Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
1 HOUR
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
2-3 DAYS
Healing Time:
1 MONTH
Hospital Accommodation:
-

پرکننده باسن

این روشی است که برای شکل دادن به ظاهر باسن صاف و بدون شکل بدون نیاز به چاقو استفاده می شود. زیبایی باسن غیر جراحی ، که ظاهر جذاب تری ایجاد می کند و خطوط گردی ایجاد می کند ، با فرایند پر شدن لگن امکان پذیر می شود.
روشهای پرکردن برای بدست آوردن ساختار بدنی زیبا از جمله کاربردهایی هستند که امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند. شما می توانید کلینیک Promed را برای این روش انتخاب کنید ، که باید توسط متخصصان معتبر انجام شود.
اما روش پر کردن
زیبایی باسن برای ایجاد خطوط کاملتر و بیشتر در افرادی که از ظاهر باسن راضی نیستند استفاده می شود. هنگامی که افرادی با ساختار باسن صاف درخواست کاربردهای غیر جراحی می کنند ، روشی که این امر را فراهم می کند تزریق فیلر است. به این ترتیب ، نیازی به روشهای جراحی سخت و طولانی مدت نیست و ترس افراد از جراحی برانگیخته نمی شود.
کاربردهای تزریق پرکن در دو نوع مختلف ساخته می شوند. یکی از این روش ها با تزریق فیلرهای ژل سازگار با بافت پوست به مناطق تعیین شده باسن استفاده می شود. این فرایند به عنوان پرآبی نیز شناخته می شود. در روش دیگر ، سلول های چربی خود فرد از قسمت های دیگر بدن که در آن قسمت اضافی وجود دارد گرفته شده و به ناحیه باسن منتقل می شود. تزریق چربی برای افرادی که چربی بیش از حد در بدن خود ندارند و دارای ساختار باسن ضعیف و صاف هستند ، امکان پذیر نیست. با تزریق مواد پرکننده به این افراد می توان تصویر مورد نظر را بدست آورد.
در برخی موارد ، روشهای پرکننده و تزریق چربی را می توان در محدوده زیبایی باسن به کار برد.
چه زمانی دکمه پر می شود؟
پرکردن باسن در شکل دادن به باسن صاف ، تغییر شکل های خفیف و مشکلات تقارن ، فرایند بلند کردن باسن و ترمیم بافت های افتاده لگن در نتیجه افزایش و کاهش وزن استفاده می شود. تا زمانی که افرادی که پر شدن مفصل ران راضی هستند ، می توانند پس از از بین رفتن اثر برنامه ، مجدداً این روش را درخواست کنند. استفاده از بیش از یک پرکن هیچ ضرری ندارد. جزئیات روش اعمال شده توسط پزشکان متخصص کلینیک Promed در هر مرحله به مردم منتقل می شود.
چه کسی می تواند پر کننده پشتیبان را دریافت کند؟
به تازگی ، تعداد افرادی که به منظور افزایش حجم مفصل ران در آب آبی افزایش یافته اند ، افزایش یافته است. هرکسی بین سنین 20 تا 65 سال ، که خواهان قنداق پر حجم تری است و همه آزمایشات توسط پزشکان متخصص بررسی شده است ، می تواند یک ساختار باسن تند تر را پر کند. افرادی که نمی توانند روش تزریق چربی را انتخاب کنند و بافت چربی زیادی در بدن خود ندارند ، می توانند به راحتی با کمک پرکننده های باسن باسن کامل تری داشته باشند.

دکمه پرکننده مزیت

مهمترین مزیت پرکردن باسن با تزریق فیلر این است که یک برنامه غیر جراحی است. این یک برنامه کاربردی است که لبخند را بر چهره افرادی با لگن کوچک می اندازد که از جراحی می ترسند یا می خواهند روند بهبودی سریع داشته باشند. همچنین مهم است که پس از عمل ، از نظر انتخاب فرایند پرکردن ، هیچ گونه زخمی وجود نداشته باشد.
پرکننده تزریقی کاملاً با بافت پوست سازگار است و از پروتزهای باسن سودمندتر است. روش تزریق پرکننده ظاهر باسن زیبایی بیشتری ایجاد می کند. این روش یکی از مناسب ترین ها برای تغییر شکل های سطح پایین است که به حداقل لمس نیاز دارند. در چنین مواردی ، ممکن است نیازی به پروتز باس نباشد و روشهای پر کردن عملی کافی است.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .