لیفت مژه

لیفت مژه یک فرایند ایمن برای بلند کردن مژه است که باعث می شود مژه ها حجم وسیع تری پیدا کرده و برای مدتی مشخص فر شده باشند. این درمان زیبایی که فقط برای موهای طبیعی مژه اعمال می شود ، به عنوان درمان کراتین نیز شناخته می شود.
لیفت مژه چیست؟
لیفت مژه یک برنامه کاربردی است که توسط افرادی که می خواهند ساختار مژه ها را که معمولاً کمیاب و کم حجم به نظر می رسند تقویت کرده و حجم و پری را تقویت کنند ، ترجیح داده می شود. با استفاده از این روش می توان مژه هایی پر ، حجیم ، بلندتر و فر کرد بدون آرایش در زندگی روزمره. این روش را می توان برای هرکسی که آرزوی مژه های بلند ، شاداب و زیبا دارد ، به کار برد.
لیفت مژه چگونه انجام می شود؟
استفاده از لیفت مژه با چسباندن یکی از پدها ، که با توجه به طول مژه های شما به 3 عدد S-M-L تقسیم می شوند ، توسط متخصص زیبایی به پایین مژه ها می چسبد.
سپس مژه ها یکی یکی جدا شده و با موچین به این پدها چسبیده و خمیده می شوند. این مرحله مهمترین مرحله از فرآیند است که نیاز به توجه و دقت دارد. پس از آن ، محصول مراقبت شماره 1 مورد استفاده قرار می گیرد و 15 دقیقه باقی می ماند و درمان کراتین انجام می شود. پس از نگه داشتن مژه ها به مدت 20 دقیقه ، پدها برداشته می شوند ، آخرین محصول مراقبت اعمال می شود و فرآیند به پایان می رسد.
جای نگرانی نیست ، زیرا این یک برنامه کاربردی است که باعث درد نمی شود و با لمس ملایم انجام می شود.
مژه مضرات مزایا و معایب
فرایند لیفت مژه حجم و حالت زیبایی مژه ها را فراهم می کند. بعد از فرایند لیفت مژه که زیر نظر متخصص و با روش مناسب انجام می شود ، مژه های موجود آسیب نمی بینند. کاربردهای نادرست لیفت مژه باید در شرایط بالینی انجام شود ، زیرا ممکن است باعث ریزش مژه ها شود.
اگر فرد در اطراف مژه حساسیت یا حساسیت نداشته باشد ، عارضه ای در ناحیه موهای مژه ایجاد نمی شود. با این حال ، اگر فرد دارای حساسیت مژه و مژه باشد ، توصیه نمی شود که از آن استفاده کنید یا نتایج معاینه پزشک لازم درخواست شود.
چه کسانی برای لیفت مژه مژه کاربرد دارند؟
این فرایند لیفتینگ روی مژه ها عموماً توسط افرادی که مژه های صاف و حجیم دارند ترجیح داده می شود. افرادی که از تاثیر مژه مصنوعی خوششان نمی آید و به دنبال طبیعی بودن هستند ، می توانند با این روش به مژه های طبیعی و حجیم و بلند برسند. به این ترتیب ، ظاهر چشمگیر و فرهای زیبایی روی مژه ها به دست می آید.

قیمت لیفت مژه 2021

مواردی که باید بعد از بلند کردن مژه مورد توجه قرار گیرد

از آنجایی که چشم یک اندام حساس است ، نظافت بسیار مهم است. بنابراین ، پس از عمل ، باید از تماس زیاد با چشم اجتناب شود و چشم ها مالیده نشوند. مهمترین نکته ای که بعد از لیفت مژه باید به آن توجه کرد این است که به مدت 24 ساعت با آب تماس نگیرید و آرایش نکنید. در این فرایند ، کاملاً ضروری است که وارد دریا و استخر نشوید. علاوه بر این ، محصولات پاک کننده آرایش با روغن نباید بعد از استفاده استفاده شوند ، در عوض باید از محصولات پاک کننده آرایش بر پایه آب استفاده کرد.
متخصصان کلینیک معتبر همچنین شما را از همه این موارد که پس از عمل نیاز به توجه دارند مطلع می کنند.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .