لیفت صورت

روشهای لیفت صورت (ریتیدکتومی) به عملهای مختلف زیبایی گفته می شود که برای جلوگیری از افتادگی که با افزایش سن اتفاق می افتد اعمال می شود. این مجموعه روش هایی است که افرادی که اثرات پیری را روی صورت خود احساس می کنند ، اعمال می شوند. لیفت صورت و برنامه های کاربردی ظاهر مجدد نیز به عنوان لیفت صورت شناخته می شوند.

جراحی لیفت صورت چیست؟

عمل جراحی پلاستیک که روی صورت با افتادگی پوست به دلیل ضعیف شدن ماهیچه ها اعمال می شود ، جراحی لیفت صورت نامیده می شود. برش پوست اضافی صورت و برداشتن بافت های فروریخته با عمل لیفت صورت انجام می شود.

عمل جراحی لیفت صورت که با از دست دادن موقعیت مناسب چهره ، افزایش کیفیت زندگی افراد و ایجاد احساس مثبت بیشتر مورد نیاز است.

چه زمانی باید انجام شود؟

پروتئین کلاژن تولید شده در بافت پوست دلیل اصلی سلامت و انعطاف پذیری پوست است. پوست ، که با کاهش سرعت تولید کلاژن با افزایش سن ، ساختار الاستیک خود را از دست می دهد ، با اثر گرانش به سمت پایین کشیده می شود. این وضعیت نیاز به انجام عمل لیفت صورت را ایجاد می کند. برای ویژگی های جوان تر و پویاتر صورت ، روش های لیفت صورت در کلینیک پرومود انجام می شود.

چه کسی می تواند رویه های لیفت صورت را انجام دهد؟

این را می توان برای هر کسی که در رده سنی میانسالی است و افتادگی صورت دارد ، استفاده کرد. همانطور که افتادگی می تواند به دلیل افزایش سن رخ دهد ، همچنین می تواند به دلیل کاهش ناگهانی و بیش از حد وزن رخ دهد. ساختار لیفت پوست و ظاهر جوان تر با لیفت صورت تجدید می شود. فرد احساس می کند به سالهای قبل بازگشته است و با رضایت از این روش از کلینیک پرومود خارج می شود.

فرایند جراحی

افرادی که همراه با دلایل خود فکر می کنند و در مورد جراحی لیفت صورت تصمیم می گیرند ، این روند را با ملاقات با متخصصان کلینیک Promed آغاز می کنند. پزشک متخصص روش لیفت صورت یا روشهای مورد نیاز فرد را تعیین می کند. ارزیابی کل ناحیه صورت در روشهای مورد استفاده تعیین کننده است. یک یا چند عمل را می توان در طول همان عملیات انجام داد. بسته به نوع و تکنیک عمل ، لیفت صورت بین 3 تا 10 ساعت طول می کشد. اگر این روشها تحت بیهوشی عمومی انجام شود ، فرد باید 1 شب در بیمارستان بماند.

جراحی لیفت صورت چگونه انجام می شود؟

ساختار متشکل از بافتهای چربی ، ماهیچه ای و عصبی روی صورت برای جلوگیری از افتادگی ، معلق است. پوست اضافی با برش در اندازه های مناسب برداشته می شود و ساختار محکم تری ایجاد می شود. برش ها معمولاً در پشت گوش یا زیر چانه ایجاد می شوند. علاوه بر این روش ، می توان تنظیمات چشم را نیز انجام داد. مشکلاتی مانند چین و چروک پلک پایین و بالا و افتادگی بافت در پلک پایین را می توان برطرف کرد. این یک عمل جراحی پلاستیک بدون درد و بدون درد است.

زندگی عادی پس از این روش

در عمل های لیفت صورت ، فرد می تواند پس از 1 شب استراحت در بیمارستان به خانه بازگردد و پس از روز دوم عمل ، کارهای سبک انجام دهد. با این حال ، توصیه می شود 3-4 روز در خانه استراحت کنید و از کارهای سنگین خودداری کنید. پس از عمل ، اگر عدم تقارن ناشی از اعصاب تحت تأثیر بیهوشی وجود داشته باشد ، در طی این روند کاملاً از بین می روند.

فرد می تواند بعد از 1 هفته به سر کار و آرایش خود بازگردد ، اما بسیار مهم است که هنگام انجام این کارها بسیار مراقب باشید. پس از حدود 4 هفته ، همه اثرات ناپدید می شوند و شکل جوان تر و پویا ظاهر می شود. لازم است از انجام کارهای سنگین خودداری کرده و تا 8 هفته پس از عمل در معرض نور خورشید قرار نگیرید. شکل نهایی صورت در عرض 6 ماه-1 سال رخ می دهد.

روشهای لیفت صورت و نوسازی

وقتی صحبت از روش های لیفت صورت می شود ، روش های زیادی می تواند به ذهن برسد. انواع مختلفی وجود دارد که می توانند تحت بیهوشی عمومی یا موضعی انجام شوند. روش های لیفت صورت را می توان تحت دو عنوان روش جراحی و غیر جراحی مورد بررسی قرار داد.

در عمل لیفت صورت که با روش جراحی انجام می شود ، از روش هایی مانند لیفت گردن ، لیفت پیشانی ، لیفت گونه ، لیفت ابرو ، زیبایی پلک ، لیپوساکشن استفاده می شود.

روشهای غیر جراحی ؛ تزریق چربی پلک ، گونه ، لب ، روش تزریق فیلر ، روش لایه برداری از نوع لایه بردار. به این روش های غیرجراحی نیز اصطلاحا صورت گیری صورت گفته می شود. در صورت لزوم تشخیص متخصص ، می توان از روش های جراحی و غیر جراحی استفاده کرد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .