Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
1 HOUR
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
3 DAYS
Healing Time:
10 DAYS
Hospital Accommodation:
-

لیفت پلک (بلفاروپلاستی)

زیبایی پلک ، که به آن بلفاروپلاستی نیز گفته می شود ، فرایندی است که بافت و بافت عضلانی اطراف چشم را از بین می برد و به این قسمت از صورت شکل می دهد.
زیبایی پلک در از بین بردن مشکلاتی مانند افتادگی روی پوست ، چین و چروک ، کیسه های زیر چشم از جایگاه مهمی برخوردار است. مشکلات تجربه شده ممکن است با افزایش سن رخ دهد یا به دلیل برخی عوامل محیطی ایجاد شود.
زیبایی چشم بالا
ساختار پوست با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. با تأثیر گرانش ، افتادگی روی سطح پوست رخ می دهد ، که دارای ساختار الاستیک و پیری است. ضعیف شدن ماهیچه های اطراف چشم با افزایش سن نیز در شکل گیری این افتادگی ها مثر است.
این افتادگی روی پوست عمدتا در ناحیه پلک متمرکز شده است. افتادگی شدید پلک بالا باعث می شود ظاهر زیبایی نداشته باشد. در افتادگی بیش از حد ، پلک فوقانی ممکن است برای بستن چشم پایین بیاید و دید فرد را محدود کند. در این مورد ، زیبایی پلک باید برنامه ریزی شود.
زیبایی چشم پایین تر
فرورفتگی ، کیسه ، تورم ، تغییر رنگ و خطوط ظریف زیر چشم شرایطی است که در آن زیبایی پلک پایین اعمال می شود. همانند پلک بالا ، افتادگی که با افزایش سن اتفاق می افتد ، بر پلک پایین نیز تأثیر منفی می گذارد. در نتیجه بلفاروپلاستی تحتانی که توسط دستان متخصص انجام می شود ، این مشکلات ناپدید می شوند.
چه کسی اعمال می شود؟
بلفاروپلاستی به طور کلی برای افراد مسنی که دچار افتادگی و چین و چروک در اطراف چشم هستند ، اعمال می شود. این روش برای شکایاتی مانند پای کلاغ در گوشه چشم ، خطوط در پلک های پایین و بالا ، تغییر رنگ زیر چشم ، کیسه ها و حالات خسته صورت استفاده می شود.
سن یکی از عجیب ترین موضوعات در زیبایی پلک است که توسط متخصصان کلینیک Promed انجام می شود. به طور کلی می توان آن را در افراد 20 تا 80 ساله اعمال کرد. همچنین می تواند به دلیل برخی عوامل ژنتیکی در زیر 20 سال نیز استفاده شود.
بلفروپلاستی چگونه انجام می شود؟
در نتیجه مصاحبه های تخصصی با افرادی که افتادگی پلک دارند و شکایات مشابهی وجود دارد ، جراحی بلفاروپلاستی تصمیم گیری می شود.
در جراحی پلک بالا ، این عمل با ایجاد برشی از خطوط چین دار روی درب شروع می شود. به این ترتیب ، وقتی فرد به زندگی اجتماعی خود باز می گردد ، علائم بخیه روی پلک مشخص نیست. در طول عمل ، پوست اضافی و بافت چربی برداشته می شود.
در بلفاروپلاستی که روی پلک پایین اعمال می شود ، برشی در قسمت پایین مژه ها ایجاد می شود. بافت ماهیچه ای که باعث فروپاشی زیر چشم می شود به سمت بالا آویزان می شود ، پوست بالا می رود و توزیع یکنواخت کیسه های چربی در زیر چشم ها تضمین می شود. در صورت ادامه سقوط ، تزریق چربی علاوه بر بلفاروپلاستی می تواند زیر چشم نیز انجام شود.

بعد از عملیات چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟

بسیار مهم است که برای تسریع روند بهبودی ، مدتی بعد از جراحی زیبایی پلک تقلید نکنید. برای بهبود درزها نباید از پانسمان غفلت کرد.
مراقبت از ناحیه چشم قبل و بعد از عمل ضروری است. قرار گرفتن در معرض نور بیش از حد خورشید هم برای پوست مشکل ایجاد می کند و هم چشمک زدن به دلیل حساسیت چشم به نور باعث ایجاد چین و چروک می شود. علاوه بر اینها ، روند بهبود بخیه های بعد از عمل را طولانی می کند. توصیه می شود از عینک آفتابی برای محافظت از چشم ها در برابر نور خورشید استفاده کنید.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت جراحی پلک 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .