Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
1 HOUR
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
SAME DAY
Hospital Accommodation:
-

درمان سلولیت

سلولیت ، به زبان ساده ، یک مشکل زیبایی پوست است که نشان دهنده ساختار گودی و بیرون زده پوست است. در واقع این ساختار که از سطح پوست مورد توجه قرار می گیرد مربوط به رشد سلول های چربی در لایه های زیرین پوست است.
سلول های چربی اطراف بافت های همبند ، که شبیه طناب های محکم هستند ، رشد می کنند تا سایر لایه های پوست را فشرده کنند. بنابراین ، یک تصویر تورفتگی روی سطح پوست ایجاد می شود. این تصویر سلولیت نامیده می شود.
علل سلولیت
ممکن است مواردی وجود داشته باشد که در ماه های زمستان از بدن خود غافل شویم. بدن ما مستعد مصرف زیاد غذا در زمستان است ، حرکات ما محدودتر از ماه های تابستان است. در چنین حالتی ، ما می توانیم با مصرف غذاهای بیش از حد چرب و شیرین زمینه ایجاد سلولیت را فراهم کنیم.
با این حال ، لازم است موارد زیر را در مورد سلولیت بدانید. نه تنها عادات غذایی بلکه استعداد ژنتیکی نیز در شکل گیری سلولیت موثر است. تشکیل سلولیت به میزان چربی ذخیره شده در بدن مربوط می شود. در نتیجه درمان سلولیت توسط متخصصان Promed Clinic ، این مشکل را می توان برطرف کرد.
چه کسی سلولیت دارد؟
سلولیت را می توان در سطح پوست بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد. با این حال ، از نظر تفاوت نسبت چربی بدن در زنان بیشتر از مردان شایع است. ممکن است دلایلی مانند عوامل ژنتیکی ، مشکلات چاقی ، اختلالات هورمونی ، زندگی کم تحرک ، رژیم غذایی ناسالم وجود داشته باشد.
بروز سلولیت در افراد دارای اضافه وزن بیشتر است ، اما تشکیل سلولیت در افراد لاغر نیز مشاهده می شود. دلیل این امر بافت های چربی زیر پوست است و در همه یافت می شود. علاوه بر این ، در افرادی که به طور مکرر وزن اضافه می کنند و کاهش می دهند ، بافت الاستیک پوست آسیب می بیند و سلولیت ایجاد می شود.
چگونه می توان از تشکیل سلولیت جلوگیری کرد؟
بدون شک ، رژیم غذایی متعادل ، مصرف مایعات و انجام ورزش ها در کاهش سرعت تشکیل سلولیت ، مانند سایر موضوعات ، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. عواملی مانند پوشیدن لباس های تنگ ، مصرف بیش از حد قهوه یا غذای حاوی کافئین ، ورزش نکردن ، عدم مصرف آب کافی بر تشکیل سلولیت تأثیر می گذارد.
کاهش مصرف غذاهای بیش از حد چرب و شیرین باید در طول فرآیند درمان اعمال شود. با این حال ، این یک مشکل پوستی است و درمان م effectiveثر باید پس از وقوع آن برنامه ریزی شود. اشکال مختلف درمان می تواند ظاهر آن را بر روی پوست از بین ببرد.
درمان جلسات چند سلولیت است؟
بسته به روش مورد استفاده و تراکم سلولیت ، معمولاً 4-8 جلسه می توان اعمال کرد. برخی افراد ممکن است به جلسات کمتر یا بیشتر نیاز داشته باشند. فاصله بین هر جلسه 15 روز است.

درمان سلولیت چگونه انجام می شود؟

ظاهر سلولیت ، که مشکلات زیبایی را روی سطح پوست ایجاد می کند ، می تواند با روش های درمانی مختلف از بین برود. یکی از این روش ها لیزر لیپولیز است. سلولهای چربی بیش از حد که ظاهر فرورفتگی پوست را ایجاد می کنند در این فرایند از بین می روند. سلولهای چربی تخریب شده از بدن خارج شده و پوست سفت می شود.
یکی دیگر از روشهای مورد استفاده در درمان سلولیت ، سیستم فرکانس رادیویی است. فرکانس رادیویی فرایند ذوب چربی در بدن از طریق ایجاد اثر حرارتی امواج صوتی با انرژی گرمایی است. در فرکانس رادیویی ، انرژی حرارتی بافت های چربی را گسترش می دهد و باعث می شود اکسیژن وارد این بافت ها شود. با ورود اکسیژن به بافت ها ، چربی ذوب می شود.
یکی دیگر از روشهای آسان و م inثر از نظر کاربرد ، ماساژ سطحی بافت و استفاده از کرم است. شما باید از کرم های موثر سلولیت و حرکات منظم ماساژ توصیه شده توسط متخصص خود استفاده کنید.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

چگونه سلولیت از سال 2021 عبور می کند

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .