درمان سلولیت

سلولیت ، به زبان ساده ، یک مشکل زیبایی پوست است که نشان دهنده ساختار گودی و بیرون زده پوست است. در واقع این ساختار که از سطح پوست مورد توجه قرار می گیرد مربوط به رشد سلول های چربی در لایه های زیرین پوست است.
سلول های چربی اطراف بافت های همبند ، که شبیه طناب های محکم هستند ، رشد می کنند تا سایر لایه های پوست را فشرده کنند. بنابراین ، یک تصویر تورفتگی روی سطح پوست ایجاد می شود. این تصویر سلولیت نامیده می شود.
علل سلولیت
ممکن است مواردی وجود داشته باشد که در ماه های زمستان از بدن خود غافل شویم. بدن ما مستعد مصرف زیاد غذا در زمستان است ، حرکات ما محدودتر از ماه های تابستان است. در چنین حالتی ، ما می توانیم با مصرف غذاهای بیش از حد چرب و شیرین زمینه ایجاد سلولیت را فراهم کنیم.
با این حال ، لازم است موارد زیر را در مورد سلولیت بدانید. نه تنها عادات غذایی بلکه استعداد ژنتیکی نیز در شکل گیری سلولیت موثر است. تشکیل سلولیت به میزان چربی ذخیره شده در بدن مربوط می شود. در نتیجه درمان سلولیت توسط متخصصان Promed Clinic ، این مشکل را می توان برطرف کرد.
چه کسی سلولیت دارد؟
سلولیت را می توان در سطح پوست بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد. با این حال ، از نظر تفاوت نسبت چربی بدن در زنان بیشتر از مردان شایع است. ممکن است دلایلی مانند عوامل ژنتیکی ، مشکلات چاقی ، اختلالات هورمونی ، زندگی کم تحرک ، رژیم غذایی ناسالم وجود داشته باشد.
بروز سلولیت در افراد دارای اضافه وزن بیشتر است ، اما تشکیل سلولیت در افراد لاغر نیز مشاهده می شود. دلیل این امر بافت های چربی زیر پوست است و در همه یافت می شود. علاوه بر این ، در افرادی که به طور مکرر وزن اضافه می کنند و کاهش می دهند ، بافت الاستیک پوست آسیب می بیند و سلولیت ایجاد می شود.
چگونه می توان از تشکیل سلولیت جلوگیری کرد؟
بدون شک ، رژیم غذایی متعادل ، مصرف مایعات و انجام ورزش ها در کاهش سرعت تشکیل سلولیت ، مانند سایر موضوعات ، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. عواملی مانند پوشیدن لباس های تنگ ، مصرف بیش از حد قهوه یا غذای حاوی کافئین ، ورزش نکردن ، عدم مصرف آب کافی بر تشکیل سلولیت تأثیر می گذارد.
کاهش مصرف غذاهای بیش از حد چرب و شیرین باید در طول فرآیند درمان اعمال شود. با این حال ، این یک مشکل پوستی است و درمان م effectiveثر باید پس از وقوع آن برنامه ریزی شود. اشکال مختلف درمان می تواند ظاهر آن را بر روی پوست از بین ببرد.
درمان جلسات چند سلولیت است؟
بسته به روش مورد استفاده و تراکم سلولیت ، معمولاً 4-8 جلسه می توان اعمال کرد. برخی افراد ممکن است به جلسات کمتر یا بیشتر نیاز داشته باشند. فاصله بین هر جلسه 15 روز است.

درمان سلولیت چگونه انجام می شود؟

ظاهر سلولیت ، که مشکلات زیبایی را روی سطح پوست ایجاد می کند ، می تواند با روش های درمانی مختلف از بین برود. یکی از این روش ها لیزر لیپولیز است. سلولهای چربی بیش از حد که ظاهر فرورفتگی پوست را ایجاد می کنند در این فرایند از بین می روند. سلولهای چربی تخریب شده از بدن خارج شده و پوست سفت می شود.
یکی دیگر از روشهای مورد استفاده در درمان سلولیت ، سیستم فرکانس رادیویی است. فرکانس رادیویی فرایند ذوب چربی در بدن از طریق ایجاد اثر حرارتی امواج صوتی با انرژی گرمایی است. در فرکانس رادیویی ، انرژی حرارتی بافت های چربی را گسترش می دهد و باعث می شود اکسیژن وارد این بافت ها شود. با ورود اکسیژن به بافت ها ، چربی ذوب می شود.
یکی دیگر از روشهای آسان و م inثر از نظر کاربرد ، ماساژ سطحی بافت و استفاده از کرم است. شما باید از کرم های موثر سلولیت و حرکات منظم ماساژ توصیه شده توسط متخصص خود استفاده کنید.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .