Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
3 WEEKS
Hospital Accommodation:
-

لیفت نخ بینی

تعلیق بینی یک جراحی بینی بدون جراحی است که توسط افرادی که از نوک بینی پایین احساس ناراحتی می کنند ترجیح داده می شود. با انجام این عمل ، بینی به راحتی به سمت بالا بلند می شود و ظاهر زیبایی را ارائه می دهد.
آویز بینی عموماً در موارد عدم قطعیت در نوک بینی ، صاف بودن ، بال بینی گسترده تر از حالت عادی ، مشکلات غضروفی در نوک بینی و شکستگی نوک بینی استفاده می شود.
بند بینی برای چه کسانی کاربرد دارد؟
بینی از ساختار اصلی استخوانی و نوک بینی غضروفی تشکیل شده است. تعلیق بینی یا مداخلات نوک بینی برای افرادی توصیه می شود که نمی خواهند ظاهر بینی خود را کاملاً تغییر دهند و فقط از پایین بودن نوک بینی خود شکایت دارند. تعلیق بینی روشی است که برای افرادی که هیچ مشکلی در ساختار استخوان بینی ندارند و فقط از پایین آمدن نوک بینی و تغییر شکل شکایت دارند نتایج ایده آل را ارائه می دهد.
ظاهر نوک بینی برای اکثر افراد مهم است. وقتی نوک بینی ، که می خواهید در یک ساختار رو به بالا باشد ، پایین باشد ، ممکن است ظاهر زیبایی بدی ایجاد کند. حتی در افرادی که دارای انحنای استخوان بینی هستند ، نوک بینی بالا رفته و باعث نرم شدن تصویر می شود. به همین دلیل ، ترجیح داده می شود که نوک بینی را بلند کرده و ظاهر زیبایی را در افراد با سطح پایین ایجاد کند.
استفاده از سوسپانسیون بینی برای افرادی که نوک بینی آنها به سمت پایین است و مشکلات جدی در ساختار استخوانی ندارند ، که بینی آنها خیلی بزرگ ، پهن یا کوتاه نیست ، ضرری ندارد. به منظور مشاهده نتایج موفق ، واجد شرایط بودن توسط پزشکان متخصص کلینیک Promed بسیار مهم است. مانند همه عمل های جراحی ، افرادی که این روش را در نظر می گیرند باید بالای 18 سال سن داشته باشند و رشد جسمانی خود را به پایان رسانده باشند. جدا از این ، هیچ موقعیتی وجود ندارد که مانع اجرای آن شود.
روش STRING بینی
تعلیق بینی ، که یک عمل جراحی بینی است ، در عرض 15 دقیقه تکمیل می شود. مداخله در نوک بینی با کمک سوزن های ریز و بدون نیاز به آمادگی اولیه بسیار ایمن ، سریع و عملی است. متخصصان کلینیک معتبر می توانند نحوه تهیه تصویر پس از انجام مراحل را با تهیه شبیه سازی به شما نشان دهند. مردم می توانند با این تصویر سه بعدی تصور کنند که بعد از عمل چگونه خواهند بود. این یک برنامه زیبایی است که نیازی به استفاده از تامپون یا هرگونه دارو ندارد.
NOSE STRING - چگونه عمل LIFT TIP LOS انجام می شود؟
مداخله لیفت بینی یک برنامه کاربردی است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود. روشهای تعلیق سالهاست که در بسیاری از مداخلات جراحی زیبایی با خیال راحت استفاده می شود. تکنیک مورد استفاده در فرآیند تعلیق بینی با فرایندهای تعلیق شناخته شده متفاوت است. در این تکنیک که بر اساس اصل آویزان شدن در یک سطح عمودی است ، لیفت نوک بینی با وارد کردن سوراخ های کوچک در پوست با سوزن انجام می شود.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت بند بینی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .