بمب ویتامین برای مو: مزوتراپیمزوتراپی به تزریق تمام آنزیم های لازم برای بدن به...
بمب ویتامین برای مو: مزوتراپی

بمب ویتامین برای مو: مزوتراپی
مزوتراپی به تزریق تمام آنزیم های لازم برای بدن به لایه میانی پوست اشاره دارد. پس چه ربطی به موهای ما دارد؟
موهای درخشان ، پر جنب و جوش و قوی همیشه توسط همه ترجیح داده می شود. چه کسی می خواهد موهای ضعیف ، کسل کننده و کدر داشته باشد؟ البته باید فکر کنیم که ما شایسته هر زیبایی هستیم و به همین دلیل نباید از مراقبت از موهای خود غافل شویم. بگذارید برای کسانی از شما که در مورد موثرترین روش مراقبت های پزشکی برای براق ، قوی و پرپشت بودن موها کنجکاو هستید توضیح دهیم. معجزه مزوتراپی
راه مشاهده تاثیر قدرتمند و جادویی مزوتراپی بر روی مو این است که با کمک سوزن های ریز مخلوط ویتامین تغذیه کننده و در حال رشد خاصی را به پوست سر تزریق کنید. بنابراین ، می توانید ببینید که موها از ریشه تا انتها از سلامت تغذیه می کنند.
علاوه بر این ، مزوتراپی تنها روشی نیست که روی پوست سر اعمال می شود. مزوتراپی را می توان روی صورت ، دست ها و نواحی مناسب ما برای جوانسازی ، زیبا سازی یا ترمیم پوست اعمال کرد. این روش که از زمان های قدیم استفاده می شده است ، امروزه نیز به حفظ اثر خود ادامه می دهد.

مزوتراپی چیست و چه چیزی نیست؟
مزوتراپی ؛ این یک روش زیبایی بسیار م medicalثر است که توسط افرادی که می خواهند پوست آنها تغذیه شود و ویتامین ها و مواد معدنی مصرف کنند ترجیح داده می شود. مزوتراپی که توسط متخصصان پوست اعمال می شود یک روش کلاسیک مراقبت از پوست نیست. در فرآیند مزوتراپی ، مخلوط مغذی حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه و عوامل رشد با اثرات هورمونی با سوزن های ظریف به پوست تزریق می شود. تغذیه مستقیم پوست از طریق این مواد مغذی هدف اصلی مزوتراپی است. مزوتراپی می تواند در بسیاری از نواحی مانند صورت ، پوست سر و بدن اعمال شود.

زمینه های کاربرد مزوتراپی
ما در مورد استفاده از مناطق مختلف برای فرآیند مزوتراپی که برای ساختار بدن سالم و دلپذیر استفاده می شود صحبت کردیم. ناحیه پوستی که بیشتر مزوتراپی در آن ترجیح داده می شود به عنوان پوست سر تصور می شود ، اما یک برنامه تغذیه کننده است که در سایر نواحی بدن نیز قابل مشاهده است. بنابراین ، به دلایل زیادی می توان از آن استفاده کرد. این کار با تزریق مخلوط های مخصوص به طور مستقیم به ناحیه مشکل پوستی که نیاز به درمان دارد انجام می شود. ما می توانیم مناطق اصلی برنامه را به شرح زیر لیست کنیم:
درمان لکه های خورشیدی و سایر نقاط روی پوست
ریزش مو ، درمان مشکلات پوست سر و درمان طاسی
کاهش وزن
مشکلات سلولیت و ترک های پوستی
از بین بردن علائم پیری روی پوست
مشکلات افتادگی

کارآیی مزوتراپی مو
در مزوتراپی مو ، مخلوط خاصی متشکل از ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه و عوامل رشد با اثرات تغذیه کننده و بزرگ کننده به طور مستقیم به پوست سر تزریق می شود. در مخلوطی که روی موها اعمال می شود ، موادی مانند کوآنزیم Q10 و ماینوکسیدیل که باعث افزایش گردش خون در پوست سر می شوند نیز استفاده می شود. به این ترتیب ، فولیکول های مو احیا شده و موهای قوی تر و بدون ریزش به دست می آید. در روند پس از مزوتراپی ، کاهش قابل توجهی در ریزش مو مشاهده می شود.
تأثیر روند مزوتراپی مو بر پیاز مو با افزایش گردش خون در پوست سر ایجاد می شود. علاوه بر این ، عوامل رشد تزریق شده به پوست به بافت ها رسیده و بافت های متوقف کننده رشد را تحریک می کنند. بافتهای بی جان و فولیکولهای مو ترمیم و تغذیه می شوند. به این ترتیب اثرات مزوتراپی بر روی موها به دست می آید.

آیا می توانم مزوتراپی مو داشته باشم؟
مزوتراپی مو روشی است که اغلب توسط افرادی که دچار ریزش مو می شوند و از شدت آن می ترسند ترجیح داده می شود. با این حال ، نه تنها کسانی که مشکلات ریزش مو دارند ، بلکه کسانی که می خواهند موهایشان ضخیم تر شده و با سلامت بدرخشند ، مزوتراپی را ترجیح می دهند. به طور کلی انجام مزوتراپی مو ، بسیار مفید است و عوارض جانبی ندارد. زن یا مرد بودن نیز عامل تعیین کننده ای برای این روش نیست.
اگر ریزش موی شما به صورت ژنتیکی و برگشت ناپذیر است ، می توان با کنترل توسط متخصص ، تصمیم گرفت که آیا مزوتراپی باید اعمال شود یا خیر. در برخی موارد ، مزوتراپی ممکن است به همین دلیل اعمال نشود. اول از همه ، متخصص باید پوست سر شما را بررسی کند. در صورت تصویب ، مشکلی در اجرای آن وجود نخواهد داشت.
با این حال ، مانند هر برنامه کاربردی مرتبط با سلامتی ، ممکن است اشکالاتی در روش مزوتراپی وجود داشته باشد. به همین دلیل ، استفاده از آن برای زنان باردار ، کسانی که مشکلات قلبی دارند و دارو مصرف می کنند ، مادران شیرده ، کسانی که مشکلات انعقادی خون دارند ، کسانی که واکنش های آلرژیک دارند ، بیماران سرطانی و کسانی که سابقه سکته مغزی دارند ، نامطلوب تلقی می شود. به

جلسات مزوتراپی مو چگونه باید باشد؟
اگر در خواب موهای سرزنده ، قوی ، براق و شاداب هستید ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که مزوتراپی را در نظر بگیرید. زیرا هرگونه مراقبت از لوازم آرایشی که در خانه اعمال می شود قطعاً این تأثیر را نخواهد داشت. از روغن ها و کرم های مراقبت مورد نظر خود استفاده کنید ، نتیجه همیشه می تواند ناامید کننده باشد یا می توانید اثرات سطح پایین آنها را مشاهده کنید. با این حال ، در فرایند مزوتراپی ، موهای شما حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی استو آنزیم های مفید با کمک سوزن تغذیه می شود. به همین دلیل ، شما باید در فواصل معین جلسات مزوتراپی را انجام دهید و پس از مدتی باید آثار مثبت آن را روی موهای خود مشاهده کنید و احساسات شادی را تجربه کنید.
جلسات مزوتراپی مو یک بار در هفته یا به صورت دو هفته انجام می شود و به طور متوسط حدود 10 هفته طول می کشد. در این فرایند ، اثرات باید خود را نشان دهند. مزوتراپی مو که یک روش بی ضرر و کوتاه است ، می تواند به عنوان یک درمان مکمل بعد از کاشت مو نیز مورد استفاده قرار گیرد.
در چنین مواردی استفاده از مزوتراپی مو 5-6 ماه پس از عمل کاشت مو سالم خواهد بود. هدف از کاربرد پس از کاشت مو ؛ برای جلوگیری از ریزش در آینده ، حمایت از خود ترمیم سریع پوست سر و به دست آوردن راندمان بالا از موهای کاشته شده.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .