Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
2-3 HOURS
Anesthesia:
LOCAL-SEDATION
Return of Work Time:
2 DAYS
Healing Time:
15 DAYS
Hospital Accommodation:
-

کاشت مژه

کاشت مژه فرایند پیوند فولیکول های مو است که از مناطق اهداکننده مناسب به ناحیه ای که در اثر ریزش مژه ناشی از عوامل مختلف نازک یا بدون مژه شده است ، منتقل می شود.
مژه ها موهای زیبایی هستند که در لبه های پلک بالا و پایین دیده می شوند. مژه هایی که در سه لایه روی لبه پلک ها رشد می کنند از چشم در برابر اجسام خارجی مانند گرد و غبار و ذرات کوچک محافظت می کنند.
آرایش بیش از حد ، حساسیت به آرایش ، کمبودهای تغذیه ای ، استرس ، تغییرات هورمونی ، داروها مژه ها را نازک کرده یا ممکن است باعث ریزش آنها شود.
مزایای انتقال دهنده چشم
مژه هایی که در پایین پلک ها قرار دارند و چشم ها را از عوامل خارجی محافظت می کنند ، نیاز به مراقبت دقیق دارند. هنگامی که مراقبت مناسب نشان داده نشود ، نشت دائمی نیز مشاهده می شود. پس از عمل پیوند ، ظاهر طبیعی مژه به دست می آید. از آنجا که یک منطقه کاشت بسیار باریک برای این روش مورد نیاز است ، این یک فرآیند راحت است ، بهبود منطقه اهدا کننده سریع است.
بعد از عمل ، فولیکول های مو به دلیل ناحیه اهدا کننده شروع به رشد می کنند. به همین دلیل ، ممکن است لازم باشد هر 1-2 ماه یکبار مژه ها را کوتاه کنید. این می تواند به عنوان یک مزیت بزرگ برای افرادی که در آرزوی مژه های بلند هستند دیده شود. وقتی مژه ها به طول دلخواه می رسند ، می توان آنها را شکل داد. بعد از مدتی مژه ها فرم خاص خود را پیدا کرده و نگاه عمیق را نمایان می کنند.
انتقال چشم چگونه انجام می شود؟
پرورش مژه ؛ این روش برای افرادی استفاده می شود که از بدو تولد ساختار مژه پایینی دارند یا به دلایل محیطی به دلایل محیطی دچار ریزش مژه دائمی می شوند. این روش که بیشتر برای ریزش مژه در پلک فوقانی اعمال می شود ، ممکن است خطر پلک پایین را به دنبال داشته باشد.
از تکنیک FUE برای انجام صحیح فرایند کاشت مژه استفاده می شود. در فرآیند پیوند با بی حسی موضعی ، فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده گرفته می شود ، مجاری روی پلک باز می شود و ریشه ها در مجاری باز شده قرار می گیرند. این فرایند به طور متوسط ​​در 2 ساعت به پایان می رسد. مانند سایر روشهای پیوند ، ناحیه اهدا کننده می تواند مناطقی مانند زیر بغل ، ناحیه ریش و قفسه سینه باشد. از آنجایی که پیوندهای پلک ناحیه کوچکی را در بر می گیرد ، این عمل به روشی بسیار کوتاه و کاربردی به پایان می رسد.

در چه شرایطی انتقال چشم توصیه می شود؟
پیوند مژه در موارد زیر توصیه می شود:
فقدان مادرزادی مژه (این ممکن است به دلیل نقص ژنتیکی یا مشکلی در هنگام تولد رخ دهد.)
از دست دادن مژه ها به دلیل آسیب دیدگی ، سوختگی یا بیماری پوستی
ریزش مژه در اثر جراحی انکولوژیک یا پرتودرمانی
از دست دادن یاتروژنیک به دلیل نیترات نقره که برای جلوگیری از تراکوم استفاده می شود.
بعد از ترانسپلانت چشم
پس از انجام عمل ، پانسمان در کلینیک Promed اعمال می شود و سپس فرد به خانه فرستاده می شود. ممکن است پیوندهای ناحیه پیوند شده به منطقه جدید 8 تا 10 هفته طول بکشد ، اما ناحیه اهدا کننده ممکن است تا 48 ساعت بهبود یابد.
در دوره بعد از عمل ، پوسته پوسته شدن ممکن است در منطقه کاشت ظرف 2 روز رخ دهد. پوسته های حاصل در فرآیند عادی گنجانده شده و اثرات منفی آنها دیده نمی شود. اگر ادم و تورم وجود داشته باشد ، در عرض 4-6 هفته بهبود می یابد. به ندرت مشاهده می شود که ادم 6 ماه طول می کشد.
برای نتایج واضح ، لازم است برای یک دوره 6 تا 8 ماه منتظر بمانید. پس از این فرآیند ، مژه های طبیعی و پرپشت در حدود 12 ماه دائمی می شوند.
پس از عمل ، لازم است آرایش چشم را حداقل به مدت 2 هفته به تعویق اندازید ، چشم ها را زیاد مالش ندهید ، حداقل 6 ماه منتظر نتایج طبیعی باشید و مژه های جدید را ماهی یکبار کوتاه کنید.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت کاشت مژه 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .