Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
3 HOURS
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
1 WEEK
Healing Time:
6 WEEKS
Hospital Accommodation:
1 DAY

لیفت سینه

جراحی های لیفت سینه فرآیند بازیابی بافت افتاده پوست در سینه است. این پوست اضافی یا مقدار بسیار کمی از بافت با کشیدن نقاشی های خاص برداشته می شود. نوک پستان و بافت سینه برای بدست آوردن سینه ای عمیق تر و پرتر طراحی شده است.
بند سینه چیست؟
لیفت سینه ، که ماستوپکسی نیز نامیده می شود ، به سینه هایی که حجم خود را دارند اما به راحتی افتادگی خود را نشان می دهند اجازه می دهد تا به شکل دلخواه برسند. این عمل با بازیابی بافت شل پوست و کشیدن نوک سینه به موقعیت ایده آل به پایان می رسد. سینه های پرتر و تیزتر از این طریق به دست می آیند.
ساختار سینه ، که به دلایل مختلف تغییر شکل داده است ، با تأثیر جاذبه تمایل به افتادگی دارد. این وضعیت افتادگی ، که به راحتی پس از سن خاصی رخ می دهد ، برای زنان به یک کابوس تبدیل می شود. فرم جوانتر و حجیم در سینه مورد نظر است. در چنین مواردی ، راه حل انجام لیفت سینه است.
چرا سینه افت می کند؟
افتادگی سینه ، نرمی و تغییر شکل از حساس ترین مسائل زنان است. بافت پستان که در ساختار خود ماهیچه ای ندارد و به طور کامل از غدد چربی و شیر تشکیل شده است ، به دلیل گرانش ، افزایش سن ، افزایش وزن مکرر ، زایمان ، شیردهی ، استفاده از سوتین های اشتباه ، ظاهر قدیمی و زنده خود را از دست می دهد. سینه خالی می شود یا پوست بیش از حد شل می شود و از نظر زیبایی به زنان این امکان را می دهد تا به دنبال راه حل های مختلف باشند.
سینه ها به دلیل تاثیر گرانش و افزایش سن به تدریج آویزان می شوند ، زیرا پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. افزایش وزن مکرر ، تولد ، شیردهی و اندازه بیش از حد سینه باعث افتادگی در سنین اولیه می شود. در این حالت ، عمل لیفت سینه مورد نیاز است.
جراحی لیفت سینه
در جراحی لیفت سینه ، عوامل زیادی مانند اندازه سینه ، شکل ، سفتی ، موقعیت ناحیه نوک سینه و قابلیت ارتجاعی پوست توسط متخصصان کلینیک پرومود مورد توجه قرار می گیرد.
در تمام جراحی های لیفت سینه ، زخمی در اطراف نوک سینه وجود دارد. در برخی از افراد از یک زخم عمودی بین نوک سینه و چین های زیرپستان استفاده می شود و در برخی افراد در کنار این زخم عمودی از یک زخم افقی در امتداد چین چین اینفامامری استفاده می شود. جراحی لیفت سینه حدود 2 ساعت طول می کشد.

روند بهبودی بعد از جراحی لیفت سینه

در روند بعد از عمل ، لازم است بسیار مراقب باشید و از چیزهایی که فرد را خسته می کند ، دوری کنید. افراد باید استراحت کرده و به بدن خود زمان دهند تا طبق توصیه پزشک بهبود یابد. در دوره بعد از عمل ، فرد باید 4 هفته به پشت بخوابد. مهم است که در این فرآیند از دراز کشیدن خودداری کنید. در جراحی های لیفت سینه ، جای زخم برای مدتی در محل برش باقی می ماند ، اما در عرض 1 تا 3 ماه ، زخم ها شروع به روشن شدن می کنند و نامرئی می شوند.
مصرف سیگار و الکل باید قبل یا بعد از عمل برای مدتی محدود یا قطع شود. داروهای دارای اثرات رقیق کننده خون نباید استفاده شود. سوتین ورزشی باید به مدت 1 ماه استفاده شود تا به ساختار سینه کمک کند شکل دلخواه خود را بدست آورد و بهبود یابد. استفاده از مسکن ها بعد از عمل هیچ ضرری ندارد.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

هزینه های ماستوپکسی

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .