مزوتراپی

مزوتراپی یک روش درمانی زیبایی است که در درمان تجدید پوست ، ضد پیری ، لاغری منطقه ای ، سلولیت ، ترک ، لکه ، زخم ، درمان مو ، دردهای حاد و مزمن ، آسیب های ورزشی ، مو و بیماری های مختلف پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.
درمان مزوتراپی با تمرکز و درمان منبع اصلی مشکلاتی مانند ریزش مو ، مشکل را از بین می برد. این یک روش درمانی است که می تواند برای زنان و مردان اعمال شود.
تکنیک مزوتراپی مو
مزوتراپی مو فرآیند تزریق مستقیم ویتامین ها ، مواد معدنی ، برخی از عوامل کراتولیتیک ، اسیدهای آمینه و افزایش دهنده های سطح مورد نیاز مو به طور طبیعی به پوست سر است. این یک روش م effectiveثر برای درمان مشکلات مو مانند پلک ، ریزش بیش از حد مو و طاسی است.

تکنیک مزوتراپی مو چگونه کاربرد دارد؟
تزریق سطحی روی پوست سر ، فرآیندهای طبیعی تجدید و تکثیر طبیعی موها را تحریک می کند. با قرار دادن مقدار کمی محلول در لایه میانی پوست سر ، این فرآیندها تحریک شده و موها تجدید و تکثیر می شوند.
تکنیک فرآیند مزوتراپی مو برای ریزش مو کاملاً شخصی است. بسته به اندازه ناحیه مورد نظر ، یک جلسه مزوتراپی مو حدود 10 تا 35 دقیقه طول می کشد.
داروهایی مانند فیناستراید که برای استفاده در درمان موهای سر تأیید شده اند ، ویتامین ها و عصاره های مختلف گیاهی در ریزش مو استفاده می شود.
یک فرایند نتیجه درمان وجود دارد که از فردی به فرد دیگر متفاوت است. یکی از عوامل مثر بر روند ، شدت ریزش مو است. اگرچه نتایج را می توان در دو یا سه ماه اول به دست آورد ، اما نتیجه نهایی را می توان پس از شش ماه درمان به دست آورد.
به لطف تزریق میکرو ، لایه درم ، که لایه عملکردی پوست است ، تحریک می شود و مواد معدنی ، رنگدانه ، ویتامین ها و تنظیم کننده های مورد نیاز فولیکول مو به بافت داده می شود.

آیا درخواست مزوتراپی دارید؟

روشی است که بدون استفاده از روش های جراحی ، بازسازی مو را فراهم می کند. همچنین باعث رشد مو و کاهش شوره سر می شود.
ریزش مو عموماً ناشی از کمبودهای تغذیه ای ، کمبود هورمون در اطراف فولیکول های مو ، گردش خون پایین در پوست سر و از دست دادن DHT در مردان است. مزوتراپی مو نوعی درمان است که با هدف اصلاح این مشکلات انجام می شود. برخی از مواد معدنی و ویتامین ها متابولیسم سلول های مو را تسریع می کنند ، گردش خون پوست سر را افزایش داده و عفونت های پوست سر را از بین می برند.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .