پر شدن گونه و استخوان گونه

پرکردن گونه ها یا پر کردن گونه ها یک فرایند پر کردن است که عموماً با استفاده از مواد پرکننده ضد حساسیت انجام می شود و بر اساس حفظ ظاهر طبیعی صورت است. هنگام پر کردن گونه ها و گونه ها ، مراقبت می شود که گونه ها هماهنگ با ظاهر کلی صورت ظاهر شوند. با پر کردن استخوان گونه ، می توان گونه های برجسته تری داشت و هماهنگی خط گونه و بینی را بهبود بخشید.
در فرآیند پرکردن استخوان پلئوپ از چه موادی استفاده می شود؟
اسید هیالورونیک به طور کلی در فرآیند پر کردن استخوان گونه استفاده می شود. هیالورونیک اسید یک ماده پرکننده با اثر جوان کننده است. علاوه بر اسید هیالورونیک ، در برخی موارد ، بافت چربی گرفته شده از قسمت های خاصی از فرد به ناحیه گونه گونه فرد تزریق می شود.
کدام پرکننده در فرآیند پر کردن استفاده می شود ، تغییراتی را به همراه دارد. ممکن است مراحل را با این پرکننده بین 15 تا 20 دقیقه انجام دهید ، اما در مراحل پر کردن با استفاده از بافت چربی ، زمان متغیر است و حدود 60 دقیقه طول می کشد. زیرا لیپوساکشن (فرآیند حذف چربی از بیمار) قبل از چنین پرشدنی ها اعمال می شود.
چگونه می توان استخوان پالوم و پر کردن سینه انجام داد؟
تکنیک ها و انواع مختلفی از فرآیند پر کردن استخوان گونه وجود دارد. افرادی که می خواهند ماندگاری پر شدن گونه و گونه تا سالها دوام داشته باشد ، به روشهای پر کردن جراحی روی می آورند. گونه را می توان با انتقال بافت چربی پر کرد ، که یک گزینه جراحی است. بافت چربی گرفته شده از هر قسمتی از بدن پس از انجام فرایندهای مختلف برای صورت مناسب شده و به ناحیه تغییر شکل گونه منتقل می شود. در این فرایند با تزریق روغن به ناحیه موردنظر نتیجه مطلوب به دست می آید.
جراحی بزرگ شدن گونه دائمی با بی حسی موضعی انجام می شود. فرآیندهای شستشو و سانتریفیوژ روی بافت چربی گرفته شده از بدن اعمال می شود. این چربی آماده شده برای این روش به یک تزریق کننده ویژه منتقل می شود که با توجه به ناحیه مورد تزریق متفاوت است و روند شروع می شود. این عمل به طور کامل با تزریق انجام می شود و هیچ گونه زخمی وجود ندارد زیرا هیچ برشی ایجاد نمی شود. ماندگاری عمل بستگی به وضعیت بافت چربی برداشته شده از بدن دارد. با استفاده از دستگاه های خاص ، هدف از بین بردن از دست دادن بافت با قطع کامل تماس با هوا در حین انتقال چربی گرفته شده از بدن به قسمت مربوطه است. این تأثیر قابل توجهی بر ماندگاری فرایند دارد.
پس از جراحی بزرگ شدن گونه ، که تقریباً 30 تا 60 دقیقه طول می کشد ، می توان کمپرس سرد را با کیسه های پر از یخ برای جلوگیری از تورم استفاده کرد. پس از جراحی پر کردن استخوان گونه که نوعی جراحی پلاستیک است و بر زندگی روزمره تأثیر نمی گذارد ، امکان بازگشت سریع به زندگی عادی وجود دارد.

آیا استخوان هلو در حال پر کردن یک روش دائمی است؟

پرکردن استخوان گونه 6 تا 18 ماه اثر دائمی دارد. مراحل پر کردن با توجه به شرایط فیزیکی فردی که اعمال می شود متفاوت است.
ساختار پوست فرد
● نوع و مقدار پرکننده مورد استفاده در طول فرآیند
smoking سیگار کشیدن ، الکل و غیره با استفاده از وضعیت

روند تکمیل چک چگونه است؟

افرادی که استخوان گونه و گونه دارند ، می توانند 1 روز پس از عمل به زندگی روزمره خود ادامه دهند. برخلاف سایر روشهای پر کردن ، عوارض جانبی مانند ادم ، تورم و کبودی در پر شدن استخوان گونه دیده نمی شود. ممکن است بثورات جزئی بعد از عمل رخ دهد ، اما از آنجا که این بثورات آزاردهنده نخواهند بود ، بر زندگی روزمره تأثیر نمی گذارد.
افرادی که پر از گونه یا پر کننده گونه هستند ، نباید حداقل چند روز آرایش کنند.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .