Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
SAME DAY
Hospital Accommodation:
-

درمان گلوتاتیون

گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که با رادیکال های آزاد در بدن مبارزه کرده و حذف آنها را تضمین می کند. درمان گلوتاتیون توسط کلینیک ها برای جلوگیری از کمبود گلوتاتیون و ارائه مکمل استفاده می شود. درمان به صورت استفاده از سرم داخل وریدی برای افراد انجام می شود.
درمان گلوتاتیون چه می کند؟
گلوتاتیون مزایای زیادی برای حفظ ساختار سالم بدن دارد. با درمان گلوتاتیون ، که برای مشاهده تأثیر مستقیم این مزایا بر بدن استفاده می شود ، می توان احساس قویتری کرد.
درمان گلوتاتیون به دلایلی مانند سالم ماندن ، افزایش عملکرد زندگی ، جلوگیری از بیماری ها ، کاهش اثرات پیری و محافظت از سیستم ایمنی انجام می شود. درمان با گلوتاتیون با افزایش عملکرد ماهیچه های بدن ، انرژی را تامین می کند و به جوان تر و پرانرژی تر شدن کمک می کند. در عین حال ، از تأثیر منفی فلزات سنگین تجمع یافته در بدن بر متابولیسم جلوگیری کرده و به دفع آنها کمک می کند.
خواص آنتی اکسیدانی و اثرات سم زدایی گلوتاتیون عملکرد کبد را بهبود می بخشد. این یک آنتی اکسیدان مهم برای بدن است و کمبود آن می تواند آسیب جدی به متابولیسم وارد کند. توصیه می شود این درمان را که تأثیرات مثبت زیادی بر بدن دارد ، تحت نظر متخصص انجام دهید.
گلوتاتیون چگونه درمان می شود؟
درمان با گلوتاتیون ، که بدن را در برابر اثرات سمی فلزات سنگین محافظت می کند ، برای یک زندگی با کیفیت و سالم ترجیح داده می شود. گلوتاتیون به صورت سرم به صورت داخل وریدی به بدن تزریق می شود. از آنجا که مستقیماً با خون مخلوط می شود ، اثرات کاربردی که به این روش ساخته می شود در سطح بالاتری مشاهده می شود.
در روش انجام شده توسط کلینیک Promed ، کاربرد سرم در عرض 10-15 دقیقه تکمیل می شود و افراد می توانند پس از استفاده از برنامه به زندگی روزمره خود بازگردند. بسته به توصیه های فردی پزشک متخصص و به صورت اختیاری ، 2 تا 4 دوره درمان گلوتاتیون را می توان در سال اعمال کرد. پس از اعمال دومین درمان ، اثرات آن مشاهده می شود.
برخی از پیامدهای کمبود گلوتاتیون
در کمبود گلوتاتیون ، اثرات منفی مانند خستگی مزمن ، بیماریهای قلبی عروقی ، بیماریهای خود ایمنی ، بیماریهای دستگاه گوارش ، بیماریهای عصبی ، بیماریهای پوستی ، لکه بینی ، آلرژی ، مقاومت بدن پایین بسیار شایع است.
رژیم متعادل از کاهش گلوتاتیون در بدن جلوگیری می کند و از آسیب رادیکال های آزاد جلوگیری می کند. به همین دلیل ، داشتن رژیم غذایی متعادل پس از درمان بسیار مهم است. غذاهای مختلف مانند مارچوبه ، آووکادو ، اسفناج ، کلم بروکلی ، زردچوبه را می توان به عنوان غذاهای حاوی گلوتاتیون در نظر گرفت. مصرف این غذاها علاوه بر درمان ، به ایمنی شما کمک می کند.
چه کسانی برای درمان گلوتاتیون استفاده نمی شوند؟
درمان گلوتاتیون برای زنان باردار ، مادران شیرده و کودکان توصیه نمی شود. نباید ریسک کرد زیرا تحقیقات کافی در مورد این موضوع وجود ندارد. افرادی که در حال حاضر تحت درمان سرطان هستند نیز نمی توانند گلوتاتیون درمانی دریافت کنند ، اما مکمل گلوتاتیون برای بهبود بدن پس از درمان سرطان استفاده می شود. به منظور جلوگیری از شرایط خطرناک ، توصیه می شود قبل از درمان با گلوتاتیون با پزشک مشورت کنید.
قیمت تزریق گلوتاتیون گلوتاتیون چیست؟
عوارض جانبی گلوتاتیون قیمت سرم درمانی گلوتاتیون
قیمت غذاهای حاوی گلوتاتیون

چرا باید از درمان گلوتاتیون استفاده کنم؟

گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان است که می تواند در بدن تولید شود ، از اسیدهای آمینه گلوتامین ، سیستئین و گلیسین تشکیل شده است. دریافت مقداری گلوتاتیون در بدن از طریق غذا ضروری است ، اما این همیشه کافی نیست. علاوه بر این ، گلوتاتیون خوراکی اثر خود را در تماس با اسید معده از دست می دهد. درمان گلوتاتیون به این دلیل انجام می شود که بدن به طور مداوم برای متابولیسم خود به گلوتاتیون نیاز دارد و کمبود آن خطرناک است. به این ترتیب ، از مصرف ناکافی گلوتاتیون جلوگیری می شود.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

درمان سرم گلوتاتیون

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .