Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
3-10 HOURS
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
1 WEEK
Healing Time:
1 MONTH
Hospital Accommodation:
1 DAY

لیفت صورت

روشهای لیفت صورت (ریتیدکتومی) به عملهای مختلف زیبایی گفته می شود که برای جلوگیری از افتادگی که با افزایش سن اتفاق می افتد اعمال می شود. این مجموعه روش هایی است که افرادی که اثرات پیری را روی صورت خود احساس می کنند ، اعمال می شوند. لیفت صورت و برنامه های کاربردی ظاهر مجدد نیز به عنوان لیفت صورت شناخته می شوند.

جراحی لیفت صورت چیست؟

عمل جراحی پلاستیک که روی صورت با افتادگی پوست به دلیل ضعیف شدن ماهیچه ها اعمال می شود ، جراحی لیفت صورت نامیده می شود. برش پوست اضافی صورت و برداشتن بافت های فروریخته با عمل لیفت صورت انجام می شود.

عمل جراحی لیفت صورت که با از دست دادن موقعیت مناسب چهره ، افزایش کیفیت زندگی افراد و ایجاد احساس مثبت بیشتر مورد نیاز است.

چه زمانی باید انجام شود؟

پروتئین کلاژن تولید شده در بافت پوست دلیل اصلی سلامت و انعطاف پذیری پوست است. پوست ، که با کاهش سرعت تولید کلاژن با افزایش سن ، ساختار الاستیک خود را از دست می دهد ، با اثر گرانش به سمت پایین کشیده می شود. این وضعیت نیاز به انجام عمل لیفت صورت را ایجاد می کند. برای ویژگی های جوان تر و پویاتر صورت ، روش های لیفت صورت در کلینیک پرومود انجام می شود.

چه کسی می تواند رویه های لیفت صورت را انجام دهد؟

این را می توان برای هر کسی که در رده سنی میانسالی است و افتادگی صورت دارد ، استفاده کرد. همانطور که افتادگی می تواند به دلیل افزایش سن رخ دهد ، همچنین می تواند به دلیل کاهش ناگهانی و بیش از حد وزن رخ دهد. ساختار لیفت پوست و ظاهر جوان تر با لیفت صورت تجدید می شود. فرد احساس می کند به سالهای قبل بازگشته است و با رضایت از این روش از کلینیک پرومود خارج می شود.

فرایند جراحی

افرادی که همراه با دلایل خود فکر می کنند و در مورد جراحی لیفت صورت تصمیم می گیرند ، این روند را با ملاقات با متخصصان کلینیک Promed آغاز می کنند. پزشک متخصص روش لیفت صورت یا روشهای مورد نیاز فرد را تعیین می کند. ارزیابی کل ناحیه صورت در روشهای مورد استفاده تعیین کننده است. یک یا چند عمل را می توان در طول همان عملیات انجام داد. بسته به نوع و تکنیک عمل ، لیفت صورت بین 3 تا 10 ساعت طول می کشد. اگر این روشها تحت بیهوشی عمومی انجام شود ، فرد باید 1 شب در بیمارستان بماند.

جراحی لیفت صورت چگونه انجام می شود؟

ساختار متشکل از بافتهای چربی ، ماهیچه ای و عصبی روی صورت برای جلوگیری از افتادگی ، معلق است. پوست اضافی با برش در اندازه های مناسب برداشته می شود و ساختار محکم تری ایجاد می شود. برش ها معمولاً در پشت گوش یا زیر چانه ایجاد می شوند. علاوه بر این روش ، می توان تنظیمات چشم را نیز انجام داد. مشکلاتی مانند چین و چروک پلک پایین و بالا و افتادگی بافت در پلک پایین را می توان برطرف کرد. این یک عمل جراحی پلاستیک بدون درد و بدون درد است.

زندگی عادی پس از این روش

در عمل های لیفت صورت ، فرد می تواند پس از 1 شب استراحت در بیمارستان به خانه بازگردد و پس از روز دوم عمل ، کارهای سبک انجام دهد. با این حال ، توصیه می شود 3-4 روز در خانه استراحت کنید و از کارهای سنگین خودداری کنید. پس از عمل ، اگر عدم تقارن ناشی از اعصاب تحت تأثیر بیهوشی وجود داشته باشد ، در طی این روند کاملاً از بین می روند.

فرد می تواند بعد از 1 هفته به سر کار و آرایش خود بازگردد ، اما بسیار مهم است که هنگام انجام این کارها بسیار مراقب باشید. پس از حدود 4 هفته ، همه اثرات ناپدید می شوند و شکل جوان تر و پویا ظاهر می شود. لازم است از انجام کارهای سنگین خودداری کرده و تا 8 هفته پس از عمل در معرض نور خورشید قرار نگیرید. شکل نهایی صورت در عرض 6 ماه-1 سال رخ می دهد.

روشهای لیفت صورت و نوسازی

وقتی صحبت از روش های لیفت صورت می شود ، روش های زیادی می تواند به ذهن برسد. انواع مختلفی وجود دارد که می توانند تحت بیهوشی عمومی یا موضعی انجام شوند. روش های لیفت صورت را می توان تحت دو عنوان روش جراحی و غیر جراحی مورد بررسی قرار داد.

در عمل لیفت صورت که با روش جراحی انجام می شود ، از روش هایی مانند لیفت گردن ، لیفت پیشانی ، لیفت گونه ، لیفت ابرو ، زیبایی پلک ، لیپوساکشن استفاده می شود.

روشهای غیر جراحی ؛ تزریق چربی پلک ، گونه ، لب ، روش تزریق فیلر ، روش لایه برداری از نوع لایه بردار. به این روش های غیرجراحی نیز اصطلاحا صورت گیری صورت گفته می شود. در صورت لزوم تشخیص متخصص ، می توان از روش های جراحی و غیر جراحی استفاده کرد.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت جراحی لیفت صورت 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .