نازک شدن منطقه ای

لاغری ناحیه ای یا لاغری منطقه ای مجموعه ای از روش هایی است که توسط افرادی که اضافه وزن ندارند اما می خواهند چربی اضافی تجمع یافته در قسمت های خاصی از بدن خود را از بین ببرند ، اعمال می شود. امروزه روشهای لاغری منطقه ای در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.
لاغری منطقه ای چیست؟
در مردان و زنان ، چربی در قسمتهای خاصی از بدن تجمع می یابد. این در زنان بسیار بیشتر از مردان شایع است. زنان معمولاً تجمع بیش از حد چربی در ناحیه لگن و لگن دارند. وقتی میزان چربی بدن در زنان بیش از 30 درصد و در مردان بیش از 25 درصد باشد ، از نظر سلامتی خطراتی را به دنبال دارد. به همین دلیل ، تعدادی راه حل با استفاده از روش های لاغری منطقه ای استفاده می شود. فرآیندهای برداشتن این بافتهای چربی جمع شده در بدن و اطمینان از شکل گرفتن بدن ، لاغری منطقه ای یا نازک شدن منطقه ای نامیده می شود.
درمان لاغری منطقه ای چگونه انجام می شود؟
این روش با تنظیم کلاهک هایی که در ناحیه ای که نازک شدن ناحیه ای اعمال می شود ، 2-3 سانتی متر دورتر از بدن شروع می شود. میزان انتخابی بودن لایه روغن روی صفحه نمایش داده می شود و بر این اساس برنامه کاربردی می شود.
در حین استفاده هیچگونه درد یا دردی احساس نمی شود. فقط در ناحیه ای که برنامه کاربردی ساخته شده است ، ممکن است دمایی ایجاد شود که مزاحمتی ایجاد نکند. به این ترتیب ، بافتهای چربی گرم شده کوچک شده و از بین می روند. از آنجا که در طول عمل حرارت روی سطح پوست ایجاد می شود ، پس از کاهش چربی ، افتادگی در ناحیه ایجاد نمی شود. به این ترتیب ، یک نازک شدن سالم اتفاق می افتد. پس از عمل ، گرما به مدت 1-2 ساعت در بدن احساس می شود.
مناطق استفاده از MICRO PLUS
سفت شدن ساق پا و داخل ساق پا
میکرو پلاس ، که سیستم گردش خون را تحریک می کند ، می تواند بهترین راه حل را برای ظاهر چربی و سلولیت در پاها و داخل پاها ارائه دهد. با استفاده از میکرو پلاس ، که تخلیه لنفاوی را افزایش می دهد ، می توان باریک شدن 1 یا 3 اندازه را به دست آورد ، در حالی که اثر احیا ، بازیابی و جوانسازی را می توان بر روی پوست مشاهده کرد.
سفت کردن سینه
Micro Plus ، که باعث ایجاد انقباضات ایزومتریک در ماهیچه ها می شود ، به قفسه سینه اجازه می دهد تا خود را بازیابی کند. با استفاده از میکرو پلاس ، که می تواند تخلیه لنفاوی را افزایش دهد ، با سفت شدن و بهبود سینه می توان در مدت کوتاهی به نتایج رسید.
بازیابی پشت
هر از گاهی شکایاتی از افتادگی و روغن کاری در ناحیه پشت دیده می شود. سستی پشت که اغلب در افرادی که وزن بیش از حد خود را از دست داده اند مشاهده می شود ، با Micro Plus برطرف می شود. Micro Plus ، که می تواند بین اندازه های 1-3 کاهش یابد ، با اعمال 10-12 جلسه راه حلی برای افتادگی و شل شدن ارائه می دهد.
درمان سلولیت
میکرو پلاس ، که باعث بهبود و فعال شدن سلول می شود ، به تحریک مجدد بافت های آن ناحیه و سفت شدن پوست کمک می کند در حالی که ظاهر سلولیت را از بین می برد.
بالابر باسن
به منظور دستیابی به ظاهر قائم تر بر باسن ، لازم نیست فقط از روش های جراحی استفاده شود. لیفت باس با روش Micro Plus یک فرایند فوق العاده قابل اعتماد و آسان است.
بهبود شکم
در افرادی که زایمان کرده اند یا وزن کم کرده اند ، قطعاً در ناحیه شکم افزایش می یابد. می توان این بزرگ شدن را با برش و برداشتن آن با یک عمل جراحی تصحیح کرد. با این حال ، با توجه به خطرات بیهوشی و عوارض جراحی ، می توان از روش میکرو پلاس به جای جراحی فقط برای جراحی شکم استفاده کرد.
برجسته کردن بیضی صورت
با افزایش سن ، بافت چربی زیر پوست کاهش می یابد و در پرتو عوامل مختلف ، به ویژه گرانش ، آرامش در پوست مشاهده می شود. میکرو پلاس با افزایش میزان کلاژن و الیاف الاستیک در درم ، که لایه میانی پوست است ، باعث ایجاد تنش روی پوست می شود ، یکی از بهترین برنامه های کاربردی دستگاه برای تعریف بیضی صورت است. Micro Plus ، که باعث ایجاد 36 ساعت ورزش با لیفت صورت می شود ، 8 تا 12 سال جوانسازی را ایجاد می کند. Micro Plus ، که می تواند به عنوان 10-12 جلسه استفاده شود ، یکی از بهترین فناوری ها برای جوانسازی صورت است.
جوانسازی گردن
در ناحیه گردن ، افتادگی ، شل شدن یا روغن کاری به دلیل عوامل مختلف ، به ویژه عامل سن ، مشاهده می شود. با Micro Plus ، راه حل هایی برای همه شکایات در ناحیه گردن ارائه می شود.
روش G5
ماساژ G5 از نظر کاربرد با سایر ماساژها متفاوت است. در این ماساژ از ارتعاش سریع و فشار فشاری استفاده می شود.

فناوری MICRO PLUS

Micro Plus ، که به عنوان دستگاه الکتروتراپی نیز شناخته می شود ، با ترکیب جریان میکرو و گالوانیک طراحی شده است. سیستم با ایمن ترین فناوری با نام Micro Plus شناخته می شود. میکرو پلاس ، که می تواند نتایج م effectiveثری در هر منطقه ای با شکایات مربوط به وزن منطقه ای به دست آورد ، یکی از بهترین گزینه ها برای بدن برای بازیابی فرم طبیعی است. فناوری Micro Plus که با افزایش فعالیت بافت همبند ، تولید کلاژن و الاستین را تسریع می کند ، همچنین گردش خون و متابولیسم سلولی را تسریع می کند. با افزایش سنتز پروتئین به تجدید ساختار پوست کمک می کند. بافتهای همبند فیبرهای ضعیف شده مانند سلولیت را می توان بازسازی و ترمیم کرد. این بهبود و فعال سازی ارائه شده در سلول نتایج قابل مشاهده ای را در ناحیه سلولیت ارائه می دهد.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .