تحت تاثیر قرار دادن ریش های جذاب و شلوغزیبایی و ظاهر متمایز فقط مختص زنان نیست. این...
تحت تاثیر قرار دادن ریش های جذاب و شلوغ

تحت تاثیر قرار دادن ریش های جذاب و شلوغ
زیبایی و ظاهر متمایز فقط مختص زنان نیست. این یک واقعیت است که مردان نیز در این مورد حرفی برای گفتن دارند. به خصوص مردانی که طی سالهای اخیر راه زیادی را برای آراستگی خود طی کرده اند ، می توانند برای ریش و سبیل خود هر کاری انجام دهند. به شرطی که ریش های چشمگیری داشته باشند که مرتب تر به نظر برسند. ریش های پراکنده و بی شکل به همین دلیل ترجیح داده نمی شوند ، زیرا عموماً در نظر گرفته می شود که ظاهر دلپذیری ندارند.
روش های مختلفی برای مراقبت از ریش های جذاب تر ، آراسته و پرپشت وجود دارد ، اما در برخی موارد ، ممکن است ریش ها به اندازه کافی رشد نکنند یا از بین بروند. در چنین مواردی ، ممکن است لازم باشد از روش پیوند ریش و سبیل استفاده شود. برای اینکه به این مرحله نرسید ، نباید مراقبت از ریش خود را نادیده بگیرید. هر کاری می کنید ، اگر نتوانید از ریختن و پراکندگی جلوگیری کنید ، خوشبختانه به راحتی می توانید ریش پرپشت یا سبیل های شکل دار خود را با تکنیک DHI تهیه کنید.
انتقال ریش و MUSTache چگونه انجام می شود؟
صحبت در مورد کاشت ریش را می توان آخرین مرحله مراقبت از ریش دانست ، زیرا ابتدا باید مطمئن شوید که مراقبت مناسب را برای ریش ریخته شده خود اعمال می کنید. با این حال ، اگر می گویید "هر کاری می کنم ، به جای بستن فاصله ریش من بزرگتر می شود" ، پس قطعاً باید روش کاشت ریش را که توسط دستان متخصص انجام می شود انتخاب کنید.
نگران نباشید ، هیچ عارضه جانبی و مشکلی در کاشت ریش وجود ندارد. در مقابل ، کاشت ریش یک روش م effectiveثر است که به راحتی با تکنیک DHI اعمال می شود و به شما امکان می دهد به سرعت به زندگی اجتماعی خود بازگردید. علاوه بر این ، با این فرایند ، نه تنها می توان ریش را پیوند زد ، بلکه سبیل را نیز پیوند داد. این یک فرایند کاملاً به شما بستگی دارد. علاوه بر این ، می توان بدون تکنیک DHI استفاده شده بدون درد انجام داد. از شما انتظار نمی رود که کاملا ریش و سبیل داشته باشید ، می توان از آن در هر مرحله ریزش استفاده کرد.
تکنیک DHI در انتقال ریش و اشتباه
در تکنیک DHI ، که اغلب در پیوند ریش و سبیل استفاده می شود ، فولیکول های موی کافی از ناحیه ریشه مو اهداکننده که به عنوان ناحیه اهدا کننده در نظر گرفته می شود ، گرفته می شود و به راحتی در ناحیه پیوند پیوند زده می شود. در تکنیک DHI ، از یک ابزار پزشکی به نام قلم Choi Implanter استفاده می شود. متخصص کاشت مو با استفاده از این قلم نوک بسیار نوک که شبیه سوزن توخالی است ، معمولاً فولیکول های موی فردی را از ناحیه کمر برداشته و به فضاهایی که نیاز به پیوند دارند منتقل می کند. جدا از این فرایند ، عدم استفاده از فرآیند بازکردن کانال روی حفره هایی که باید کاشته شوند نتایج عملی را ارائه می دهد. همچنین درد و خونریزی را به حداقل می رساند. در نتیجه ، شما اولین قدم را برای دستیابی به ریش پرپشت باشکوه خود برداشته اید.
آیا ریش های الهام گرفته از بین می روند؟
فولیکول های مو مورد استفاده در کاشت ریش و سبیل معمولاً از مناطقی گرفته می شوند که موهای ریزش و دائمی در آنها وجود ندارد. فولیکول های مو که با کارایی بالا به ناحیه کاشته شده می چسبند ، پس از اتمام مرحله ریزش طبیعی ، نمی ریزند و ماندگاری خود را حفظ می کنند. بیشترین ترجیح از این مناطق ، ناحیه پشت است. اکثراً پیوند مویی که از ناحیه کمر گرفته می شود روی ریش ، سبیل ، سر ، مژه ها و نواحی ابرو اعمال می شود.
اگر پیوند کافی در ناحیه کمرتان وجود نداشته باشد ، فولیکول های مویی که از ناحیه گونه ریش یا از قفسه سینه گرفته شده اند پیوند زده می شوند. با این حال ، میزان پیوندی که باید در ریش و سبیل ، حتی ابرو و مژه استفاده شود بسیار کم است. به همین دلیل ، معمولاً می توان از ناحیه کمر بسیار راحت استفاده کرد. مگر در موارد استثنایی ، نیازی به استفاده از منطقه دیگری به عنوان سایت اهدا کننده نیست.
انتقال ریش یا مراقبت از ریش؟
اگر ریش های پراکنده شما را مجبور می کند این سوال را بپرسید ، باید متوقف شوید و فکر کنید. اگر این سال را می پرسید ، احتمالاً معتقد هستید که ریش شما برگشت پذیر است. اگر در مورد اینکه آیا مراقبت مناسب را انجام می دهید اختلاف نظر دارید ، می توانید ساده ترین اطلاعات مربوط به مراقبت از ریش را مرور کنید. اگر فکر می کنید همه کارها را به درستی انجام می دهید ، ممکن است دلایل زیادی برای ریزش یا مناطق بی ریش شما وجود داشته باشد.
اگرچه به نظر می رسد مراقبت از ریش و کاشت ریش را به دو دسته جداگانه تقسیم کرده ایم ، اما قطعاً نباید مراقبت از ریشی را که دارید ، حتی پس از کاشت ریش نیز نادیده بگیرید. به همین دلیل ، ما چند فرمول ساده برای آقایانی که در فکر مراقبت از ریش هستند ، گردآوری کرده ایم.

توصیه های م FORثر برای مراقبت از ریش
اشکال و ساختار ریش ها ، که آرایش مردانه محسوب می شوند ، مستلزم مراقبت دقیق هستند. ریش ، که یکی از بزرگترین عواملی است که زنان تحت تأثیر مردی قرار می گیرند ، با توجه به شکل و تقاضای صورت ترجیح داده می شود.
تصمیم گیری در مورد مناسب ترین نوع ریش در سال های اخیر زیبایی و جذابیت شما را برجسته می کند. انتخاب مدل هایی که اصلاً مناسب شما نیستند ، حتی می تواند تلاش های شما برای نگهداری را به هدر دهد. دنبال کردن روندها را فراموش نکنید.
بهداشت: Wریش با کلاه شسته می شود؟
باید بدانید که بهداشت اساس مراقبت از ریش است. فراموش نکنید که مرتباً ریش های خود را که در معرض آلودگی محیط زیست هستند تمیز کنید. به جای شستن ریش با شامپوهای معمولی ، باید شامپوهای تغذیه کننده و مراقبت کننده مولتی ویتامین را ترجیح دهید. شامپوهای حاوی پارابن

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .