از طریق انتقال چشم . مژه ها اساسی ترین عامل برای داشتن ظاهری چشمگیر هستند. مژه های...
از طریق انتقال چشم .

از طریق انتقال چشم .


مژه ها اساسی ترین عامل برای داشتن ظاهری چشمگیر هستند. مژه های شاداب و بلند ظاهر جذاب ایجاد می کنند. همیشه به همین دلیل است که روغن مژه ها را روی مژه ها بمالید و در آرایش بیشتر از مژه ها مراقبت کنید.
اما گاهی اوقات ممکن است نازک شدن یا فقدان مادرزادی مژه ها وجود داشته باشد. در چنین مواردی ، موهای قابل برداشت از مناطق مختلف پوست را می توان با کاشت مژه روی پلک ها کاشت. این فرایند به شما امکان می دهد مژه های جدیدی در مدت زمان بسیار کوتاهی داشته باشید.
در این مقاله ما در مورد کاشت مژه به شما می گوییم و پیشنهادات کوچکی برای سالم ماندن مژه ها و افتادن آن نمی دهیم.

چرا مژه های ما از بین می روند؟
مژه های ما که انتظار داریم طبیعی و جذاب باشند به دلایل مختلف می توانند ضعیف شده و بیفتند. این نشت ها گاهی می تواند طبیعی و گاهی غیر طبیعی باشد. با این حال ، تمایز بین ریزش های معمولی و آنهایی که در اثر مشکل ایجاد شده اند و استفاده از تغذیه کننده مژه بسیار مهم است.
ریزش طبیعی مژه درست مانند ریزش مو است ، هر چند هفته یکبار ، مژه هایی که تاریخ انقضاء خود را پر می کنند می ریزند و مژه های جدیدی به جای موهای ریخته رشد می کنند. این یک چرخه طبیعی است.
دلایل زیادی برای افتادن مژه ها از چرخه طبیعی وجود دارد. مالیدن کف مژه ها و خاراندن شدید ، آرایش زیاد و پاک نکردن خوب بقایای آرایش ، استفاده از مواد آرایشی بی کیفیت ، ابتلا به عفونت پلک و بیماری های مختلف می تواند باعث ریزش غیر طبیعی مژه ها شود.
یکی از دلایل ریزش مژه ها که غیر طبیعی تلقی می شود ، استفاده نادرست از فرایندهای لیفت مژه توسط افراد غیر متخصص در مکان هایی است که زیر پله نامیده می شود. اگرچه در صورت صحیح مژه های شما آسیب نمی رساند ، اما باید مراقب باشید.

انتقال چشم چگونه انجام می شود؟
م effectiveثرترین پیوند مژه برای مژه های طبیعی و شاداب از بافت های خودتان. اطمینان حاصل می شود که فولیکول های مو که از ناحیه اهدا کننده در بدن شما گرفته شده است در ناحیه مژه شما کاشته شده است. فرآیند پیوند به آرامی و با مهارت بسیار خوب اعمال می شود.
برای این روش ، قسمت های بدن سر مانند زیر بغل ، ریش و قفسه سینه به عنوان مناطق اهدا کننده در نظر گرفته می شوند. فولیکول های مو در این نواحی گرفته شده و به پلک منتقل می شوند. در مدت زمان بسیار کوتاهی تکمیل می شود و به شما امکان می دهد مژه داشته باشید.

کی مژه ها آزاد می شوند؟
طی 1-2 روز پس از کاشت ، پوسته پوسته شدن روی پلک شما مشاهده می شود. این یک وضعیت عادی در این روند است ، لازم نیست بترسید. نتایج نهایی و ظاهر طبیعی مژه را می توان در 6-8 هفته انتظار داشت. به دلیل برداشتن مو از قسمت های مختلف بدن و کاشتن در ناحیه مژه ، ممکن است طول کشیدن بیش از حد باشد. در این حالت می توان مژه ها را کوتاه و کوتاه کرد. مژه های کاشته شده به مرور زمان شخصیت منطقه را به خود می گیرند. اگر مژه های بلندی می خواهید ، این می تواند یک مزیت برای شما باشد. شما می توانید مژه ها را هنگامی که به اندازه دلخواه شما می رسند فرم دهید.

مراقبت از چشم طبیعی در خانه
مژه ها موهای ظریف و زیبایی هستند که نیاز به مراقبت دارند. با مراقبت مناسب ، می توان از ریختن آنها جلوگیری کرد و به گسترش سریع آنها دست یافت. پس از کاشت مژه ، مراقبت بسیار مهمتر می شود. زیرا مژه های کاشته شده پس از عمل نیاز به مراقبت ملایم دارند. برای این کار ، باید از روش هایی استفاده کنید که مراقبت دقیق و ملایمی از مژه های شما ارائه می دهد. روش های زیادی وجود دارد که می توانید به راحتی در خانه از آنها استفاده کنید. در اینجا مهمترین آنها ذکر شده است:
روغن زیتون:
روغن زیتون خالص نوعی روغن است که حاوی اسیدهای مفید برای پوست است. روغن زیتون که بسیار مغذی است ، به مژه های شما کمک می کند تا به آرامی تغذیه شوند. این کار از افتادن مژه های شما جلوگیری می کند. با استفاده منظم ، شروع به مشاهده تاثیرات معجزه آسای روغن زیتون می کنید که شب ها با کمک پنبه روی نوک مژه های خود استفاده می کنید.
وازلین:
معروف ترین مراقبت از مژه با وازلین انجام می شود. می توان گفت که این ماده بسیار م forثر برای مرطوب کننده ، نرم کننده و تغذیه کننده مژه ها است. قبل از خواب شب ، می توانید مقداری وازلین را با چوب گوش به مژه های خود بمالید.
چای سبز:
می دانید که هر نوع چای برای چشم ما چقدر مفید است. چای سبز همچنین تأثیر فوق العاده ای روی مژه ها دارد. برای اینکه مژه های شما درخشان و شاداب به نظر برسند ، می توانید با جدا کردن کمی از چای سبز که برای نوشیدن تهیه کرده اید ، چشم های خود را تمیز کنید. با استفاده از این روش ، بقایای آرایش و چربی اضافی اطراف چشم خود را با کمک پنبه تمیز کرده و در عین حال از مژه های خود نیز مراقبت می کنید.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .