آخرین روش فن آوری انتقال مو: DHI TECHNIQUE ریزش مو می تواند به دلایل مختلف رخ دهد. در حالی...
آخرین روش فن آوری انتقال مو: DHI TECHNIQUE

آخرین روش فن آوری انتقال مو: DHI TECHNIQUE


ریزش مو می تواند به دلایل مختلف رخ دهد. در حالی که این نشت ها گاهی در یک چرخه فصلی و معمولی هستند ، گاهی اوقات می توانند نگران کننده باشند. با توجه به عوامل متعددی مانند سن ، کاهش تراکم ، جنسیت ، ژنتیک می توان ریزش مو را طبقه بندی کرد.
اگر ریزش موی شما به ریزش موی مردانه اشاره دارد ، روشهای کاشت مو تنها راه حل مشکل شما است. اما نگران نباشید ؛ انقلاب در کاشت مو آغاز شد! اجازه دهید قبل از بررسی تکنیک DHI ، که یک روش سریع و کاربردی کاشت مو با سطح درد کم است ، کمی در مورد ریزش مو صحبت کنیم ، با این مقاله.
آیا باید پیوند مو داشته باشم؟
موهای ما شاید قسمتی از ما باشد که بیشترین زمان را برای مراقبت از آن صرف می کنیم. موهای پرپشت و مرتب شده ، که باعث می شود وقتی در باد می وزیم احساس غرور کنیم ، احساس بهتری داریم. ما فکر می کنیم حتی می تواند بر ارتباط مطمئن ما با دیگران تأثیر بگذارد. به همین دلیل ، هنگام شروع ریزش مو احساس وحشت می کنیم.
با این حال ، همه ریزش موها نگران کننده نیست. در برخی موارد ، ریزش طبیعی است و ممکن است کاهش قابل توجهی در تراکم موهای ما مشاهده نشود. به همین دلیل ، حتی مطرح کردن موضوعی مانند کاشت مو ضروری نیست. افرادی که متوجه باز شدن پوست سر خود نمی شوند به کاشت مو فکر نمی کنند.
وقتی حفره های پوست شروع به باز شدن می کنند ، به حدی می رسند که از بیرون قابل توجه است. آن زمان است که دوره تحقیق درباره روش های کاشت مو آغاز می شود. صرف نظر از زن یا مرد بودن ، ریزش مو ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد ، اما به احتمال زیاد در مردان رخ می دهد. ریزش مویی که ممکن است نیاز به کاشت مو داشته باشد ، آنقدر ناگهانی و سریع اتفاق می افتد که می تواند باعث ایجاد کمی ترس در شما شود. خوشبختانه داشتن راه حل می تواند به شما احساس خوبی بدهد.
آیا ریزش مو طبیعی است؟
وقتی زمان آن فرا می رسد ، منبع اعتماد به نفس ما ، موهای منحصر به فرد ما ، آنها مانند برگهای ریخته شده از فولیکول های خود می افتند. طول عمر هر تار مو 4-6 سال است. اینگونه است که تار مویی که عمر خود را به پایان رسانده است می افتد و یک تار جدید مو به جای آن شروع به رشد می کند. این روند ریزش ، که در همه تارهای موی ما در زمان های مختلف تجربه می شود ، طبیعی تلقی می شود. به همین دلیل ، از دست دادن متوسط ​​100-150 تار مو در روز هیچ مشکلی ندارد.
اگر ریزش مو به طریقی متفاوت از روند طبیعی افزایش یابد و تراکم را کاهش دهد ، به این معنی است که زنگ هشدار به صدا در می آید. اگر هر بار که دست می اندازیم تارهای موی زیادی می گیریم ، می توانیم در مورد ریزش زیاد صحبت کنیم. دلایل ریزش بیش از حد می تواند بسیار متفاوت باشد.
علل اصلی ریزش مو باید مستعد ژنتیکی ، عوامل محیطی ، مواد شیمیایی مضر استفاده شده ، بیماری های پوستی ، رژیم غذایی ناسالم ، مشکلات هورمونی ، کمبود ویتامین ها و مواد معدنی ، مصرف مواد مخدر ، استرس و افسردگی باشد.
بهترین روش برای کاشت مو چیست؟
وقتی تصمیم به کاشت مو می گیرید ، طبیعی است که شروع به تحقیق در مورد مزایای روش های کاشت کنید. بهتر است بدون تحقیق این روند را انجام ندهید. آگاهی از انتظارات خود و یادگیری اینکه چه نتایجی می توانید کسب کنید از موقعیت های غیر منتظره در آینده جلوگیری می کند.
روش های کاشت مو مزایای متفاوتی دارد. روش DHI با ویژگی انقلابی پیوند مستقیم در کاشت مو ، محبوب ترین روش است. مزایای زیادی مانند بازیابی سریع ، کاربرد عملی ، ظاهر طبیعی و موهای متراکم دارد.
DHI TECHNIQUE چیست؟
"روش DHI چیست؟" به نظر می رسد می شنویم که شروع به پرسیدن می کنید. روش DHI ، که یک روش کاشت مو با مزایای بسیار است ، به لطف کاربرد عملی آن جلب توجه می کند. در این فرایند ، مانند سایر روشهای کاشت ، باز شدن کانال روی منطقه مورد کاشت اعمال نمی شود. این کلمه به معنای روش DHI است. روش DHI که با کمک یک قلم به نام Choi Implanter انجام می شود ، نام خود را از کاشت مستقیم مو گرفته است. قلم چوی DHI (کاشت مستقیم مو) فولیکول های مو را یک به یک از ناحیه اهداکننده می گیرد و به سرعت آنها را در ناحیه پیوند قرار می دهد. جدا از این فرایند ، تیم کاشت مو فرآیند باز کردن کانال دشواری را روی پوست اعمال نمی کند.
نیازی به از بین بردن همه موها نیست
مناطق بدون مو برای کاشت مو با تکنیک DHI بزرگ و وسیع نیست. بنابراین لازم نیست منتظر بمانید تا کاملاً بدون مو باشید. مناطق بدون مو که کمی باز می شوند و برجسته می شوند نیز به راحتی با قلم DHI Choi قابل پیوند هستند. این یکی از بزرگترین مزایای برنامه است.
تراشیدن مو در مراحل کاشت مو اهمیت دارد. تراشیدن ممکن است برای کاشت راحت تر توسط همه ترجیح داده نشود. خبر خوب این است که ؛ با این روش انقلابی می توانید بدون تراشیدن موهای بلند و زیبای خود ، کاشت مو انجام دهید. قلم Choi Implanter که در روش کاشت مو با روش DHI استفاده می شود ، می تواند به راحتی به مناطق خالی دسترسی داشته باشد.
ابرو ، مژه ، سبیل ، ریش
فناوری DHInique را می توان در همه کاشت مو ، ریش ، سبیل ، ابرو و مژه استفاده کرد. باریکی نواحی ابرو و مژه و در نتیجه نیاز به عملکرد خوب می تواند در عملیات کاشت چالش برانگیز باشد. اما در تکنیک DHI ، این نیز یک سال است. دیگر آرد نمی شود قلم DHI Choi Implanter ، که در فولیکول های مو نازک و پهن است ، در مناطق باریک که نیاز به کاشت مو با کاردستی دارند ، نتایج بسیار خوبی می دهد. از آنجا که قلم فولیکول های موی فردی را در مناطق مورد نظر قرار می دهد ، مناسب ترین تکنیک برای این فرایند است. ابروهای کم پشت و مژه های ضخیم شما را می توان در این مدت در مدت کوتاهی ترمیم کرد.
CHOI PEN چیست؟
در اصل ، آنچه ما می دانیم ، البته یک قلم برای نوشتن نیست. قلم Choi Implanter یک دستگاه نوک باریک و استوانه ای برای کاشت مو است. ضخامت تار مو به آن اجازه می دهد تا ریشه مو را به آرامی نگه دارد و به ناحیه دیگری منتقل کند. نوک قلم چوی ، که مهمترین عنصر تکنیک DHI است ، بسیار تیز است تا با لمس ملایم پوست سر ، فرآیند را تکمیل کند. این تکنیک را تکنیک قلم DHI نیز می نامند.
چگونه می توان از CHOI IMPLANTER PEN استفاده کرد؟
شاید برایتان س aboutال باشد که پس از تصمیم گیری در مورد کاشت مو و یک کلینیک تخصصی ، مراحل عمل را طی خواهید کرد. این فرایند به طور کلی برای هر روش یکسان عمل می کند ، اما در اجرای فرآیند تفاوت هایی وجود دارد. تفاوت کاربرد در روش DHI قلم Choi Implanter مورد استفاده است.
همانطور که اغلب اشاره می کنیم ، قلم چوی فولیکول های موی شما را یکی یکی از ناحیه اهداکننده شما که توسط متخصص تصمیم گرفته شده است ، می گیرد و در ناحیه مناسب پیوند قرار می دهد. همچنین فرآیند قرار دادن را با باز کردن کانال خود ، یعنی فوراً انجام می دهد. در روش های دیگر ، برای قرار دادن فولیکول های مو ، طول فرآیند و ناحیه بدون موی سر باید توسط متخصصان کاشت مو هدایت شود ، در حالی که در این روش ، متخصص فقط از قلم استفاده می کند.
DHI یا FUE؟
اگرچه هر روش کاشت مو از نظر کاربرد متفاوت است ، اما اساساً به شما امکان می دهد موهای خود را دوباره بازیابی کنید. با این حال ، مناسب ترین روش باید با توجه به نوع ، چگالی و سایر دلایل خاص نشت شما ترجیح داده شود.
در روش کاشت مو FUE ، پیوندهای گرفته شده یک به یک توسط متخصصان کاشت مو تا زمان انجام عمل شیار نگه داری می شوند. فرآیند شیارزدایی در ناحیه ای که می خواهید موها در آن قرار بگیرند اعمال می شود و پیوندهایی که مدتی نگهداری می شوند در این مناطق قرار می گیرند. در روش DHI ، متخصصان کاشت مو یک فولیکول مو را می گیرند و با استفاده از ابزاری به نام قلم چوی به سرعت آن را در ناحیه مورد نظر قرار می دهند. به عبارت دیگر ، در همان زمان کانال را باز می کند و ریشه مو را قرار می دهد. به همین دلیل ، عملی تلقی می شود.
در هر دو روش ، فرایند کلی کاشت مو طولانی است. تنها در یک روش ، ریشه ها یکی یکی جمع آوری شده و سپس کاشته می شوند ، در حالی که در روش دیگر ، ریشه های گرفته شده یک به یک بلافاصله پس از برداشت کاشته می شوند و روند ادامه می یابد. مهمترین مزیت روش DHI در اینجا این است که منتظر ریشه ها نیست و مستقیماً آنها را می کارد. به این ترتیب ، ریشه ها به سرعت کاشته می شوند ، اما طول فرآیند پدیده ای متفاوت است.
تنها دلیل طولانی شدن مراحل کاشت در تکنیک DHI این است که به کار خوب نیاز دارد. دستیابی به نتایج طبیعی بستگی به مهارت متخصص با استفاده از قلم Choi Implanter دارد و نتایج عالی در پایان روش بدست می آید.
به لطف قلم DHI Choi ، می توان برنامه های مکرر بیشتری در منطقه مورد کاشت ایجاد کرد ، که برای نتایج طبیعی مزیت محسوب می شود. علاوه بر این ، در مقایسه با روش های دیگر ، روند بهبود بسیار سریع است زیرا برش ها و خونریزی در روش DHI بسیار کمتر خواهد بود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .