Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
1-3 HOURS
Anesthesia:
LOCAL-GENERAL
Return of Work Time:
3-7 DAYS
Healing Time:
1 MONTH
Hospital Accommodation:
1 DAY

تزریق چربی

روش لیپوساکشن یک عمل برداشتن چربی است که در جراحی پلاستیک استفاده می شود. در فرآیند لیپوساکشن ، بدن با برداشتن بافت چربی اضافی زیر پوست تغییر شکل می دهد. این روشی است که روانکاری بیش از حد متمرکز در مناطق خاصی را هدف قرار می دهد.
روش لیپوساکشن
حذف رسوبات چربی انباشته شده در بدن با روش لیپوساکشن امکان پذیر می شود. این روش که تاثیری در کاهش وزن ندارد ، برای از بین بردن چربی های سرسخت زیر پوستی که با ورزش یا رژیم غذایی حل نمی شوند ، استفاده می شود. این روش در بین عملیات زیبایی کاربردی ترین است. هدف این است که با دخالت در افراط و تفریط منطقه ای مردم ، به نگرانی های زیبایی پایان دهد.
در لیپوساکشن ، بافت چربی زیر پوست با کمک یک لوله وکیوم شده و از بدن خارج می شود. تزریق چربی نیز روشی است که می تواند در ترکیب با سایر کاربردهای جراحی زیبایی اعمال شود.
لیپوساکشن برای چه کسانی اعمال می شود؟
این یک برنامه کاربردی در روانکاری منطقه ای است. چربی هایی که با رژیم غذایی و ورزش قابل سوزاندن نیستند از این طریق بدست می آیند. این یک روش است که هیچ تاثیری در کاهش وزن ندارد ، اما سلولهای چربی باقی مانده در مناطق خاصی پس از کاهش وزن با لیپوساکشن برداشته می شوند. شکل دهی به ساختار بدن به این ترتیب انجام می شود.
در برخی از عملها ، از لیپوساکشن نیز به عنوان یک روش اضافی استفاده می شود. معاینات لازم قبل از عمل تکمیل می شود و می تواند برای هر کسی که مشکلات سلامتی جدی ندارد اعمال شود.
لیپوساکشن چگونه ساخته می شود؟
لیپوساکشن معمولاً در مناطقی با چربی اضافی مانند شکم ، کمر ، باسن ، زانو و باسن اعمال می شود. این روش با کمک بی حسی موضعی یا عمومی انجام می شود.
با استفاده از لیپوساکشن ، بافت های چربی شکسته و سیال شده با جاروبرقی برداشته می شوند. برای فرآیند جاروبرقی ، برش های کوچکی تقریباً 2 میلی متری ایجاد می شود و چربی با کمک کانول های نازک خارج می شود.
نسخه های اولتراسونیک و لیزر نیز در دسترس هستند. روش مورد استفاده با معاینه پزشک تعیین می شود.
روند بعد از لیپوساکشن چگونه است؟
پس از لیپوساکشن ، حداکثر 1 روز استراحت کرده و پس از آن فرد می تواند به خانه برود. پانسمان باید 2 روز بعد از عمل و بخیه ها 1 هفته بعد برداشته شود. افراد می توانند بین 3 تا 7 روز به زندگی اجتماعی بازگردند. در این فرایند ، در صورت وجود هرگونه درد ، می توان از مسکن های توصیه شده توسط پزشک استفاده کرد.
استفاده از کرست به مدت 3 هفته پس از لیپوساکشن توسط پزشک متخصص به منظور تسریع بهبودی توصیه می شود. برای بهبودی در اسرع وقت ، راه رفتن و حرکت زیاد ضروری است.
لیپوساکشن در چه مناطقی کاربرد دارد؟
این امکان وجود دارد که چربی را از قسمت های مختلف بدن مانند شکم ، کمر ، باسن ، ران ، داخل ساق ، پشت ساق ، داخل بازو ، قفسه سینه ، گردن ، زیر چانه با روش لیپوساکشن خارج کنید. این فرآیند با جاروبرقی انجام می شود و از آنجا که فرایند خلاء از مناطق میلی متری ساخته می شود ، هیچ اثری آشکار وجود ندارد.
آیا می توانم بعد از لیپوساکشن دوباره وزن اضافه کنم؟

لیپوساکشن روشی است که به حذف بافت چربی اضافی منطقه ای کمک می کند و تاثیری در کاهش وزن ندارد. این برای ایجاد فرم بدن قوی تر و قوی تر ایده آل است ، اما هدف آن کاهش وزن نیست. توجه افراد به مواد غذایی بعد از عمل بسیار مهم است ، زیرا چربی برداشته شده از بدن به لطف این عمل می تواند بازگردد. نتایج روش لیپوساکشن که توسط متخصص کلینیک Promed اعمال می شود طی 6-9 ماه کاملاً آشکار می شود.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت لیپوساکشن 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .