Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
2-3 HOURS
Anesthesia:
LOCAL-SEDATION
Return of Work Time:
2 DAYS
Healing Time:
15 DAYS
Hospital Accommodation:
-

کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو به فرآیند پیوند فولیکول های مو که از ناحیه اهداکننده به ناحیه بدون ابرو به دلیل ریزش یا ویژگی های ژنتیکی برداشته می شود، گفته می شود.
ابروها یکی از مهم ترین قسمت های صورت ما هستند. شکل ابروهای ما برای اینکه نگاه ما ظاهری مشخص داشته باشد و عمق پیدا کند اهمیت زیادی دارد.
در مواردی مانند ریزش ابرو، کم بودن ساختار ابرو و بدتر شدن فرم ابروها نمی توانیم به تصویری که می خواهیم برسیم. یکی از روش‌های ارجح برای رساندن ابروها که یکی از مهم‌ترین قسمت‌های صورت ما است، به ظاهری که می‌خواهیم، ​​کاشت ابرو است.
روش DHI در کاشت ابرو؟
کاشت ابرو اپلیکیشنی است که بیشترین توجه و حرفه ای بودن را در بین کاشت ریشه مو می طلبد. در عمل کاشت ابرو باید ظاهری طبیعی و واقعی داشت. برای این منظور باید زاویه و جهت گرافت های پیوند شده طبیعی باشد و خط ابرو به دقت طراحی شود. در عمل های کاشت ابرو که توسط متخصصین کلینیک پرومد انجام می شود از تکنیک DHI استفاده می شود. دلیل کاربرد این تکنیک این است که فرآیند شیار زنی در تکنیک DHI مانند روش FUE نیست. این احتمال وجود دارد که فرآیند شیار زدن به ریشه های موجود ابرو آسیب برساند، بنابراین استفاده از روش DHI مناسب تر است.
پس از کاشت ابرو چه زمانی ابروها رشد می کنند؟
ابروهای کاشته شده معمولاً بعد از 3 ماه شروع به رشد می کنند. در پایان یک دوره تقریباً 7-8 ماهه، ابروها شکل نهایی خود را می گیرند. علاوه بر این، پس از کاشت ابروها، مانند موها، پس از 15 روز شروع به ریزش می کنند. روند ریزش به مدت 3 ماه ادامه دارد. بعد از ماه 3 دیگر خبری از ریزش ابرو نیست.
از آنجایی که در کاشت ابرو، ریشه از موهای روی پشت سر گرفته می شود، می تواند به سرعت مو رشد کند. به همین دلیل، کوتاه کردن نوک ابروها با کوتاه کردن آنها در فواصل 15 روزه مفید است. پس از گذشت حدود 1 سال، با شروع به دست آوردن ویژگی های محل کاشت ابروها، سرعت رشد آنها کاهش می یابد و نیاز به اصلاح به تدریج کاهش می یابد.
کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟
چهار مرحله اساسی برای کاشت ابرو وجود دارد:
1- مشاوره و برنامه ریزی
ناحیه مورد کاشت و طراحی ابرو در جلسه با پزشکان متخصص کلینیک پرومد تصمیم گیری می شود. در این مرحله پزشک فرد را معاینه می کند و برنامه ای متناسب با ویژگی های صورت و با توجه به درخواست فرد تعیین می کند.
2- جمع آوری ریشه های مناسب برای کاشت ابرو
مجموعه ریشه های مناسب برای ابرو در این روش بدون تراشیدن ترجیح داده می شود. مقدار کمی پیوند مورد نیاز این روش را آسان می کند. جمع آوری ریشه های مناسب برای ابرو معمولا در ناحیه ای بسیار کوچک در ناحیه پشت صورت انجام می شود. فولیکول های مو جمع آوری شده از این ناحیه با تراشیدن ناحیه بسیار کوچکی که مو می تواند بپوشاند استفاده می شود. هنگام جمع آوری ریشه های مناسب برای ابرو، فقط باید فولیکول های تک مو جمع آوری شود. زیرا تک فولیکول های مو در ناحیه ابرو موضع زیبایی نشان می دهند. در این روش بی حسی موضعی در ناحیه ای که موها جمع می شوند اعمال می شود.
3- کاشت ابرو با کاشت چوی
در عمل های کاشت ابرو که با تکنیک DHI انجام می شود، بی حسی موضعی نیز در ناحیه ای که قرار است پیوند شود اعمال می شود. فولیکول های مو با کمک کاشت چوی در زاویه و جهت مناسب کاشته می شوند. برای به دست آوردن ظاهری طبیعی در کاربردهای کاشت ابرو، زاویه کاشت ریشه باید 45 درجه به پایین باشد. این مرحله مهمترین مرحله کاشت ابرو است و نیاز به تخصص دارد. عمل کاشت ابرو تقریباً ۲ تا ۳ ساعت طول می‌کشد، زیرا با فولیکول‌های مویی که خیلی زیاد نیستند، مثلاً ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرافت انجام می‌شود.
4- پانسمان بعد از عمل
روز بعد از عمل، یک پانسمان هم برای بررسی اینکه آیا فولیکول‌های مو پیوند شده می‌توانند روی پوست سالم بمانند یا خیر و برای جلوگیری از سایر عوارض پزشکی استفاده می‌شود. در این بین، با اطلاع دادن به فرد در مورد موقعیت هایی که پس از کاشت ابرو نیاز به توجه دارند، این فرآیند تکمیل می شود.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

بهترین کاشت ابرو

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .