Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
3 WEEKS
Hospital Accommodation:
-

لیفت نخ بینی

تعلیق بینی یک جراحی بینی بدون جراحی است که توسط افرادی که از نوک بینی پایین احساس ناراحتی می کنند ترجیح داده می شود. با انجام این عمل ، بینی به راحتی به سمت بالا بلند می شود و ظاهر زیبایی را ارائه می دهد.
آویز بینی عموماً در موارد عدم قطعیت در نوک بینی ، صاف بودن ، بال بینی گسترده تر از حالت عادی ، مشکلات غضروفی در نوک بینی و شکستگی نوک بینی استفاده می شود.
بند بینی برای چه کسانی کاربرد دارد؟
بینی از ساختار اصلی استخوانی و نوک بینی غضروفی تشکیل شده است. تعلیق بینی یا مداخلات نوک بینی برای افرادی توصیه می شود که نمی خواهند ظاهر بینی خود را کاملاً تغییر دهند و فقط از پایین بودن نوک بینی خود شکایت دارند. تعلیق بینی روشی است که برای افرادی که هیچ مشکلی در ساختار استخوان بینی ندارند و فقط از پایین آمدن نوک بینی و تغییر شکل شکایت دارند نتایج ایده آل را ارائه می دهد.
ظاهر نوک بینی برای اکثر افراد مهم است. وقتی نوک بینی ، که می خواهید در یک ساختار رو به بالا باشد ، پایین باشد ، ممکن است ظاهر زیبایی بدی ایجاد کند. حتی در افرادی که دارای انحنای استخوان بینی هستند ، نوک بینی بالا رفته و باعث نرم شدن تصویر می شود. به همین دلیل ، ترجیح داده می شود که نوک بینی را بلند کرده و ظاهر زیبایی را در افراد با سطح پایین ایجاد کند.
استفاده از سوسپانسیون بینی برای افرادی که نوک بینی آنها به سمت پایین است و مشکلات جدی در ساختار استخوانی ندارند ، که بینی آنها خیلی بزرگ ، پهن یا کوتاه نیست ، ضرری ندارد. به منظور مشاهده نتایج موفق ، واجد شرایط بودن توسط پزشکان متخصص کلینیک Promed بسیار مهم است. مانند همه عمل های جراحی ، افرادی که این روش را در نظر می گیرند باید بالای 18 سال سن داشته باشند و رشد جسمانی خود را به پایان رسانده باشند. جدا از این ، هیچ موقعیتی وجود ندارد که مانع اجرای آن شود.
روش STRING بینی
تعلیق بینی ، که یک عمل جراحی بینی است ، در عرض 15 دقیقه تکمیل می شود. مداخله در نوک بینی با کمک سوزن های ریز و بدون نیاز به آمادگی اولیه بسیار ایمن ، سریع و عملی است. متخصصان کلینیک معتبر می توانند نحوه تهیه تصویر پس از انجام مراحل را با تهیه شبیه سازی به شما نشان دهند. مردم می توانند با این تصویر سه بعدی تصور کنند که بعد از عمل چگونه خواهند بود. این یک برنامه زیبایی است که نیازی به استفاده از تامپون یا هرگونه دارو ندارد.
NOSE STRING - چگونه عمل LIFT TIP LOS انجام می شود؟
مداخله لیفت بینی یک برنامه کاربردی است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود. روشهای تعلیق سالهاست که در بسیاری از مداخلات جراحی زیبایی با خیال راحت استفاده می شود. تکنیک مورد استفاده در فرآیند تعلیق بینی با فرایندهای تعلیق شناخته شده متفاوت است. در این تکنیک که بر اساس اصل آویزان شدن در یک سطح عمودی است ، لیفت نوک بینی با وارد کردن سوراخ های کوچک در پوست با سوزن انجام می شود.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت بند بینی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .