
استفاده از کرست به مدت 3 هفته پس از لیپوساکشن توسط پزشک متخصص به منظور تسریع بهبودی توصیه می شود. برای بهبودی در اسرع وقت ، راه رفتن و حرکت زیاد ضروری است.
لیپوساکشن در چه مناطقی کاربرد دارد؟
این امکان وجود دارد که چربی را از قسمت های مختلف بدن مانند شکم ، کمر ، باسن ، ران ، داخل ساق ، پشت ساق ، داخل بازو ، قفسه سینه ، گردن ، زیر چانه با روش لیپوساکشن خارج کنید. این فرآیند با جاروبرقی انجام می شود و از آنجا که فرایند خلاء از مناطق میلی متری ساخته می شود ، هیچ اثری آشکار وجود ندارد.

آیا می توانم بعد از لیپوساکشن دوباره وزن اضافه کنم؟

لیپوساکشن روشی است که به حذف بافت چربی اضافی منطقه ای کمک می کند و تاثیری در کاهش وزن ندارد. این برای ایجاد فرم بدن قوی تر و قوی تر ایده آل است ، اما هدف آن کاهش وزن نیست. توجه افراد به مواد غذایی بعد از عمل بسیار مهم است ، زیرا چربی برداشته شده از بدن به لطف این عمل می تواند بازگردد. نتایج روش لیپوساکشن که توسط متخصص کلینیک Promed اعمال می شود طی 6-9 ماه کاملاً آشکار می شود.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .