درمان گلوتاتیون

گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که با رادیکال های آزاد در بدن مبارزه کرده و حذف آنها را تضمین می کند. درمان گلوتاتیون توسط کلینیک ها برای جلوگیری از کمبود گلوتاتیون و ارائه مکمل استفاده می شود. درمان به صورت استفاده از سرم داخل وریدی برای افراد انجام می شود.
درمان گلوتاتیون چه می کند؟
گلوتاتیون مزایای زیادی برای حفظ ساختار سالم بدن دارد. با درمان گلوتاتیون ، که برای مشاهده تأثیر مستقیم این مزایا بر بدن استفاده می شود ، می توان احساس قویتری کرد.
درمان گلوتاتیون به دلایلی مانند سالم ماندن ، افزایش عملکرد زندگی ، جلوگیری از بیماری ها ، کاهش اثرات پیری و محافظت از سیستم ایمنی انجام می شود. درمان با گلوتاتیون با افزایش عملکرد ماهیچه های بدن ، انرژی را تامین می کند و به جوان تر و پرانرژی تر شدن کمک می کند. در عین حال ، از تأثیر منفی فلزات سنگین تجمع یافته در بدن بر متابولیسم جلوگیری کرده و به دفع آنها کمک می کند.
خواص آنتی اکسیدانی و اثرات سم زدایی گلوتاتیون عملکرد کبد را بهبود می بخشد. این یک آنتی اکسیدان مهم برای بدن است و کمبود آن می تواند آسیب جدی به متابولیسم وارد کند. توصیه می شود این درمان را که تأثیرات مثبت زیادی بر بدن دارد ، تحت نظر متخصص انجام دهید.
گلوتاتیون چگونه درمان می شود؟
درمان با گلوتاتیون ، که بدن را در برابر اثرات سمی فلزات سنگین محافظت می کند ، برای یک زندگی با کیفیت و سالم ترجیح داده می شود. گلوتاتیون به صورت سرم به صورت داخل وریدی به بدن تزریق می شود. از آنجا که مستقیماً با خون مخلوط می شود ، اثرات کاربردی که به این روش ساخته می شود در سطح بالاتری مشاهده می شود.
در روش انجام شده توسط کلینیک Promed ، کاربرد سرم در عرض 10-15 دقیقه تکمیل می شود و افراد می توانند پس از استفاده از برنامه به زندگی روزمره خود بازگردند. بسته به توصیه های فردی پزشک متخصص و به صورت اختیاری ، 2 تا 4 دوره درمان گلوتاتیون را می توان در سال اعمال کرد. پس از اعمال دومین درمان ، اثرات آن مشاهده می شود.
برخی از پیامدهای کمبود گلوتاتیون
در کمبود گلوتاتیون ، اثرات منفی مانند خستگی مزمن ، بیماریهای قلبی عروقی ، بیماریهای خود ایمنی ، بیماریهای دستگاه گوارش ، بیماریهای عصبی ، بیماریهای پوستی ، لکه بینی ، آلرژی ، مقاومت بدن پایین بسیار شایع است.
رژیم متعادل از کاهش گلوتاتیون در بدن جلوگیری می کند و از آسیب رادیکال های آزاد جلوگیری می کند. به همین دلیل ، داشتن رژیم غذایی متعادل پس از درمان بسیار مهم است. غذاهای مختلف مانند مارچوبه ، آووکادو ، اسفناج ، کلم بروکلی ، زردچوبه را می توان به عنوان غذاهای حاوی گلوتاتیون در نظر گرفت. مصرف این غذاها علاوه بر درمان ، به ایمنی شما کمک می کند.
چه کسانی برای درمان گلوتاتیون استفاده نمی شوند؟
درمان گلوتاتیون برای زنان باردار ، مادران شیرده و کودکان توصیه نمی شود. نباید ریسک کرد زیرا تحقیقات کافی در مورد این موضوع وجود ندارد. افرادی که در حال حاضر تحت درمان سرطان هستند نیز نمی توانند گلوتاتیون درمانی دریافت کنند ، اما مکمل گلوتاتیون برای بهبود بدن پس از درمان سرطان استفاده می شود. به منظور جلوگیری از شرایط خطرناک ، توصیه می شود قبل از درمان با گلوتاتیون با پزشک مشورت کنید.
قیمت تزریق گلوتاتیون گلوتاتیون چیست؟
عوارض جانبی گلوتاتیون قیمت سرم درمانی گلوتاتیون
قیمت غذاهای حاوی گلوتاتیون

چرا باید از درمان گلوتاتیون استفاده کنم؟

گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان است که می تواند در بدن تولید شود ، از اسیدهای آمینه گلوتامین ، سیستئین و گلیسین تشکیل شده است. دریافت مقداری گلوتاتیون در بدن از طریق غذا ضروری است ، اما این همیشه کافی نیست. علاوه بر این ، گلوتاتیون خوراکی اثر خود را در تماس با اسید معده از دست می دهد. درمان گلوتاتیون به این دلیل انجام می شود که بدن به طور مداوم برای متابولیسم خود به گلوتاتیون نیاز دارد و کمبود آن خطرناک است. به این ترتیب ، از مصرف ناکافی گلوتاتیون جلوگیری می شود.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .