پرکننده لب

پرکننده لب ؛ این یک مداخله زیبایی است که بر اساس اصل تزریق فیلرها به قسمت داخلی لب ها ، در اطراف آنها ، زیر پوست به منظور دادن حجم مورد نظر به لب ها یا شکل دادن به ساختار لب انجام می شود.
مواد پرکننده ای که عموماً در طول فرآیند پر کردن استفاده می شود ، اسید هیالورونیک است که بسیار م effectiveثر است و به نسبت پوست حجم می دهد.
اسید هیالورونیک معمولاً در بافت ها یافت می شود. خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ کرده و آن را در حالت پایدار نگه می دارد. همچنین در تشکیل فیبرهای کلاژن نقش موثری دارد ، زیرا کمبود این الیاف بر کشسانی پوست تأثیر منفی می گذارد.
پرکردن لب چیست؟
در برخی افراد ، به ویژه لب های بالایی ، تقریباً وجود ندارند. با افزایش سن ، لب ها ضعیف تر و نازک تر می شوند. گاهی اوقات از دست دادن دندان یا تغییر شکل دندان باعث نازک شدن لب ها می شود. سیگار کشیدن همچنین باعث نازک شدن لب ها و ایجاد خطوط شدید در اطراف دهان می شود. لب های فوقانی بسیار نازک هستند ، لثه ها هنگام لبخند زدن قابل مشاهده هستند و این گاهی اوقات می تواند باعث ناراحتی جدی در افراد شود. حتی می تواند بر اعتماد به نفس افراد تأثیر منفی بگذارد تا حدی که هنگام خندیدن دهان خود را با دستان خود بپوشانند.
همه این مشکلات با استفاده از بزرگ کردن لب حل می شود. در حالی که لب ها را پر می کند ، ظاهری جوان تر ، شاداب تر و سالم تر دارد ، اما به طور کلی تغییر بزرگی در صورت ایجاد می کند. با روش بزرگ کردن لب ، خطوط نازک و عمیقی در اطراف دهان به طور همزمان باز می شود و این ناحیه به طور قابل توجهی جوان می شود.
تکمیل فرایند تصمیم گیری
لب های پر بسیار م toثر هستند تا جذاب ، جوان و زیبا به نظر برسند. روشهای توسعه یافته روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است. این روشها را می توان با توجه به نیاز افراد به شکل متفاوتی شکل داد. در ملاقات با پزشکان متخصص کلینیک Promed ، صلاحیت بزرگ شدن لب مشخص می شود. در این مصاحبه ، ساختار کلی صورت و ساختار لب مورد بررسی قرار می گیرد. بنابراین ، درمانی که برای ساختار لب مناسب خواهد بود ، تصمیم می گیرد.
ماندگاری پرکردن لب
بزرگ کردن لب یکی از روش های زیبایی لب است که برای صاف و چشمگیر ساختن ساختار لب ایجاد شده است. تقویت لب اسید هیالورونیک ، که یک برنامه طبیعی است ، نه تنها یک برنامه بسیار سالم و قابل اعتماد است ، بلکه دائمی نیز نیست. مهمترین مزیت برنامه تقویت لب ، که حرکات لب شما را محدود نمی کند و ظاهر بسیار طبیعی را ارائه می دهد ، این است که می توانید بلافاصله پس از عمل به زندگی روزمره خود بدون هیچ محدودیتی ادامه دهید.
پر کردن لب پرمالیپ ، که در آن از آخرین فناوری ها استفاده می شود ، یک روش کاشت لب است که برای داشتن لب های حجیم و زیبا و ماندگار شدن آنها استفاده می شود. پرمالیپ ، که توسط FDA تأیید شده و بسیار سازگار با بدن است ، هیچ گونه ادم یا بدشکلی ایجاد نمی کند ، به عنوان یک روش قابل اعتماد برجسته می شود. مزایای آن این است که هر زمان که بخواهید می توانید آن را بردارید و همچنین با توجه به فرم صورت خود در اندازه های مختلف اعمال شود. این ایمپلنت که پس از مدتی جذب بدن نمی شود ، مانند عمل جراحی بزرگ کردن لب یا بوتاکس لب ، می تواند برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد. پرکردن دائمی لب ، که بدون درد و به طور عملی اعمال می شود ، نیز به دلیل ساختار غیر قابل تغییر شکل ترجیح داده می شود. کاشت لب پرمالیپ که مطابق با ساختار صورت با بی حسی موضعی اعمال می شود ، ساختاری دارد که در صورت تمایل به راحتی برداشته می شود. پس از استفاده از این برنامه ، ممکن است لازم باشد از آنتی بیوتیک ها فقط در صورت نیاز پزشک استفاده کنید.

بعد از پرکردن لب باید به چه نکاتی توجه کرد؟

بزرگ کردن لب یک برنامه کاربردی شخصی است. انجام آن توسط متخصصان مجرب کلینیک Promed یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. بزرگ کردن لب در مکانی استاندارد برای همه انجام نمی شود. گاهی فقط ناحیه قرمز لب ، گاهی فقط کانتور لب ، ناحیه ای که لب و پوست به هم می رسند ، می تواند به شکل یک قاب ساخته شود. به ندرت ممکن است کبودی و تورم جزئی در ناحیه اعمال شده وجود داشته باشد ، اما این امر به راحتی کنترل می شود. این وضعیت با استفاده از کمپرس یخ و کرم های ضد کبودی در منطقه در مدت زمان کوتاهی بهبود می یابد. 1 هفته تا 10 روز پس از بزرگ شدن لب ، بیمار برای کنترل فراخوانده می شود و در موارد بسیار نادر ، می توان یک پرکردن دوم را در مناطق خاصی اعمال کرد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .