قلم پلاسما

پلاسما انرژی تولید شده توسط انرژی بخشیدن به یک ماده و تبدیل آن به ترتیب به حالت جامد ، مایع و گاز است. به طور خلاصه ، این چهارمین شکل ماده است.
قلم پلاسما نیتروژن و بخار آب موجود در فاز سوم این ماده (در حالت گازی) را با دادن انرژی بالا در ناحیه ای که برنامه مورد استفاده قرار می گیرد ، به انرژی پلاسما تبدیل می کند.
این انرژی که توسط متخصصان Promed Clinic برای از بین بردن آسیب بافت نرم و ایجاد بافت جدید استفاده می شود ، بر سطح پوست تأثیر می گذارد. نوک قلم پلاسما از فاصله خاصی روی پوست قرار می گیرد و با تبدیل مستقیم سلول های لایه فوقانی پوست از حالت جامد به حالت گاز (تصعید) انرژی تولید می کند.

مناطق استفاده از قلم پلاسمایی
از قلم پلاسما برای جمع آوری و سفت شدن پوست اضافی شل شده در پلک های پایین و بالا استفاده می شود ، زیرا باعث کشیده شدن و سفت شدن سلول های پوست می شود. این یکی از کاربردهای زیبایی پلک بدون جراحی است.
چین و چروک روی پلک و اطراف پلک (پای کلاغ) ، لکه هایی به نام گزانتلاسما (لکه های زرد روی پلک) ،
خطوط و چین و چروک روی لب بالا ، به ویژه در افرادی که سیگار می کشند ،
رفع چین و چروک صورت ، گردن ، جلوی گوش و شکم ،
اشعه های خورشید ، پیری ، بارداری و غیره لکه های پوستی ناشی از دلایل ،
ضایعاتی مانند خال ، زگیل ، کک و مک روی پوست ،
اسکار ، جراحی و اسکار آکنه ، حتی آکنه فعال ،
از آن برای درمان ترک های پوستی ، کلئوتیدها و افتادگی استفاده می شود.
مزایای استفاده از قلم پلاسمایی
یکی از مهمترین مزایای برنامه قلم پلاسما این است که بسیار ایمن است زیرا در همان نقطه به عمق متوسط ​​200 تا 300 نانومتر می رسد.
از آنجا که استفاده از انرژی پلاسما ، که بازسازی بسیار سریع را ارائه می دهد ، یک روش جراحی نیست ، هیچ روش جراحی در طول عمل استفاده نمی شود (بدون ایجاد برش ، بدون بخیه) ، خطر زخم و عفونت تقریباً وجود ندارد.
به لطف کرم بی حسی که روی ناحیه مربوطه اعمال می شود ، به راحتی و در مدت زمان کوتاهی تکمیل می شود. عوارض جانبی قلم پلاسمایی ، که در حین استفاده زخم باز ایجاد نمی کند ، تقریباً وجود ندارد. این باعث نازک شدن پوست نمی شود ، نتایجی مانند کبودی ، تورم بیش از حد ، خونریزی ایجاد نمی کند.
برنامه کاربردی قلم پلاسما که مزیت هزینه ای نیز دارد ، بستگی به عوامل زیادی مانند الگوی خواب ، عادات مضر ، مصرف آب ، عادات غذایی به مدت تقریبی 2 تا 5 سال دارد.
مواردی که باید بعد از برنامه قلم پلاسما در نظر بگیرید
پس از استفاده از پلاسمای قلم ، نیازی به لباس پوشیدن با مراجعه به مرکز بهداشت نیست.
ناحیه ای که برنامه مورد استفاده قرار می گیرد باید تا زمان بهبودی کامل از خورشید و اشعه ماوراء بنفش مصنوعی محافظت شود. به منظور محافظت در برابر همه اشعه های مضر ، از جمله چراغهای صفحه ، باید چندین بار در طول روز از کرم ضد آفتاب مایع مایع استفاده کنید.
ادم (چند روز اول) ، لکه های کوچک و تشکیل پوسته در ناحیه ای که قلم پلاسما روی آن اعمال می شود انتظار می رود. برای از بین بردن ادم ، باید از محلول ادم که توسط متخصصان Promed Clinic داده شده است استفاده شود. پوسته ها ، که نباید پوشانده شوند و قطعاً نباید برداشته شوند ، ظرف یک هفته تا 10 روز می ریزند و بافت اپیتلیال زیرین نمایان می شود.
در طول دوره بهبودی پس از استفاده از قلم پلاسما ، افراد باید به طور مرتب پوست خود را با صابون خنثی در pH 5.5 تمیز کنند (نباید از محصولات الکلی استفاده شود) و قطره های چشمی توصیه شده توسط متخصصان کلینیک Promed را روی ناحیه پوسته شده بمالید. لازم به ذکر است که عدم رعایت قوانین بهداشتی منجر به خطر عفونت می شود.
این امکان وجود دارد که اکثر افراد در همان روز پس از درخواست به سر کار بازگردند.

قلم پلاسما چگونه کاربرد دارد؟

از آنجا که برنامه Plasma Pen تبخیر را در لایه بالای پوست ایجاد می کند ، بر بافت چربی و عصبی ، فولیکول های مو یا مویرگ ها تأثیر منفی نمی گذارد. علاوه بر این ، به دلیل اثر تصعید آن ، از انتشار گرما به خارج از نقطه هدف جلوگیری می کند.
بسته به عرض منطقه ، برنامه قلم پلاسما ظرف 10 تا 60 دقیقه تکمیل می شود. اگرچه بسته به فرد متفاوت است ، اما باید در 2-3 جلسه در ماه ، معمولاً هر ماه استفاده شود. گاهی اوقات ممکن است در یک جلسه نتیجه بگیرید. قبل از استفاده از پلاسما ، افراد نباید حداقل 7 روز از داروهای رقیق کننده خون ، الکل یا مسکن استفاده کنند.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .