Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
1-2 HOURS
Anesthesia:
LOCAL - GENERAL
Return of Work Time:
2 DAYS
Healing Time:
2-3 WEEKS
Hospital Accommodation:
1 DAY

لیفت بازو

جراحی لیفت بازو چیست؟
جراحی های لیفت بازو؛ این فرآیند بهبود افتادگی پوست در قسمت بالای بازو در افتادگی بافت یا افزایش و کاهش وزن سریع با افزایش سن است. ظاهر بافت سفت و جوان پس از جراحی لیفت بازو به دست می آید. این وضعیت که بر اعتماد به نفس افراد در زندگی اجتماعی تأثیر می گذارد، با عمل لیفت بازو برطرف می شود.
روش جراحی لیفت بازو
بافت پوست اطراف بافت های نرم بدن با اثرات متفاوتی در طول زمان تمایل به افتادگی دارد. یکی از این نواحی بافت نرم قسمتی از بازوها بین آرنج و زیر بغل است. کشش بازو یک روش جراحی است که برای بازیابی این افتادگی ها اعمال می شود. بافت های افتاده کشیده می شوند و تصویر جدیدی از بازو به دست می آید.
لیفت بازو برای چه کسانی اعمال می شود؟
جراحی لیفت بازو یکی از مرجح ترین روش های درمانی اخیر است، زیرا افتادگی در بدن باعث عدم اعتماد به نفس در فرد می شود. این وضعیت که معمولاً در نتیجه افزایش و کاهش وزن بیش از حد تجربه می شود، به دلیل عوامل ژنتیکی یا سنی نیز قابل مشاهده است. این روش، که می تواند برای هر کسی صرف نظر از جنسیت اعمال شود، اغلب برای زنان استفاده می شود.
افراد ممکن است حتی در انتخاب لباس خود به دلیل افتادگی بازو دچار تردید شوند. تمایل به اجتناب از لباس هایی که آستین ها را باز می گذارد وجود دارد. در چنین مواردی با جراحی مشکل حل می شود. عمل لیفت بازو یک روش جراحی است که می تواند برای افراد بین 18 تا 60 سال اعمال شود.
جراحی لیفت بازو چگونه انجام می شود؟
این عمل تحت بیهوشی توسط متخصصین کلینیک پرومد انجام می شود. ابتدا معاینات لازم انجام می شود و بیهوشی روی فرد اعمال می شود. سپس با فرآیند حذف چربی، بافت چربی اضافی برداشته می شود و با برداشتن بافت اضافی پوست، روند کشش بازو تکمیل می شود. منطقه گرفته شده ممکن است بسته به افتادگی و میزان روغن کاری در فرد متفاوت باشد.
عملیات چگونه تصمیم گیری می شود؟
افرادی که دچار افتادگی و روغن کاری در ناحیه بالای بازو هستند باید تحت معاینه قرار گیرند. در نتیجه معاینه انجام شده توسط پزشکان متخصص، میزان افتادگی در فرد مشخص می شود. در مواردی که فقط فرآیند حذف چربی حل نمی شود، عمل لیفت بازو تصمیم گیری می شود. در عمل لیفت بازو، هم حذف چربی و هم بازیابی افتادگی و کشش پوست با هم اعمال می شود. این امر از بروز مشکلات در دوره بعد از عمل جلوگیری می کند.

آیا جای زخم بعد از لیفت بازو وجود دارد؟

این عمل با ایجاد یک برش نازک از داخل آرنج تا زیر بغل انجام می شود. پس از برداشتن بخیه ها، یک بار در هفته پانسمان در بیمارستان انجام می شود. از آنجایی که معمولاً یک ناحیه نامرئی است، جای بخیه در اینجا چندان قابل توجه نیست. اگرچه جای زخم ها به طور کامل از بین نمی روند، اما در عرض 2 ماه از برجستگی آن ها کاسته می شود.
فرآیند بهبودی پس از عمل
دوره نقاهت پس از جراحی لیفت بازو با استفاده از بی حسی موضعی در مقایسه با سایر جراحی ها کوتاه تر است. با توصیه پزشک متخصص می توان در برخی از افتادگی های بیش از حد از بیهوشی عمومی نیز استفاده کرد که در چنین مواردی ممکن است زمان نقاهت نیز تحت تاثیر قرار گیرد. از فرد خواسته می شود 1 روز در بیمارستان بماند.
استفاده از کرست بازو برای مدتی که پزشک متخصص بعد از جراحی توصیه می کند، توصیه می شود. این یک برنامه کاربردی است که به بافت زیر جلدی کمک می کند تا سریعتر بهبود یابد. علاوه بر این در موقعیت های درد احتمالی می توان با توصیه پزشک از مسکن ها استفاده کرد. متوسط ​​زمان بهبودی 2-3 هفته است. کسانی که جراحی لیفت بازو انجام می دهند باید از انجام کارهای سنگین در این فرآیند اجتناب کنند.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت لیفت بازو غیر جراحی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .