مزوتراپی

مزوتراپی یک روش پزشکی زیبایی است که در درمان جوانسازی پوست ، ضد پیری ، لاغری ناحیه ای ، سلولیت ، ترک ، لکه ، زخم ، درمان مو ، درد حاد و مزمن ، آسیب های ورزشی ، مو و بیماریهای مختلف پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.
درمان مزوتراپی با درمان منبع اصلی مشکلاتی مانند ریزش مو ، مشکل را برطرف می کند. این یک روش درمانی م thatثر است که می تواند برای زنان و مردان اعمال شود.
برنامه کاربردی مزوتراپی مو چیست؟
مزوتراپی مو فرایند تزریق مستقیم ویتامین ها ، مواد معدنی ، عوامل کراتولیتیک ، اسیدهای آمینه و افزایش دهنده های سطحی است که موها به طور طبیعی به پوست سر نیاز دارند. برخی مواد معدنی و ویتامین ها متابولیسم سلول های مو را تسریع می کنند ، گردش خون پوست سر را افزایش داده و عفونت های پوست را از بین می برند. بنابراین ، این یک درمان م effectiveثر تلقی می شود.
شرایطی که برای انجام مزوتراپی مو درخواست می شود
مزوتراپی مو ؛ این یک روش م effectiveثر است که از درمان مشکلات فولیکول های مو مانند بیماری آلوپسی ، ریزش بیش از حد مو و طاسی پشتیبانی می کند.
ریزش مو به طور کلی ناشی از کمبودهای تغذیه ای ، کمبود هورمون در اطراف فولیکول های مو ، گردش خون پایین در پوست سر و از دست دادن DHT در مردان است. مزوتراپی مو نوعی درمان است که با هدف اصلاح این مشکلات انجام می شود.
مزایای مزوتراپی مو
از آنجا که روش مزوتراپی مو به صورت موضعی اعمال می شود ، تنها مناطق مورد نظر را می توان انتخاب کرد و نتایج موثری در این مناطق به دست آمد. به این ترتیب ، تمرکز در ناحیه ای که ریزش مو در آن مشاهده می شود تأمین می شود. سایر فولیکول های مو در این ناحیه نیز تحت تأثیر این روش قرار می گیرند. با چند جلسه می توان به نتایج دلخواه رسید. در این روش که تحت کنترل متخصصان Promed Clinic انجام می شود ، بازسازی مو ، رشد مو و کاهش شوره سر بدون استفاده از هیچ گونه عمل جراحی انجام می شود.
چگونه از مزوتراپی مو استفاده می شود؟
تزریق سطحی روی پوست سر ، فرآیندهای بازسازی و تولید مثل طبیعی موها را تحریک می کند. با قرار دادن مقدار کمی محلول در لایه میانی پوست سر ، این فرایندها تحریک شده و موها تجدید و تکثیر می شوند.
استفاده از مزوتراپی مو برای ریزش مو کاملاً به صورت جداگانه برنامه ریزی شده است. یک جلسه مزوتراپی مو بسته به اندازه ناحیه مورد استفاده حدود 10 تا 35 دقیقه طول می کشد. داروهایی مانند فیناستراید ، که برای استفاده در درمان مو تأیید شده اند ، ویتامین ها و عصاره های مختلف گیاهی روی پوست سر اعمال می شود.
یک فرایند پاسخ به درمان وجود دارد که از فردی به فرد دیگر متفاوت است. یکی از عوامل مثر بر روند ، شدت ریزش مو است. اگرچه اثرات آن در 2 یا 3 ماه اول قابل مشاهده است ، اما نتیجه نهایی را می توان پس از 6 ماه درمان به دست آورد.
در این روش ، به لطف میکرواینجکشن ، لایه درم ، که لایه عملکردی پوست است ، تحریک می شود و مواد معدنی ، رنگدانه ، ویتامین ها و تنظیم کننده های مورد نیاز فولیکول مو به بافت داده می شود.

چه کسانی در مورد مزوتراپی مو کاربرد دارند؟

مزوتراپی را می توان برای همه افراد بین 20 تا 65 سال که رشد هورمونی و تغییرات خود را تکمیل کرده اند ، اعمال کرد. هیچ معیار جنسیتی برای این روش وجود ندارد ، می توان آن را بدون در نظر گرفتن زن یا مرد اعمال کرد. مزوتراپی مو را می توان به دلایل زیادی مانند ریزش مو ، شوره سر ، موهای ضعیف و بی روح انجام داد. استفاده از آن در مادران باردار و شیرده ناراحت کننده تلقی می شود.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .