Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
1 HOUR
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
2-3 DAYS
Healing Time:
1 MONTH
Hospital Accommodation:
-

پرکننده باسن

این روشی است که برای شکل دادن به ظاهر باسن صاف و بدون شکل بدون نیاز به چاقو استفاده می شود. زیبایی باسن غیر جراحی ، که ظاهر جذاب تری ایجاد می کند و خطوط گردی ایجاد می کند ، با فرایند پر شدن لگن امکان پذیر می شود.
روشهای پرکردن برای بدست آوردن ساختار بدنی زیبا از جمله کاربردهایی هستند که امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند. شما می توانید کلینیک Promed را برای این روش انتخاب کنید ، که باید توسط متخصصان معتبر انجام شود.
اما روش پر کردن
زیبایی باسن برای ایجاد خطوط کاملتر و بیشتر در افرادی که از ظاهر باسن راضی نیستند استفاده می شود. هنگامی که افرادی با ساختار باسن صاف درخواست کاربردهای غیر جراحی می کنند ، روشی که این امر را فراهم می کند تزریق فیلر است. به این ترتیب ، نیازی به روشهای جراحی سخت و طولانی مدت نیست و ترس افراد از جراحی برانگیخته نمی شود.
کاربردهای تزریق پرکن در دو نوع مختلف ساخته می شوند. یکی از این روش ها با تزریق فیلرهای ژل سازگار با بافت پوست به مناطق تعیین شده باسن استفاده می شود. این فرایند به عنوان پرآبی نیز شناخته می شود. در روش دیگر ، سلول های چربی خود فرد از قسمت های دیگر بدن که در آن قسمت اضافی وجود دارد گرفته شده و به ناحیه باسن منتقل می شود. تزریق چربی برای افرادی که چربی بیش از حد در بدن خود ندارند و دارای ساختار باسن ضعیف و صاف هستند ، امکان پذیر نیست. با تزریق مواد پرکننده به این افراد می توان تصویر مورد نظر را بدست آورد.
در برخی موارد ، روشهای پرکننده و تزریق چربی را می توان در محدوده زیبایی باسن به کار برد.
چه زمانی دکمه پر می شود؟
پرکردن باسن در شکل دادن به باسن صاف ، تغییر شکل های خفیف و مشکلات تقارن ، فرایند بلند کردن باسن و ترمیم بافت های افتاده لگن در نتیجه افزایش و کاهش وزن استفاده می شود. تا زمانی که افرادی که پر شدن مفصل ران راضی هستند ، می توانند پس از از بین رفتن اثر برنامه ، مجدداً این روش را درخواست کنند. استفاده از بیش از یک پرکن هیچ ضرری ندارد. جزئیات روش اعمال شده توسط پزشکان متخصص کلینیک Promed در هر مرحله به مردم منتقل می شود.
چه کسی می تواند پر کننده پشتیبان را دریافت کند؟
به تازگی ، تعداد افرادی که به منظور افزایش حجم مفصل ران در آب آبی افزایش یافته اند ، افزایش یافته است. هرکسی بین سنین 20 تا 65 سال ، که خواهان قنداق پر حجم تری است و همه آزمایشات توسط پزشکان متخصص بررسی شده است ، می تواند یک ساختار باسن تند تر را پر کند. افرادی که نمی توانند روش تزریق چربی را انتخاب کنند و بافت چربی زیادی در بدن خود ندارند ، می توانند به راحتی با کمک پرکننده های باسن باسن کامل تری داشته باشند.

دکمه پرکننده مزیت

مهمترین مزیت پرکردن باسن با تزریق فیلر این است که یک برنامه غیر جراحی است. این یک برنامه کاربردی است که لبخند را بر چهره افرادی با لگن کوچک می اندازد که از جراحی می ترسند یا می خواهند روند بهبودی سریع داشته باشند. همچنین مهم است که پس از عمل ، از نظر انتخاب فرایند پرکردن ، هیچ گونه زخمی وجود نداشته باشد.
پرکننده تزریقی کاملاً با بافت پوست سازگار است و از پروتزهای باسن سودمندتر است. روش تزریق پرکننده ظاهر باسن زیبایی بیشتری ایجاد می کند. این روش یکی از مناسب ترین ها برای تغییر شکل های سطح پایین است که به حداقل لمس نیاز دارند. در چنین مواردی ، ممکن است نیازی به پروتز باس نباشد و روشهای پر کردن عملی کافی است.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .