Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
2 HOURS
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

لبخند هالیوود

لبخند هالیوودی یک طرح درمان دندانپزشکی است که هدف آن ایجاد لبخند کامل و مختص به فرد است. این لبخند کامل را با ارائه دندانهای سالم و زیبا به دست می آورد. در این روش می توان از طرح های مختلف درمان دندان برای ایجاد ساختار دهان ایده آل و لبخند زیبا استفاده کرد.
لبخند هالی وود چیست؟
روش لبخند هالیوود در چند سال گذشته بسیار جذاب شده است. هدف آن ایجاد لبخندهایی مانند ستاره های هالیوود از طریق درمان دندانپزشکی و روشهای زیبایی دندان مخصوص بیمار است. خود این فرآیند می تواند از بیمار به بیمار دیگر بستگی داشته باشد. ساختار دهانی ایده آل تعیین می شود و لبخندهای متقارن ، سالم و زیبا از نظر زیبایی ایجاد می شود.
در مقایسه با سایر برنامه های درمانی دندانپزشکی ، روش لبخند هالیوودی ظاهری بسیار سالم تر و جذاب تر ارائه می دهد. دلیل آن این است که به طور خاص برای یک بیمار خاص برنامه ریزی شده است. نیازهای آنها با دقت بیشتری تعیین می شود. ساختار صورت و دهان آنها با دقت بیشتری در نظر گرفته می شود و منجر به طراحی دندانپزشکی ایده آل و لبخند می شود. بعد از این روش نمی خواهید لبخند خود را پنهان کنید ، فقط اجازه دهید آن را آزادانه نشان دهد.
روش لبخند هالی وود
هنگام تهیه لبخندهای هالیوودی می توان از روش های مختلف درمان دندانپزشکی در کنار هم استفاده کرد. این درمانها با توجه به نیازهای خاص بهداشت دهان و دندان بیمار توسط پزشک تعیین می شود. آنها شامل روش هایی مانند پر کردن کامپوزیت ، جراحی پریودنتال ، پروتز ، تمیز کردن پلاک دندان و سفید کردن دندان ها می شوند.
هنگامی که برای اولین بار برای این روش اقدام می کنید ، وضعیت شما باید به طور کامل بررسی شود. این معاینات دندان ها و لثه شما توسط پزشکان متخصص متخصص کلینیک انجام می شود. سپس برنامه های درمانی مورد نیاز دندانپزشکی به همراه جایگزین های آن به شما ارائه می شود و دوره برنامه ریزی می شود.
در طول فرایند ما اندازه گیری ها را انجام می دهیم و از دندان های شما مدل می سازیم تا ساختار دندان ها مشخص شود و روش های مناسب دندانپزشکی پیدا شود. پس از تعیین فرم ایده آل ، فرآیند ایجاد لبخند هالیوودی با روشهای درمانی اضافی برای رسیدن به آن لبخند آغاز می شود.
کار با یک لبخند چه مزایایی دارد؟
به لطف روش لبخند هالیوود می توان به لبخند ایده آل دست یافت. از آنجا که به طور خاص برای فرد و دندان و ساختار لثه او تعیین می شود ، نتیجه همیشه رضایت بخش است.
این دارو برای بیمارانی که به طور همزمان به چندین گزینه درمان دندان نیاز دارند ایده آل است. با این روش به یک لبخند سفیدتر و تمیز دست خواهید یافت. همچنین فرم دهان و فک شما متقارن تر می شود.
ظاهر دندان های شما با سایر ویژگی های صورت مانند لب ها یا بینی شما نیز در نظر گرفته می شود. این روش به شما احساس ستاره هالیوودی می دهد و هرگز نمی خواهید لبخند خود را پنهان کنید.

هزینه روش لبخند هالی وود

هزینه این روش با روش های درمانی که روی دندان ها و لثه ها اعمال می شود تعیین می شود. پزشک با توجه به مشکلات موجود دندانپزشکی که باید با این روش حل شود ، هزینه را تعیین می کند. از آنجا که روش بستگی به فرد دارد ، هزینه آن نیز بستگی به تعداد روشهای درمانی دارد. این هزینه می تواند تفاوت های کوچکی از کلینیک به کلینیک داشته باشد ، اما این تفاوت از کیفیت خدماتی که دریافت می کنید ، تخصص و تجربه دندانپزشکی که عمل شما را انجام می دهد ناشی می شود.

سوالات متداول

به عنوان ادامه درمان دندانپزشکان ، جلسات سفید کردن خانه می تواند با دستگاه ارائه شده توسط دندانپزشک شما انجام شود. این وضعیتی است که با توجه به سیستم اعمال شده تعیین می شود و پزشک شما را در مورد آن مطلع می کند.
با این حال ، برخی از روش های سفید کردن دندان ها که توسط خود شخص ، بدون مشورت پزشک انجام می شود ، به مینای دندان آسیب می رساند. به همین دلیل ، نباید از روش هایی که پزشک شما توصیه نمی کند در خانه استفاده کنید.

حساسیت ممکن است ظرف 24 ساعت پس از عمل سفید کردن روی دندان ها ایجاد شود. با این حال ، مهم است که بدانید آیا قبل از سفید کردن دندان ها حساسیت وجود دارد یا خیر.
باید مراقب باشید تا مدتی بعد از عمل از غذاهای سرد و گرم استفاده نکنید. با این حال ، این حساسیت بسیار دردناک و جدی نیست. پس از مدتی این حساسیت به خودی خود از بین می رود. در برخی موارد ، می توان با استفاده از ژل حساسیت زا از آن جلوگیری کرد.

بسته به زردی مکرر ، این روش را می توان بعد از زمان معینی دوباره انجام داد. اما توصیه نمی شود این کار را زیاد انجام دهید. به همین دلیل ، توصیه می شود از نوشیدنی ها و موادی که باعث زرد شدن می شوند ، مانند چای ، قهوه ، سیگار ، پس از فرآیند سفید کردن ، خودداری کنید. اگر مراقبت از دندان به خوبی انجام شود ، نتایج فرایند سفید کردن چندین سال دوام می آورد.

با فرایند سفید شدن ، زردی ناشی از مواد غذایی و عوامل محیطی تا آن روز از بین می رود. پس از انجام این عمل ، دندانهای سفیدتر و سالم تری خواهید داشت. با این حال ، بسته به عواملی مانند غذا ، نوشیدنی ها ، تشکیل جرم ، سن ، زرد شدن مجدد ممکن است به مرور زمان رخ دهد.

سفید کردن در مورد افرادی که مشکل لثه دارند و با ریشه دندان مشکل دارند اعمال نمی شود. افرادی که حساسیت شدید دندان دارند ، حفره های بیش از حد دارند یا باردار هستند ، نمی توانند سفید شوند. این روش را می توان به راحتی در 18 سالگی انجام داد ، نباید زیر 15 سال اعمال شود.

وقتی زردی دندان ها مشاهده می شود ، می توان از 18 سالگی از سفید شدن استفاده کرد. پس از این سن ، هیچ آسیبی در انجام این عمل وجود ندارد زیرا ساختارهای دندانی افراد ثابت شده است. می توان از دست دادن اعتماد به نفس ناشی از تغییر رنگ دندان با یک عمل جراحی خلاص شد.

دلایل زیادی برای زرد شدن دندان ها وجود دارد. گاهی ممکن است رنگ طبیعی دندان های ما که از نظر ژنتیکی داریم سفید نباشد و گاهی غذاهایی که مصرف می کنیم می تواند سطح دندان ها را رنگ کرده و باعث زرد شدن آنها شود. دلایلی مانند مسواک نکردن صحیح و منظم دندان ها ، سیگار کشیدن ، مصرف چای ، قهوه ، غذاهای شیرین و مصرف زیاد آنتی بیوتیک ها و داروهای مشابه بر رنگ دندان ها تأثیر منفی می گذارد.

توسط دندانپزشکان متخصص ، در محیط بالینی و با استفاده از دستگاه های پزشکی خاص استفاده می شود. ایمن ترین روش برای سفید کردن دندانها کاربردهای بالینی است. دندان دندان به شکل ژل های اعمال شده روی سطح دندان ها و استفاده از پرتو لیزر بر روی ژل باز می شود. علاوه بر درمان بالینی ، ممکن است جلساتی وجود داشته باشد که باید در خانه ادامه یابد. مهم است که در این مورد به پزشک خود اطلاع دهید و به او مشورت دهید.

تفاوت رنگ دندان ها ، رنگی که روی غذا توسط دندان ها ایجاد می شود ، حتی در دندان هایی که به طور مداوم مسواک زده و مراقبت می شوند ، قابل مشاهده است. در چنین مواردی ، ممکن است مشکلات در زندگی اجتماعی احساس شود. ممکن است فرد مایل به خندیدن و صحبت کردن نباشد ، مایل به ورود به محیط های اجتماعی نباشد. افرادی که روکش روی دندان خود ندارند می توانند دندان های سالم و سفید با روش سفید کردن دندان ها در شرایط بالینی داشته باشند.

قیمت هالیوود اسمایل

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .