لیفت بازو

جراحی لیفت لیفت بازو چیست؟

جراحی لیفت بازو ؛ این فرایند بهبود افتادگی پوست در قسمت بالای بازو در افتادگی بافت یا افزایش و کاهش سریع وزن با افزایش سن است. بعد از جراحی لیفت بازو ، بافت سفت و جوان به دست می آید. این وضعیت که بر اعتماد به نفس افراد در زندگی اجتماعی تأثیر می گذارد ، با عمل لیفت بازو برطرف می شود.
روش جراحی لیفت بازو
بافت پوست اطراف بافت نرم بدن تمایل دارد با گذشت زمان با اثرات متفاوتی آویزان شود. یکی از این نواحی بافت نرم قسمتی از بازوها بین آرنج و زیر بغل است. کشش بازو یک روش جراحی است که برای رفع این افتادگی استفاده می شود. بافت های افتاده کشیده شده و تصویر بازوی جدیدی به دست می آید.
LIMT ARM برای چه کسانی اعمال می شود؟
جراحی لیفت بازو یکی از متداول ترین روش های درمانی اخیر است ، زیرا افتادگی بدن باعث عدم اعتماد به نفس در فرد می شود. این وضعیت که معمولاً در نتیجه افزایش و کاهش وزن بیش از حد تجربه می شود ، به دلیل عوامل ژنتیکی یا سنی نیز قابل مشاهده است. این روش ، که می تواند برای هر کسی صرف نظر از جنسیت اعمال شود ، اغلب برای زنان استفاده می شود.
افراد ممکن است حتی در انتخاب لباس خود به دلیل افتادگی بازو دچار تردید شوند. تمایل به اجتناب از لباس هایی که آستین را باز می گذارد وجود دارد. در چنین مواردی ، مشکل با جراحی حل می شود. عمل لیفت بازو یک عمل جراحی است که می تواند برای افراد بین 18 تا 60 سال اعمال شود.
عمل جراحی لیفت بازو چگونه انجام می شود؟
این عمل تحت بیهوشی توسط متخصصان کلینیک Promed انجام می شود. اول از همه ، معاینات لازم انجام می شود و بیهوشی روی فرد اعمال می شود. سپس ، بافت اضافی چربی با فرایند حذف چربی برداشته می شود و روند کشش بازو با برداشتن بافت اضافی پوست تکمیل می شود. بسته به افتادگی و میزان روغن کاری در فرد ، ناحیه گرفته شده ممکن است متفاوت باشد.
چگونه عملیات تصمیم گیری می شود؟
افرادی که دچار افتادگی و چربی در ناحیه بالای بازو هستند باید تحت معاینه قرار گیرند. در نتیجه معاینه انجام شده توسط پزشکان متخصص ، میزان افتادگی در فرد تعیین می شود. در مواردی که تنها فرآیند برداشتن چربی حل نمی شود ، عملیات لیفت بازو تصمیم گیری می شود. در عمل لیفت بازو ، هم برداشتن چربی و هم بهبود افتادگی و کشش پوست با هم اعمال می شود. این از مشکلات در دوره بعد از عمل جلوگیری می کند.

آیا بعد از لیفت بازو جای زخم وجود دارد؟

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .