جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

جراحی زیبایی بینی یک مداخله جراحی است که هدف آن تغییر ساختار بینی و آوردن آن به فرم سالم تر و زیبا تر است. این مداخله در استخوان ها و بافت غضروف بینی در افزایش کیفیت زندگی فرد مثر است.
چه کسی می تواند زیبایی بینی داشته باشد؟
بینی که در خط وسط صورت قرار دارد ، مهمترین عضوی است که در نگاه اول چشم را به خود جلب می کند. حتی یک تغییر کوچک در بینی فوراً محسوس است. به همین دلیل ، افرادی که دچار تغییر شکل بینی یا مشکلات مربوط به سلامتی هستند ، ترجیح می دهند. افرادی که از ظاهر بینی ناراحت هستند ، حتی اگر مشکلات سلامتی ندارند ، به جراحی پلاستیک مراجعه می کنند.
به طور خاص ، جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین روش های مربوط به جراحی بینی است. صلاحیت متخصص برای داشتن ظاهر طبیعی مطلوب بسیار مهم است. در جراحی بینی ، متخصص مانند مجسمه ساز کار می کند و ساختار بینی را شکل می دهد.
چرا رینوپلاستی انجام می شود؟
جراحی زیبایی بینی که یک روش جراحی پلاستیک است ، فقط یک عمل زیبایی نیست. در صورت لزوم ، باید به دلایل بهداشتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. این عملی است که باید برای از بین بردن ناهنجاری های مادرزادی یا ناشی از ضربه استفاده شود. این برنامه ، که راه حلی برای بسیاری از مشکلات است ، کاملاً در دست متخصصان کلینیک Promed است.
جراحی بینی در یک یا چند مورد مانند مشکل در تنفس ، مشکلات سینوزیت ، خروپف ، اضطراب زیبایی اعمال می شود. برای تنفس راحت و در عین حال زیبایی ظاهری ، می توانید برای عمل بینی اقدام کنید.
شکل دادن به نوک بینی ، مرتب کردن سوراخ های بینی ، درمان بزرگ شدن کنا ، بهینه سازی زاویه بینی ، از بین بردن انحنای استخوان بینی ، همه با جراحی بینی امکان پذیر است. با توجه به همه این دلایل ، یکی از پرطرفدارترین عمل ها در زیبایی صورت است.
رینوپلاستی چگونه انجام می شود؟
این عمل با روش بیهوشی عمومی انجام می شود ، اما متخصص ممکن است روش بی حسی موضعی را برای برخی لمس های جزئی ترجیح دهد. قبل از عمل ، نوع درمان با مصاحبه های شخصی تعیین می شود. دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته وجود دارد. در روش جراحی بینی بسته ، برش ها داخل بینی هستند. این یک تکنیک است که از طریق سوراخ های بینی بدون ایجاد برشی در خارج از بینی استفاده می شود ، و این یک برنامه دشوار است زیرا میدان دید پزشک تنگ خواهد بود. در جراحی بینی باز ، برش ها در زیر بینی ایجاد می شود و میدان دید پزشک وسیع تر است. به این ترتیب ، مداخله آسان تری صورت می گیرد. هیچ تفاوتی در کاربردهای دیگر به جز ناحیه برش وجود ندارد. مدت زمان عملیات به طور متوسط ​​2 ساعت است.
عمل جراحی زیبایی بینی را می توان همراه با سایر جراحی های پلاستیک انجام داد. جراحی های ترکیبی عبارتند از انجام دو یا چند عمل به طور همزمان. با استفاده از این روش ، افراد به طور همزمان بیش از یک عمل جراحی را طی می کنند. روش هایی مانند جراحی چانه و بزرگ کردن لب را می توان همزمان با جراحی بینی انجام داد.

قیمت زیبایی بینی رینوپلاستی 2021

مواردی که باید بعد از رینوپلاستی در نظر گرفته شود

نکاتی وجود دارد که باید در دوره بعد از عمل مورد توجه قرار گیرد. بیشتر اطلاعات توسط پزشک متخصص به فرد انجام دهنده عمل منتقل می شود. بعد از عمل ، یک آتل روی بینی و یک تامپون در قسمت داخلی بینی وجود دارد. خونریزی خفیف بعد از عمل انتظار می رود. برای این خونریزی ها از تامپون استفاده می شود.
در 1-2 هفته اول ، توصیه می شود با بالشی بخوابید که سر را بالا نگه دارد. این احتیاط هم برای خونریزی ضروری است و هم از افزایش کبودی و تورم هنگام خواب جلوگیری می کند و روند بهبود را تسریع می کند. بلافاصله پس از جراحی بینی ، فرد ممکن است احساس کندی و خستگی کند. او می تواند با رفتن به خانه و مدتی استراحت این روند را پشت سر بگذارد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .