Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
10-60 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

قلم پلاسما

پلاسما انرژی تولید شده توسط انرژی بخشیدن به یک ماده و تبدیل آن به ترتیب به حالت جامد ، مایع و گاز است. به طور خلاصه ، این چهارمین شکل ماده است.
قلم پلاسما نیتروژن و بخار آب موجود در فاز سوم این ماده (در حالت گازی) را با دادن انرژی بالا در ناحیه ای که برنامه مورد استفاده قرار می گیرد ، به انرژی پلاسما تبدیل می کند.
این انرژی که توسط متخصصان Promed Clinic برای از بین بردن آسیب بافت نرم و ایجاد بافت جدید استفاده می شود ، بر سطح پوست تأثیر می گذارد. نوک قلم پلاسما از فاصله خاصی روی پوست قرار می گیرد و با تبدیل مستقیم سلول های لایه فوقانی پوست از حالت جامد به حالت گاز (تصعید) انرژی تولید می کند.

مناطق استفاده از قلم پلاسمایی
از قلم پلاسما برای جمع آوری و سفت شدن پوست اضافی شل شده در پلک های پایین و بالا استفاده می شود ، زیرا باعث کشیده شدن و سفت شدن سلول های پوست می شود. این یکی از کاربردهای زیبایی پلک بدون جراحی است.
چین و چروک روی پلک و اطراف پلک (پای کلاغ) ، لکه هایی به نام گزانتلاسما (لکه های زرد روی پلک) ،
خطوط و چین و چروک روی لب بالا ، به ویژه در افرادی که سیگار می کشند ،
رفع چین و چروک صورت ، گردن ، جلوی گوش و شکم ،
اشعه های خورشید ، پیری ، بارداری و غیره لکه های پوستی ناشی از دلایل ،
ضایعاتی مانند خال ، زگیل ، کک و مک روی پوست ،
اسکار ، جراحی و اسکار آکنه ، حتی آکنه فعال ،
از آن برای درمان ترک های پوستی ، کلئوتیدها و افتادگی استفاده می شود.
مزایای استفاده از قلم پلاسمایی
یکی از مهمترین مزایای برنامه قلم پلاسما این است که بسیار ایمن است زیرا در همان نقطه به عمق متوسط ​​200 تا 300 نانومتر می رسد.
از آنجا که استفاده از انرژی پلاسما ، که بازسازی بسیار سریع را ارائه می دهد ، یک روش جراحی نیست ، هیچ روش جراحی در طول عمل استفاده نمی شود (بدون ایجاد برش ، بدون بخیه) ، خطر زخم و عفونت تقریباً وجود ندارد.
به لطف کرم بی حسی که روی ناحیه مربوطه اعمال می شود ، به راحتی و در مدت زمان کوتاهی تکمیل می شود. عوارض جانبی قلم پلاسمایی ، که در حین استفاده زخم باز ایجاد نمی کند ، تقریباً وجود ندارد. این باعث نازک شدن پوست نمی شود ، نتایجی مانند کبودی ، تورم بیش از حد ، خونریزی ایجاد نمی کند.
برنامه کاربردی قلم پلاسما که مزیت هزینه ای نیز دارد ، بستگی به عوامل زیادی مانند الگوی خواب ، عادات مضر ، مصرف آب ، عادات غذایی به مدت تقریبی 2 تا 5 سال دارد.
مواردی که باید بعد از برنامه قلم پلاسما در نظر بگیرید
پس از استفاده از پلاسمای قلم ، نیازی به لباس پوشیدن با مراجعه به مرکز بهداشت نیست.
ناحیه ای که برنامه مورد استفاده قرار می گیرد باید تا زمان بهبودی کامل از خورشید و اشعه ماوراء بنفش مصنوعی محافظت شود. به منظور محافظت در برابر همه اشعه های مضر ، از جمله چراغهای صفحه ، باید چندین بار در طول روز از کرم ضد آفتاب مایع مایع استفاده کنید.
ادم (چند روز اول) ، لکه های کوچک و تشکیل پوسته در ناحیه ای که قلم پلاسما روی آن اعمال می شود انتظار می رود. برای از بین بردن ادم ، باید از محلول ادم که توسط متخصصان Promed Clinic داده شده است استفاده شود. پوسته ها ، که نباید پوشانده شوند و قطعاً نباید برداشته شوند ، ظرف یک هفته تا 10 روز می ریزند و بافت اپیتلیال زیرین نمایان می شود.
در طول دوره بهبودی پس از استفاده از قلم پلاسما ، افراد باید به طور مرتب پوست خود را با صابون خنثی در pH 5.5 تمیز کنند (نباید از محصولات الکلی استفاده شود) و قطره های چشمی توصیه شده توسط متخصصان کلینیک Promed را روی ناحیه پوسته شده بمالید. لازم به ذکر است که عدم رعایت قوانین بهداشتی منجر به خطر عفونت می شود.
این امکان وجود دارد که اکثر افراد در همان روز پس از درخواست به سر کار بازگردند.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت قلم پلاسما 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .