Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15-20 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL-GENERAL
Return of Work Time:
2 DAYS
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
2-3 HOURS

بالون معده

بالون معده یا بادکنک معده یک وسیله پزشکی بادی است که به طور موقت در معده قرار می گیرد. این یک روش غیر جراحی است که در درمان چاقی مورد استفاده قرار می گیرد.
بالن معده چیست؟
بادکنک معدنی یک ماده سیلیکونی است که حجم معینی دارد و توسط آندوسکوپی در معده قرار می گیرد. از آنجا که بادکنک مقدار معینی از فضای معده را اشغال می کند ، غذای کمتری مصرف می شود و به احساس سریع احساس سیری کمک می کند. بالون معده قابل بلع ، که با نام بالون بیضوی معده نیز شناخته می شود ، برای درمان چاقی استفاده می شود.
یک بالون بلعیده بدون معاینه جراحی یا بیهوشی در معده قرار می گیرد. با رژیم غذایی مناسب می توان به سرعت وزن خود را کاهش داد. از نظر عملکرد ، روشهای دیگر انواع بادکنک ها مشابه است. پس از قرار دادن بالون معده قابل بلع ، ظرفیت معده کاهش می یابد ، افراد با خوردن کمتر سیر می مانند. به این ترتیب ، کاهش وزن رخ می دهد.
چه کسانی برای بالن معده بلعیده می شوند؟
افراد مبتلا به چاقی و مشکلات اضافه وزن ،
افرادی که مشکلات بیهوشی دارند ،
افرادی که از بیماری هایی مانند فشار خون و دیابت رنج می برند ،
بیماران دارای شاخص توده بدنی بالای 25 ،
این دارو برای بیمارانی که مایل به جراحی نیستند اعمال می شود.
جدا از این افراد ؛ بالون معده برای افرادی که شاخص توده بدنی آنها زیر 25 است ، می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، مشکلات روانی دارند ، فتق معده دارند ، اعتیاد به الکل دارند ، قبلاً جراحی معده کرده اند ، باردار هستند. یا شیردهی
بالن معده چگونه نصب شده است؟
عملیات بالون معده در عرض 15-20 دقیقه به پایان می رسد. این روش تحت بیهوشی سبک و با استفاده از روش آندوسکوپی انجام می شود. نوع بیهوشی با گرفتن موقعیت خوابیده مناسب تعیین می شود. در صورتی که بیهوشی عمومی برای بیمار تعیین نشده باشد ، برای خوابیدن او آرامبخش تجویز می شود.
بادکنک سیلیکونی به طول تقریبی 10 سانتی متر در معده قرار می گیرد. برای اینکه بادکنک قرار داده شده در معده حالت گرد پیدا کند ، با مایع یا هوا باد می شود ، هنگامی که به سطح کافی رسید ، انتقال متوقف می شود. پس از توقف ، دهان بادکنک بسته می شود. در مرحله بسته شدن ، بالون در معده دوباره بررسی می شود و عمل به پایان می رسد.
پس از اینکه شخص 2-3 ساعت تحت نظر بود ، مراحل ترخیص انجام می شود. از آنجا که این عمل جراحی نیست ، فرد می تواند در مدت کوتاهی به زندگی روزمره خود بازگردد.
پس از قرار دادن بالون معده ، به مدت 12-6 ماه در معده باقی می ماند ، که مناسب تشخیص داده می شود. پس از حذف ، حفظ عادات غذایی مشابهی که در این فرایند اعمال می شود بسیار ساده تر است.

مواردی که باید بعد از برنامه در نظر گرفته شود

مهمترین قاعده ای که باید در تغذیه پس از استفاده در نظر گرفته شود این است که بین جامد و مایع تمایز قائل شوید. مایعات نباید 30 دقیقه قبل و بعد از غذا مصرف شود. بنابراین ، از بزرگ شدن معده و سوء تغذیه جلوگیری می شود.
مصرف نوشابه های گازدار یکی از نوشیدنی هایی است که باید از آن اجتناب کرد زیرا هم باعث ناراحتی معده و هم بزرگ شدن معده می شود. رژیم غذایی مبتنی بر پروتئین باید با محدود کردن مصرف کربوهیدرات ارائه شود. از خوردن شیرینی ، تنقلات ناسالم و غذاهای حاوی قند تصفیه شده خودداری کنید. تا جایی که ممکن است باید از مصرف الکل اجتناب کرد زیرا حاوی کالری بالایی است و همچنین شکایات رفلاکس را افزایش می دهد.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

بررسی بالون معده قابل بلع

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .