حذف برچسب پوست

حذف برچسب پوست
روش برداشتن برچسب پوستی نه تنها به دلایل زیبایی بلکه برای اختلالات فیزیکی ناشی از برچسب های پوستی روی دست ها یا بازوها با مالیدن و چسبیدن ایجاد می شود. برخی از تشکیلات برچسب پوستی ممکن است نیاز به درمان با لیزر داشته باشند تا خطر ابتلا به سرطان وجود نداشته باشد.
حذف برچسب پوست در چه مواردی ضروری است؟
تا زمانی که هیچ تفاوتی در شکل و بافت برچسب های پوستی وجود نداشته باشد ، خطری برای سلامتی ندارند. معمولاً برداشتن برچسب پوستی به دلایل زیبایی است. به خصوص برچسب های پوستی در ناحیه صورت می تواند باعث نگرانی شود. اما در کنار آن ممکن است تهدیدی برای سلامتی شما باشند. ابتدا برچسب پوست باید توسط پزشکان کلینیک Promed ارزیابی شود. در شرایط زیر ممکن است برچسب پوستی برداشته شود:
اگر تحریک شود
در صورت وجود خونریزی
اگر در معرض نورهای فرابنفش سنگین قرار گیرد
اگر بافت متفاوت باشد (ممکن است پوسته پوسته شود)
اگر در حال گسترش است
اگر به سرعت در حال رشد است
در صورت تغییر در اندازه آن
اگر فرد احساس ناراحتی می کند

تکنیک های حذف برچسب پوست
درمان جراحی: برداشتن برچسب پوست با عمل جراحی
Nevus Excision ، یعنی برداشتن برچسب پوست از طریق جراحی ، روشی بسیار سریع است. پس از برچسب پوستی با بی حسی موضعی ، یک بخیه کوچک در آن ناحیه قرار می گیرد. اگر این یک برچسب پوستی با عوامل خطر است ، باید بلافاصله پس از برداشتن توسط آسیب شناسی مشاهده شود. برچسب های پوستی خطرناک ابتدا توسط آسیب شناسی مشاهده می شوند. اگر خطری نداشته باشد ، بدون هیچ مشکلی انجام می شود. برچسب های پوستی یا تگ های پوستی ، تاول های ریز یا بافت های سیاه هستند که روی پوست ایجاد می شوند. نوع و ساختار هر یک از آنها بسیار متفاوت است. در بدن ، برچسب های پوستی وجود دارد که دیرتر شکل می گیرند و همچنین برچسب های پوستی که در بدو تولد وجود دارد. اگر برچسب های پوستی تاول زا به نام برچسب پوست گوشتی وجود دارد ، این برچسب های پوستی باید هر از گاهی بررسی شوند. اگر رنگ برچسب های پوست با گذشت زمان شروع به تیره شدن کند ، ممکن است خطری کوچک ایجاد کند. اگر قرار است تگ های پوستی با روش لیزر درمان شوند ، باید تگ پوستی خوش خیم باشد. برچسب های پوستی که ممکن است خطر ایجاد کنند:
برچسب های رنگی پوست
برچسب های پوستی نامتقارن یا تغییر شکل یافته
برچسب های پوستی که خط مشخصی ندارند
برچسب های پوستی که با گذشت زمان تیره می شوند
برچسب های پوستی که بزرگ هستند
برچسب های پوستی که تحریک می شوند

درمان لیزر: برداشتن برچسب پوست با لیزر
روشی است که در برداشتن برچسب های پوستی که معمولاً کوچک و شبیه زخم هستند استفاده می شود. در روش لیزر ، انرژی الکتریکی به گرما تبدیل می شود و فرآیند حذف برچسب پوستی به پایان می رسد. برداشتن برچسب پوست با لیزر یک جلسه است. قبل از استفاده ، می توانید مقدار کمی کرم بی حسی را به ناحیه ای که تگ روی پوست است بمالید. از آنجا که این روش سریع و عملی است ، فرد هیچ دردی را احساس نمی کند. بسیاری از تگ های پوستی را می توان همزمان با روش لیزر حذف کرد. پس از استفاده ، پوست به سرعت بهبود می یابد. مردم می توانند زندگی روزمره خود را ادامه دهند.
اگر برچسب پوستی به اندازه کافی کوچک باشد ، هیچ علامتی وجود نخواهد داشت
اگر ناحیه اعمال شده دارای علائم رنگ تیره باشد ، رنگ آنها نیز ثابت می شود
لیزر استفاده شده به ساقه مو آسیبی نمی رساند
جلسه بسیار کوتاه طول می کشد و بیمار می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد
بعد از عمل نیازی به پانسمان نیست
احتمال بسیار کمی وجود دارد که برچسب پوستی دوباره ظاهر شود
بدون درد در حین یا بعد از عمل

حذف برچسب پوست با استفاده از فرکانس رادیو
امروزه بسیاری از درمانها با روش فرکانس رادیویی انجام می شود. با استفاده از روش فرکانس رادیویی که در بسیاری از فرایندها مانند جوانسازی پوست ، از بین بردن آثار زخم و از بین بردن لکه ها استفاده می شود ، حذف برچسب پوست نیز می تواند انجام شود. در روش فرکانس رادیویی ، انرژی الکتریکی به امواج رادیویی تبدیل می شود و برچسب پوست را تبخیر می کند. در روش فرکانس رادیویی نیازی به دوخت و پانسمان نیست.
حذف برچسب پوست چگونه انجام می شود؟

در مرحله اول ، برچسب پوستی توسط پزشکان متخصص Promin Clinic مورد بررسی قرار می گیرد و جراح تصمیم می گیرد که با بررسی وضعیت برچسب پوستی در مرحله معاینه ، از کدام روش استفاده کند. بی حسی موضعی انجام می شود تا احساس درد نکند. فرآیند برداشتن برچسب پوستی ، که پس از بیهوشی بسیار آسان است ، این روش با توجه به ساختار خال دنبال می شود.
پس از بیوپسی ، اگر پوست به صورت صاف باشد و تشکیل سرطانی به نام ملانوم مشاهده شود ، با تمام بدن از پوست خارج شده و بخیه های زیبایی قرار می گیرد. در صورت مشاهده وضعیت مشکوک در خال های برداشته شده ، برای آزمایش پاتولوژیک به آزمایشگاه ارسال می شود. روش با توجه به نتیجه ارزیابی می شود. فرآیند حذف حدود 10 تا 20 دقیقه طول می کشد. اگر تعداد پوستهایی که باید از بدن برداشته شود زیاد باشد ، ممکن است مراحل بیشتر طول بکشد.


فرآیند بازیابی پس از حذف برچسب پوست
دوره بهبودی پس از برداشتن بسیار کوتاه است. پس از جراحی یا روشهای درمانی غیرجراحی نیازی به نظارت بر فرد نیست. پس از عمل امکان بازگشت به زندگی روزمره وجود دارد. اگر برداشتن خال با جراحی انجام شود ، بخیه ها پس از یک دوره 5 تا 15 روزه برداشته می شوند.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .