لیفت نخ بینی

تعلیق بینی یک جراحی بینی بدون جراحی است که توسط افرادی که از نوک بینی پایین احساس ناراحتی می کنند ترجیح داده می شود. با انجام این عمل ، بینی به راحتی به سمت بالا بلند می شود و ظاهر زیبایی را ارائه می دهد.
آویز بینی عموماً در موارد عدم قطعیت در نوک بینی ، صاف بودن ، بال بینی گسترده تر از حالت عادی ، مشکلات غضروفی در نوک بینی و شکستگی نوک بینی استفاده می شود.
بند بینی برای چه کسانی کاربرد دارد؟
بینی از ساختار اصلی استخوانی و نوک بینی غضروفی تشکیل شده است. تعلیق بینی یا مداخلات نوک بینی برای افرادی توصیه می شود که نمی خواهند ظاهر بینی خود را کاملاً تغییر دهند و فقط از پایین بودن نوک بینی خود شکایت دارند. تعلیق بینی روشی است که برای افرادی که هیچ مشکلی در ساختار استخوان بینی ندارند و فقط از پایین آمدن نوک بینی و تغییر شکل شکایت دارند نتایج ایده آل را ارائه می دهد.
ظاهر نوک بینی برای اکثر افراد مهم است. وقتی نوک بینی ، که می خواهید در یک ساختار رو به بالا باشد ، پایین باشد ، ممکن است ظاهر زیبایی بدی ایجاد کند. حتی در افرادی که دارای انحنای استخوان بینی هستند ، نوک بینی بالا رفته و باعث نرم شدن تصویر می شود. به همین دلیل ، ترجیح داده می شود که نوک بینی را بلند کرده و ظاهر زیبایی را در افراد با سطح پایین ایجاد کند.
استفاده از سوسپانسیون بینی برای افرادی که نوک بینی آنها به سمت پایین است و مشکلات جدی در ساختار استخوانی ندارند ، که بینی آنها خیلی بزرگ ، پهن یا کوتاه نیست ، ضرری ندارد. به منظور مشاهده نتایج موفق ، واجد شرایط بودن توسط پزشکان متخصص کلینیک Promed بسیار مهم است. مانند همه عمل های جراحی ، افرادی که این روش را در نظر می گیرند باید بالای 18 سال سن داشته باشند و رشد جسمانی خود را به پایان رسانده باشند. جدا از این ، هیچ موقعیتی وجود ندارد که مانع اجرای آن شود.
روش STRING بینی
تعلیق بینی ، که یک عمل جراحی بینی است ، در عرض 15 دقیقه تکمیل می شود. مداخله در نوک بینی با کمک سوزن های ریز و بدون نیاز به آمادگی اولیه بسیار ایمن ، سریع و عملی است. متخصصان کلینیک معتبر می توانند نحوه تهیه تصویر پس از انجام مراحل را با تهیه شبیه سازی به شما نشان دهند. مردم می توانند با این تصویر سه بعدی تصور کنند که بعد از عمل چگونه خواهند بود. این یک برنامه زیبایی است که نیازی به استفاده از تامپون یا هرگونه دارو ندارد.
NOSE STRING - چگونه عمل LIFT TIP LOS انجام می شود؟
مداخله لیفت بینی یک برنامه کاربردی است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود. روشهای تعلیق سالهاست که در بسیاری از مداخلات جراحی زیبایی با خیال راحت استفاده می شود. تکنیک مورد استفاده در فرآیند تعلیق بینی با فرایندهای تعلیق شناخته شده متفاوت است. در این تکنیک که بر اساس اصل آویزان شدن در یک سطح عمودی است ، لیفت نوک بینی با وارد کردن سوراخ های کوچک در پوست با سوزن انجام می شود.

بعد از لیفت نوک بینی چه چیزی باید در نظر گرفته شود؟

کسانی که عمل لیفت نوک بینی را انجام داده اند می توانند بلافاصله به زندگی عادی خود بازگردند. بعد از عمل استراحت لازم نیست. در پایان فرایند بلند کردن نوک بینی ، از گچ برای محافظت از فرم جدید بینی استفاده می شود. این پچ در 4-5 روز به طور کامل حذف می شود. گچ هایی که 4-5 روز روی بینی می مانند ، بر زندگی روزمره بیمار تأثیری ندارند. در بین عمل های بینی ، بالا بردن نوک بینی با روش تعلیق عملی است که در آن شکایات کبودی و تورم کمترین است ، بر روند زندگی عادی تأثیر نمی گذارد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .