Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
10-60 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

قلم پلاسما

پلاسما انرژی تولید شده توسط انرژی بخشیدن به یک ماده و تبدیل آن به ترتیب به حالت جامد ، مایع و گاز است. به طور خلاصه ، این چهارمین شکل ماده است.
قلم پلاسما نیتروژن و بخار آب موجود در فاز سوم این ماده (در حالت گازی) را با دادن انرژی بالا در ناحیه ای که برنامه مورد استفاده قرار می گیرد ، به انرژی پلاسما تبدیل می کند.
این انرژی که توسط متخصصان Promed Clinic برای از بین بردن آسیب بافت نرم و ایجاد بافت جدید استفاده می شود ، بر سطح پوست تأثیر می گذارد. نوک قلم پلاسما از فاصله خاصی روی پوست قرار می گیرد و با تبدیل مستقیم سلول های لایه فوقانی پوست از حالت جامد به حالت گاز (تصعید) انرژی تولید می کند.

مناطق استفاده از قلم پلاسمایی
از قلم پلاسما برای جمع آوری و سفت شدن پوست اضافی شل شده در پلک های پایین و بالا استفاده می شود ، زیرا باعث کشیده شدن و سفت شدن سلول های پوست می شود. این یکی از کاربردهای زیبایی پلک بدون جراحی است.
چین و چروک روی پلک و اطراف پلک (پای کلاغ) ، لکه هایی به نام گزانتلاسما (لکه های زرد روی پلک) ،
خطوط و چین و چروک روی لب بالا ، به ویژه در افرادی که سیگار می کشند ،
رفع چین و چروک صورت ، گردن ، جلوی گوش و شکم ،
اشعه های خورشید ، پیری ، بارداری و غیره لکه های پوستی ناشی از دلایل ،
ضایعاتی مانند خال ، زگیل ، کک و مک روی پوست ،
اسکار ، جراحی و اسکار آکنه ، حتی آکنه فعال ،
از آن برای درمان ترک های پوستی ، کلئوتیدها و افتادگی استفاده می شود.
مزایای استفاده از قلم پلاسمایی
یکی از مهمترین مزایای برنامه قلم پلاسما این است که بسیار ایمن است زیرا در همان نقطه به عمق متوسط ​​200 تا 300 نانومتر می رسد.
از آنجا که استفاده از انرژی پلاسما ، که بازسازی بسیار سریع را ارائه می دهد ، یک روش جراحی نیست ، هیچ روش جراحی در طول عمل استفاده نمی شود (بدون ایجاد برش ، بدون بخیه) ، خطر زخم و عفونت تقریباً وجود ندارد.
به لطف کرم بی حسی که روی ناحیه مربوطه اعمال می شود ، به راحتی و در مدت زمان کوتاهی تکمیل می شود. عوارض جانبی قلم پلاسمایی ، که در حین استفاده زخم باز ایجاد نمی کند ، تقریباً وجود ندارد. این باعث نازک شدن پوست نمی شود ، نتایجی مانند کبودی ، تورم بیش از حد ، خونریزی ایجاد نمی کند.
برنامه کاربردی قلم پلاسما که مزیت هزینه ای نیز دارد ، بستگی به عوامل زیادی مانند الگوی خواب ، عادات مضر ، مصرف آب ، عادات غذایی به مدت تقریبی 2 تا 5 سال دارد.
مواردی که باید بعد از برنامه قلم پلاسما در نظر بگیرید
پس از استفاده از پلاسمای قلم ، نیازی به لباس پوشیدن با مراجعه به مرکز بهداشت نیست.
ناحیه ای که برنامه مورد استفاده قرار می گیرد باید تا زمان بهبودی کامل از خورشید و اشعه ماوراء بنفش مصنوعی محافظت شود. به منظور محافظت در برابر همه اشعه های مضر ، از جمله چراغهای صفحه ، باید چندین بار در طول روز از کرم ضد آفتاب مایع مایع استفاده کنید.
ادم (چند روز اول) ، لکه های کوچک و تشکیل پوسته در ناحیه ای که قلم پلاسما روی آن اعمال می شود انتظار می رود. برای از بین بردن ادم ، باید از محلول ادم که توسط متخصصان Promed Clinic داده شده است استفاده شود. پوسته ها ، که نباید پوشانده شوند و قطعاً نباید برداشته شوند ، ظرف یک هفته تا 10 روز می ریزند و بافت اپیتلیال زیرین نمایان می شود.
در طول دوره بهبودی پس از استفاده از قلم پلاسما ، افراد باید به طور مرتب پوست خود را با صابون خنثی در pH 5.5 تمیز کنند (نباید از محصولات الکلی استفاده شود) و قطره های چشمی توصیه شده توسط متخصصان کلینیک Promed را روی ناحیه پوسته شده بمالید. لازم به ذکر است که عدم رعایت قوانین بهداشتی منجر به خطر عفونت می شود.
این امکان وجود دارد که اکثر افراد در همان روز پس از درخواست به سر کار بازگردند.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت قلم پلاسما 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .