Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15-60 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

مراقبت از پوست

مراقبت از پوست مجموعه ای از اقدامات است که از یکپارچگی پوست حمایت می کند ، ظاهر آن را بهبود می بخشد و سطح پوست را تمیز می کند. از جمله کاربردهایی که ظاهر را بهبود می بخشد می توان به لوازم آرایشی ، بوتولینوم ، لایه برداری ، پرکننده ها ، لیزر مجدد پوست ، میکرودرم ابریژن ، رتینول درمانی و پوست درمانی اولتراسونیک اشاره کرد.
رژیم غذایی سالم ، اجتناب از قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب و استفاده از مرطوب کننده های مناسب نوع پوست ، سنگ بنای مراقبت از پوست هستند. سایر روش های اعمال شده بر روی سطح پوست ، با اطمینان از متخصصان Promed Clinic ، به از بین بردن مشکلات موجود کمک می کند.
انواع مراقبت از پوست چیست؟
مراقبت کلاسیک از پوست:
این مراقبت شخصی با تمیز کردن پوست شروع می شود ، سپس با رنگ آمیزی ، لایه برداری ، بخارپاشی ، از بین بردن جوش های سر سیاه ، استفاده از ماسک ، استفاده از سرم در اطراف چشم و صورت و مرطوب کننده شدید ادامه می یابد و با محافظت در برابر آفتاب به پایان می رسد.
مراقبت از پوست HydraFacial:
جوانسازی پوست روشی است که در درمان آکنه و لک استفاده می شود. در این فرآیند ، پاکسازی عمیق پوست با استفاده از دستگاهی که با دستگاه خلاء کار می کند به دست می آید. فرایند آب درمانی شامل تزریق و روش های مشابه نیست ، بنابراین کاملاً بدون درد و بدون درد است.
با تشکر از فناوری بهبود گرداب ، روشی که بازسازی را بدون آسیب رساندن به پوست ایجاد می کند. این برنامه ای است که اغلب توسط افرادی که می خواهند پوستی سالم تر ، روشن تر ، زیبا و جوان تر داشته باشند ترجیح داده می شود. به لطف روش Hydrafacial ، پاکسازی عمیق پوست ، لایه برداری ، تجدید ، مرطوب کننده و محافظت از آنتی اکسیدان ها در یک جلسه انجام می شود.
سر گرداب خلاء ، که پاکسازی را تا پایین ترین لایه پوست انجام می دهد ، پوست را در سطح میکروسکوپی لایه برداری می کند و آن را از تمام سلول های مرده ، چربی اضافی و جوش های سرسیاه تجمع می دهد و باعث بسته شدن منافذ می شود. خطوط و چین و چروک های ظریف روی سطح پوست ، تفاوت های رنگی و لکه های موجود را می توان با سرم های تهیه شده برای انواع مختلف پوست درمان کرد. محلول های پپتیدی حاوی آنتی اکسیدان ، اسید هیالورونیک و پروتئین بر روی پوست اعمال می شود و باعث می شود پوست سالم ، جوان ، زنده و نرم به نظر برسد.
درمان ضد پیری:
این مراقبت ، که برای افراد بالای 30 تا 35 سال اعمال می شود ، شامل دو مرحله است: بوتاکس بدون سوزن و باز کردن خطوط عمیق.
● آنتی اکسیدان ها:
هدف از درمان ، بازگرداندن متابولیسم محافظتی سلول به جای حذف اکسیدان ها است. درمان زمانی شروع می شود که سطح ROS (محصولات اکسیژن فعال) با سلولهای سالم متعادل شود.
● رتینوئیدها:
هنگامی که به صورت موضعی استفاده می شود ، از تخریب کلاژن جلوگیری می کند ، پوست را ضخیم می کند و بافت های همبند را افزایش می دهد.
● هورمون درمانی:
یکی از مهمترین عوامل پیری عدم تعادل هورمونی است. کمبود هورمون رشد (GH) ، تستوسترون ، ملاتونین ، استروژن و هورمون های تیروئید باعث افزایش سن می شود. این درمان فعالیت جنسی ، تراکم استخوان ، سلامت عمومی را بهبود می بخشد ، روند پیری پوست را کند می کند.
● اصلاح تلومر:
تلومرها رشته هایی از نوکلئوتیدها هستند که از انتهای کروموزوم ها محافظت می کنند و با هر تقسیم سلولی کوتاه می شوند و این نشان دهنده طول عمر کوتاه است. تلومراز آنزیمی است که از کوتاه شدن تلومرها جلوگیری می کند. افزایش فعالیت آن باعث افزایش ظرفیت کراتینوسیت ها ، سلول های اساسی پوست می شود.
Care مراقبت از کلاژن:
این یک نوع مراقبت از پوست است که برای افزایش خاصیت ارتجاعی پوست انجام می شود و با توجه به نیازهای فرد با توجه به نتایج آنالیز پوست اعمال می شود.
Treatmentدرمان موضعی:
این نوعی مراقبت از پوست است که برای از بین بردن لکه های پوستی که بعدا ایجاد شده است استفاده می شود. روشهای مختلفی برای درمان لکه وجود دارد.
لکه ها را می توان با تزریق مخلوطی از داروهای مخصوص حذف لکه زیر پوست درمان کرد. این روش درمانی را می توان با درمان های لایه برداری شیمیایی یا آنزیمی یا لیزر درمانی ترکیب کرد.
از لیزرهای مختلف می توان در درمان موضعی استفاده کرد. لیزرهای کسری که لایه فوقانی پوست را جدا می کنند ، لیزرهای Q-switch که سلول های رنگی را هدف قرار می دهند و دستگاه های IPL با منابع نوری متمرکز رایج ترین سیستم های نوری هستند. کاربردهای لیزری با توجه به رنگ و شیوع لکه انجام می شود.
Treatmentدرمان آکنه:
این روش درمانی است که با در نظر گرفتن نوع پوست فرد پس از مشخص شدن نوع آکنه ای که به دلایل مختلف ایجاد می شود ، استفاده می شود. برنامه های کاربردی با ترکیبات گیاهی قوی که سطح سبوم را در پوست تنظیم می کند ، در سفت شدن و کوچک شدن منافذ مثر است. پوست لکه دار نیاز به مراقبت مداوم و منظم دارد. تولید سبوم پوست های چرب و مشکل ساز متعادل است. منافذ پوست کاملاً تمیز شده و ترکیبات ضدالتهابی ترشح چربی پوست را کنترل می کنند. پوست را مرطوب می کند ، آن را شل می کند و ظاهری تمیز و صاف به آن می بخشد.
Pe لایه برداری شیمیایی:
این یک فرآیند لایه برداری پوست است که با اسیدهای میوه ساخته شده است. در حالی که لایه برداری شیمیایی تمیز کردن عمیق را فراهم می کند ، در از بین بردن لکه ها موثر است.
Pe لایه برداری کربن:
پس از اعمال محلول کربن روی پوست و انتظار 15 دقیقه ، از لیزر مخصوص استفاده می شود.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت مراقبت از پوست 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .