کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو پیوند فولیکول های مو است که از ناحیه اهداکننده مناسب به ناحیه ای که به دلیل ریزش مو فاقد موی ابرو است جمع آوری می شود.
ابروها یکی از مهمترین اجزای صورت ما هستند. شکل ابروهای ما نقش بزرگی را ایفا می کند به طوری که نگاه های ما دارای تصویر و عمق مشخص است.
به دلیل ریزش موی ابرو ، ساختار نازک ابرو و شکل ناصاف ابرو ، نمی توانیم به ظاهر دلخواه خود برسیم. کاشت ابرو که مهمترین قسمت صورت ما است ، کاشت ابرو یکی از روشهای ترجیحی برای رسیدن به ظاهر دلخواه است.
روش DHI در انتقال ابرو؟
کاشت ابرو در بین پیوند فولیکول های مو کاربردی است که بیشترین احتیاط و حرفه ای را می طلبد. با انجام عمل کاشت ابرو ، باید به ظاهری طبیعی و واقع بینانه دست یافت. برای دستیابی به این هدف ، زوایا و جهت پیوندها باید طبیعی باشند و خطوط ابرو باید با احتیاط طراحی شوند. در عملیات پیوند ابرو در کلینیک پرومید ، روش پیوند DHI کاشتنی اعمال می شود. دلیل اینکه روش DHI مناسب تر از روش FUE است ، فولیکول های موی موجود را پس از بازکردن کانال ها در ناحیه ای که قرار است پیوند انجام شود ، آسیب می رساند.

روش انتقال چشم چگونه اعمال می شود؟
کاشت ابرو چهار مرحله اساسی دارد

مشاوره و برنامه ریزی
مشاوره: پزشکان متخصص کلینیک Promed در طول معاینه ناحیه پیوند و طرح ابرو را تعیین می کنند. در این مرحله ، پزشک برنامه ریزی هایی را انجام می دهد که برای صورت و خواسته فرد مناسب است.
جمع آوری فولیکول های مناسب مو برای ابرو
جمع آوری فولیکول های مناسب مو برای کاشت ابرو: ترجیح داده می شود فولیکول های مو مناسب برای ابرو را بدون تراشیدن جمع آوری کرد که عموماً برای افرادی با موهای بلند استفاده می شود. از آنجا که مقدار مورد نیاز پیوند اندک است ، انجام عمل آسان تر است. جمع آوری فولیکول های مو که برای ابروهای تراشیده نشده مناسب است ، معمولاً با تراشیدن ناحیه بسیار کوچکی که مو می تواند از ناحیه کمر بپوشاند ، انجام می شود و فولیکول های مو از این ناحیه جمع آوری می شود. هنگام جمع آوری فولیکول های مناسب برای ابرو ، فقط باید فولیکول های تک جمع آوری شود. زیرا فولیکول های تکی مو ، زیبایی زیبایی را در ناحیه ابرو ایجاد می کنند. برای این عمل ، بی حسی موضعی روی ناحیه ای که برای جمع آوری فولیکول های مو باز شده است ، اعمال می شود.
انجام عمل کاشت ابرو با کاشت چویی
در عمل پیوند ابرو با روش DHI ، بی حسی موضعی برای ناحیه پیوند اعمال می شود. پیوند مو با زاویه و جهت مناسب توسط کاشتن Choi کاشته می شود. در کاشت ابرو ، پیوند با زوایای باریک تری نسبت به کاشت مو معمولی اعمال می شود. این یک مرحله مهم برای ظاهر زیبایی است.
پانسمان پزشکی بعد از عمل
پانسمان پزشکی روز بعد از عمل به منظور جلوگیری از عوارض پزشکی و اطمینان از اتصال فولیکول های مو پیوندی با پوست سالم اعمال می شود.
عمل کاشت ابرو تقریباً 2-3 ساعت طول می کشد زیرا عمل با 200-300 پیوند انجام می شود که از نظر میزان فولیکول مو زیاد نیست.

موهای ابرو بعد از کاشت ابرو چه زمانی رشد می کنند؟

موهای کاشته شده ابرو 3 ماه پس از عمل به طور طبیعی رشد می کنند. ابروها آخرین شکل را پس از طی 7-8 ماهگی دارند. درست مانند کاشت مو ، موهای ابرو بعد از 15 روز از عمل شروع به ریزش می کنند. روند ریزش تا 3 ماه ادامه دارد. پس از ماه سوم ، هیچ ردی از ریزش موهای ابرو وجود ندارد.
در کاشت ابرو ، موهای ابرو به سرعت رشد می کنند زیرا فولیکول های مو از ناحیه زیر بغل جمع می شوند. به همین دلیل ، بازنگری در انتها با قطع در 15 روز استراحت مفید خواهد بود. در پایان یک سال ، ابروها با ویژگی های ناحیه ای که کاشته شده اند سازگار شده و سرعت رشد آنها کند می شود. نیاز به برش موها کاهش می یابد. بعد از 1 سال ، همانطور که ابروها ویژگی های ناحیه ای را که در آن کاشته شده اند به دست می آورند ، سرعت کشیدگی آنها کاهش می یابد و نیاز به تجدید نظر به تدریج کاهش می یابد.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .