Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
30-60 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

پر شدن گونه و استخوان گونه

پرکردن گونه ها یا پر کردن گونه ها یک فرایند پر کردن است که عموماً با استفاده از مواد پرکننده ضد حساسیت انجام می شود و بر اساس حفظ ظاهر طبیعی صورت است. هنگام پر کردن گونه ها و گونه ها ، مراقبت می شود که گونه ها هماهنگ با ظاهر کلی صورت ظاهر شوند. با پر کردن استخوان گونه ، می توان گونه های برجسته تری داشت و هماهنگی خط گونه و بینی را بهبود بخشید.
در فرآیند پرکردن استخوان پلئوپ از چه موادی استفاده می شود؟
اسید هیالورونیک به طور کلی در فرآیند پر کردن استخوان گونه استفاده می شود. هیالورونیک اسید یک ماده پرکننده با اثر جوان کننده است. علاوه بر اسید هیالورونیک ، در برخی موارد ، بافت چربی گرفته شده از قسمت های خاصی از فرد به ناحیه گونه گونه فرد تزریق می شود.
کدام پرکننده در فرآیند پر کردن استفاده می شود ، تغییراتی را به همراه دارد. ممکن است مراحل را با این پرکننده بین 15 تا 20 دقیقه انجام دهید ، اما در مراحل پر کردن با استفاده از بافت چربی ، زمان متغیر است و حدود 60 دقیقه طول می کشد. زیرا لیپوساکشن (فرآیند حذف چربی از بیمار) قبل از چنین پرشدنی ها اعمال می شود.
چگونه می توان استخوان پالوم و پر کردن سینه انجام داد؟
تکنیک ها و انواع مختلفی از فرآیند پر کردن استخوان گونه وجود دارد. افرادی که می خواهند ماندگاری پر شدن گونه و گونه تا سالها دوام داشته باشد ، به روشهای پر کردن جراحی روی می آورند. گونه را می توان با انتقال بافت چربی پر کرد ، که یک گزینه جراحی است. بافت چربی گرفته شده از هر قسمتی از بدن پس از انجام فرایندهای مختلف برای صورت مناسب شده و به ناحیه تغییر شکل گونه منتقل می شود. در این فرایند با تزریق روغن به ناحیه موردنظر نتیجه مطلوب به دست می آید.
جراحی بزرگ شدن گونه دائمی با بی حسی موضعی انجام می شود. فرآیندهای شستشو و سانتریفیوژ روی بافت چربی گرفته شده از بدن اعمال می شود. این چربی آماده شده برای این روش به یک تزریق کننده ویژه منتقل می شود که با توجه به ناحیه مورد تزریق متفاوت است و روند شروع می شود. این عمل به طور کامل با تزریق انجام می شود و هیچ گونه زخمی وجود ندارد زیرا هیچ برشی ایجاد نمی شود. ماندگاری عمل بستگی به وضعیت بافت چربی برداشته شده از بدن دارد. با استفاده از دستگاه های خاص ، هدف از بین بردن از دست دادن بافت با قطع کامل تماس با هوا در حین انتقال چربی گرفته شده از بدن به قسمت مربوطه است. این تأثیر قابل توجهی بر ماندگاری فرایند دارد.
پس از جراحی بزرگ شدن گونه ، که تقریباً 30 تا 60 دقیقه طول می کشد ، می توان کمپرس سرد را با کیسه های پر از یخ برای جلوگیری از تورم استفاده کرد. پس از جراحی پر کردن استخوان گونه که نوعی جراحی پلاستیک است و بر زندگی روزمره تأثیر نمی گذارد ، امکان بازگشت سریع به زندگی عادی وجود دارد.

آیا استخوان هلو در حال پر کردن یک روش دائمی است؟

پرکردن استخوان گونه 6 تا 18 ماه اثر دائمی دارد. مراحل پر کردن با توجه به شرایط فیزیکی فردی که اعمال می شود متفاوت است.
ساختار پوست فرد
● نوع و مقدار پرکننده مورد استفاده در طول فرآیند
smoking سیگار کشیدن ، الکل و غیره با استفاده از وضعیت

روند تکمیل چک چگونه است؟

افرادی که استخوان گونه و گونه دارند ، می توانند 1 روز پس از عمل به زندگی روزمره خود ادامه دهند. برخلاف سایر روشهای پر کردن ، عوارض جانبی مانند ادم ، تورم و کبودی در پر شدن استخوان گونه دیده نمی شود. ممکن است بثورات جزئی بعد از عمل رخ دهد ، اما از آنجا که این بثورات آزاردهنده نخواهند بود ، بر زندگی روزمره تأثیر نمی گذارد.
افرادی که پر از گونه یا پر کننده گونه هستند ، نباید حداقل چند روز آرایش کنند.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت پر کردن استخوان گونه 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .