Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
20-30 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
SAME DAY
Hospital Accommodation:
-

ازن درمانی

ازن درمانی یا ازن درمانی ؛ این یک روش درمانی است که بر اصل کار بدن با مخلوطی ازن و اکسیژن تأثیر مثبت می گذارد ، که در دوزهای کم به سیستم گردش خون بدن منتقل می شود. برای حمایت از سایر درمانها استفاده می شود.
اوزون چیست؟
ازن (O3) یک مولکول گازی است که از سه اتم اکسیژن تشکیل شده و از اکسیژن ناپایدارتر است. ازن ، گازی بی رنگ و بوی تند ، در اولین سالهای پس از کشف برای ضد عفونی (پاکسازی میکروب ها) مورد استفاده قرار گرفت. دلیل خاصیت ضد عفونی کننده آن خاصیت اکسیداسیون قوی آن است. این می تواند تمام میکروب ها و سموم را اکسید کند ، یعنی ساختار آنها را از بین ببرد. ازن یک گاز بسیار واکنشی است و برای موجودات زنده سمی است. ریه ها و چشم ها حساس ترین اندام ها به ازن هستند.
ازن در تمیز کردن سطوح ، تمیز کردن آب ، بهداشت استفاده می شود ، این یک گاز است که ویروس ها و باکتری ها را از بین می برد. ازن قابل تنفس نیست. می توان آن را با کرم مخصوص بدن که فقط با روغن زیتون تهیه می شود ، روی بدن قرار داد ، یا می توان آن را مستقیماً به ماهیچه یا داخل مفصل تزریق کرد.
همچنین روشی به نام هموتراپی عمده وجود دارد. در اینجا ، خون بیمار به داخل بطری خلاء برده می شود ، با ازن غنی شده و به بیمار بازگردانده می شود. علاوه بر این ، روش های درمانی برای زخم های غیر قابل درمان پا ، زخم های اندام ، که به آنها پای دیابتیک می گویند ، وجود دارد ، با نگه داشتن اندام در مخلوط مخصوص ازن و اکسیژن.
بیماریهایی که تراپی ازن در آن مفید است
استئومیلیت ، آمفیزم پلور ، آبسه همراه با فیستول ، زخم های عفونی ، زخم های فشاری ، زخم های مزمن ، پای دیابتی و سوختگی.
فشار خون.
دیابت قندی.
بیماریهای ایسکمیک پیشرفته
دژنراسیون ماکولای چشم (فرم آتروفیک).
بیماریهای اسکلتی عضلانی و کلسیفیکاسیون مفصل.
سندرم خستگی مزمن و فیبرومیالژیا.
عفونت ها و زخم های مزمن و مکرر در حفره دهان.
بیماریهای عفونی حاد و مزمن (هپاتیت ، HIV-AIDS ، عفونت تبخال و تبخال زوستر ، عفونت های ویروس پاپیلوم ، اونیکومایکوزیس و کاندیدیازیس ، ژیاردیازیس و کریپتوسپوریدیوز) به ویژه ناشی از باکتریها ، ویروسها و قارچهای مقاوم به آنتی بیوتیکها و درمانهای شیمیایی. بارتولینیت و کاندیدیازیس واژن.
آلرژی و آسم.
بیماریهای خود ایمنی (مولتیپل اسکلروزیس ، روماتوئید آرتریت ، بیماری کرون).
زوال عقل پیری (زوال عقل پیری)
بیماریهای ریوی: آمفیزم ، بیماری انسدادی مزمن ریوی ، فیبروز ریوی ایدیوپاتیک و سندرم استرس تنفسی حاد.
بیماریهای پوستی: پسوریازیس (پسوریازیس) و درماتیت آتوپیک.
خستگی ناشی از سرطان
نارسایی کلیه در مراحل اولیه.
مزایای تراپی ازن
گردش خون را در سلولها و بافتها تسریع می کند.
این سیستم ایمنی را تقویت می کند ، مقاومت در برابر بیماری های عفونی را افزایش می دهد.
رگها (عروق و سیاهرگ ها) را تجدید می کند ، فشار خون را بهبود می بخشد.
سیستم خون و لنف را تمیز می کند.
پوست را قادر می سازد تا مانند کلیه سوم یا سیستم ریه دوم کار کند.
پوست تمیزتر ، نرم تر و جوان تر.
با دفع سم انباشته شده در ماهیچه ها باعث شل شدن و نرم شدن ماهیچه ها و افزایش انعطاف پذیری آنها می شود.
درد مفاصل و ناراحتی های عضلانی را درمان می کند.
تولید هورمون و آنزیم را عادی می کند.
عملکرد مغز و حافظه را تقویت می کند.
افسردگی و ناراحتی را برطرف می کند.
با ایجاد آرامش عمومی با اکسید آدرنالین ، که به عنوان هورمون استرس شناخته می شود ، به کاهش تنش ناشی از افسردگی کمک می کند.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت اوزون تراپی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .