Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
20-30 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

نازک شدن منطقه ای

لاغری ناحیه ای یا لاغری منطقه ای مجموعه ای از روش هایی است که توسط افرادی که اضافه وزن ندارند اما می خواهند چربی اضافی تجمع یافته در قسمت های خاصی از بدن خود را از بین ببرند ، اعمال می شود. امروزه روشهای لاغری منطقه ای در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.
لاغری منطقه ای چیست؟
در مردان و زنان ، چربی در قسمتهای خاصی از بدن تجمع می یابد. این در زنان بسیار بیشتر از مردان شایع است. زنان معمولاً تجمع بیش از حد چربی در ناحیه لگن و لگن دارند. وقتی میزان چربی بدن در زنان بیش از 30 درصد و در مردان بیش از 25 درصد باشد ، از نظر سلامتی خطراتی را به دنبال دارد. به همین دلیل ، تعدادی راه حل با استفاده از روش های لاغری منطقه ای استفاده می شود. فرآیندهای برداشتن این بافتهای چربی جمع شده در بدن و اطمینان از شکل گرفتن بدن ، لاغری منطقه ای یا نازک شدن منطقه ای نامیده می شود.
درمان لاغری منطقه ای چگونه انجام می شود؟
این روش با تنظیم کلاهک هایی که در ناحیه ای که نازک شدن ناحیه ای اعمال می شود ، 2-3 سانتی متر دورتر از بدن شروع می شود. میزان انتخابی بودن لایه روغن روی صفحه نمایش داده می شود و بر این اساس برنامه کاربردی می شود.
در حین استفاده هیچگونه درد یا دردی احساس نمی شود. فقط در ناحیه ای که برنامه کاربردی ساخته شده است ، ممکن است دمایی ایجاد شود که مزاحمتی ایجاد نکند. به این ترتیب ، بافتهای چربی گرم شده کوچک شده و از بین می روند. از آنجا که در طول عمل حرارت روی سطح پوست ایجاد می شود ، پس از کاهش چربی ، افتادگی در ناحیه ایجاد نمی شود. به این ترتیب ، یک نازک شدن سالم اتفاق می افتد. پس از عمل ، گرما به مدت 1-2 ساعت در بدن احساس می شود.
مناطق استفاده از MICRO PLUS
سفت شدن ساق پا و داخل ساق پا
میکرو پلاس ، که سیستم گردش خون را تحریک می کند ، می تواند بهترین راه حل را برای ظاهر چربی و سلولیت در پاها و داخل پاها ارائه دهد. با استفاده از میکرو پلاس ، که تخلیه لنفاوی را افزایش می دهد ، می توان باریک شدن 1 یا 3 اندازه را به دست آورد ، در حالی که اثر احیا ، بازیابی و جوانسازی را می توان بر روی پوست مشاهده کرد.
سفت کردن سینه
Micro Plus ، که باعث ایجاد انقباضات ایزومتریک در ماهیچه ها می شود ، به قفسه سینه اجازه می دهد تا خود را بازیابی کند. با استفاده از میکرو پلاس ، که می تواند تخلیه لنفاوی را افزایش دهد ، با سفت شدن و بهبود سینه می توان در مدت کوتاهی به نتایج رسید.
بازیابی پشت
هر از گاهی شکایاتی از افتادگی و روغن کاری در ناحیه پشت دیده می شود. سستی پشت که اغلب در افرادی که وزن بیش از حد خود را از دست داده اند مشاهده می شود ، با Micro Plus برطرف می شود. Micro Plus ، که می تواند بین اندازه های 1-3 کاهش یابد ، با اعمال 10-12 جلسه راه حلی برای افتادگی و شل شدن ارائه می دهد.
درمان سلولیت
میکرو پلاس ، که باعث بهبود و فعال شدن سلول می شود ، به تحریک مجدد بافت های آن ناحیه و سفت شدن پوست کمک می کند در حالی که ظاهر سلولیت را از بین می برد.
بالابر باسن
به منظور دستیابی به ظاهر قائم تر بر باسن ، لازم نیست فقط از روش های جراحی استفاده شود. لیفت باس با روش Micro Plus یک فرایند فوق العاده قابل اعتماد و آسان است.
بهبود شکم
در افرادی که زایمان کرده اند یا وزن کم کرده اند ، قطعاً در ناحیه شکم افزایش می یابد. می توان این بزرگ شدن را با برش و برداشتن آن با یک عمل جراحی تصحیح کرد. با این حال ، با توجه به خطرات بیهوشی و عوارض جراحی ، می توان از روش میکرو پلاس به جای جراحی فقط برای جراحی شکم استفاده کرد.
برجسته کردن بیضی صورت
با افزایش سن ، بافت چربی زیر پوست کاهش می یابد و در پرتو عوامل مختلف ، به ویژه گرانش ، آرامش در پوست مشاهده می شود. میکرو پلاس با افزایش میزان کلاژن و الیاف الاستیک در درم ، که لایه میانی پوست است ، باعث ایجاد تنش روی پوست می شود ، یکی از بهترین برنامه های کاربردی دستگاه برای تعریف بیضی صورت است. Micro Plus ، که باعث ایجاد 36 ساعت ورزش با لیفت صورت می شود ، 8 تا 12 سال جوانسازی را ایجاد می کند. Micro Plus ، که می تواند به عنوان 10-12 جلسه استفاده شود ، یکی از بهترین فناوری ها برای جوانسازی صورت است.
جوانسازی گردن
در ناحیه گردن ، افتادگی ، شل شدن یا روغن کاری به دلیل عوامل مختلف ، به ویژه عامل سن ، مشاهده می شود. با Micro Plus ، راه حل هایی برای همه شکایات در ناحیه گردن ارائه می شود.
روش G5
ماساژ G5 از نظر کاربرد با سایر ماساژها متفاوت است. در این ماساژ از ارتعاش سریع و فشار فشاری استفاده می شود.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت نازک شدن منطقه ای 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .