Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
10-15 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
2-3 WEEKS
Hospital Accommodation:
-

تزریق چربی بینی

پرکردن بینی که ساده ترین روش در جراحی زیبایی بینی است ، برای اصلاح زیبایی و متقارن بینی هایی که تغییر شکل بیش از حد ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآیند دادن مواد پرکننده فقط به روش تزریق ، بدون اعمال جراحی روی ساختار بینی است.
روش پر کردن
یکی از پرطرفدارترین روشهای پرکردن زیبایی ، عمل جراحی روی بینی است. ساختار بینی ، که خط وسط صورت را نشان می دهد ، ممکن است همیشه به شکل دلخواه نباشد. شرایط نامطلوب در تصویر بینی با یک فرآیند پر کردن نور حذف می شود. نتایج بسیار موثری به ویژه در ساختار بینی با قوس کمی و متوسط ​​ایجاد می کند. این روش را جراحی بینی غیر جراحی نیز می نامند.
مزایای پرکننده بینی
فرآیند پرکردن ، که به عنوان جراحی بینی بدون جراحی شناخته می شود ، یک فرآیند بدون زحمت و سریع را در بر می گیرد. مدت زمان عمل کوتاه است ، در عین حال ، در مقایسه با سایر کاربردهای زیبایی ، تورم موضعی به سرعت بهبود می یابد. اگر افراد مشکلات جدی تری در بینی خود مانند مشکل در تنفس نداشته باشند ، نیازی به جراحی نیست. پر کردن برنامه های کاربردی ممکن است برای از بین بردن تغییر شکل ها کافی باشد. در برخی موارد ، علاوه بر عمل جراحی ، تزریق می تواند در برخی مناطق نیز انجام شود.
معمولاً عوارض جانبی مانند درد ، درد و کبودی مشاهده نمی شود. به محض اعمال ، می توان آن را به زندگی اجتماعی بازگرداند. پرکننده حاوی اسید هیالورونیک هیچ آسیبی به پوست نمی رساند. از آنجا که پرکننده ای که به بافت داده می شود یک ماده سازگار با ساختار پوست است ، تقریباً امکان ایجاد عوارض وجود ندارد. این ماده طبیعی است که می تواند پس از مدتی جذب پوست شود.
در فرآیند پر شدن بینی که با روش تزریق چربی انجام می شود ، مشکلی وجود ندارد زیرا بافت های چربی خود فرد به ناحیه بینی منتقل می شوند. تنها چیزی که در روش پر کردن بینی با روش تزریق چربی باید در نظر داشت این است که بافت چربی تمایل دارد سریعتر ذوب شده و کوچکتر شود.
FILLER چگونه اعمال می شود؟
در فرآیند جراحی بینی ، پر کردن به روش تزریق انجام می شود. در بینی ، مواد پرکننده یا بافتهای چربی از بدن فرد به ناحیه ای که توسط متخصص مناسب تشخیص داده می شود ، تزریق می شود.
قبل از عمل ، کرم بی حسی موضعی روی پوست اعمال می شود یا تزریق بی حسی انجام می شود. هر دو را می توان در مواقع ضروری به کار برد. بعد از اینکه بی حسی کامل به طور متوسط ​​در 30 دقیقه به دست آمد ، مواد پرکننده به مناطق خاصی تزریق می شود. این روند توسط شخص احساس نمی شود. زمان پردازش بیش از 10-15 دقیقه نیست. در روش های پر کردن بینی که با روش تزریق چربی انجام می شود ، عمل برداشتن چربی از بدن فرد انجام می شود. این ممکن است با طولانی کردن زمان و روش عمل نیاز به بیهوشی عمومی داشته باشد. درست است که در دو هفته اول پس از استفاده از عینک استفاده نکنید.
چه کسی اعمال می شود؟
استفاده از پرکردن بینی یکی از روش هایی است که اثرات آن را می توان به سرعت مشاهده کرد. بنابراین ، افرادی که قصد جراحی بینی بدون جراحی را دارند ، این روش را ترجیح می دهند. در فرایند پرکردن ، انحنای بینی اصلاح شده و ظاهر نامتقارن از بین می رود. در افرادی که خواهان بینی رو به بالا هستند ، لیفت بینی با پرکردن انجام می شود. با استفاده از پرکننده ، می توان در ناحیه بین بینی و لب یا در ناحیه پیشانی پیشرفت کرد.

آیا پر کننده بینی دائمی است؟

ماندگاری در برنامه ای که با پرکننده های سازگار با پوست انجام می شود ، متداول ترین س aboutال در مورد پر شدن بینی است. ماندگاری پرکننده بینی بسته به نوع و مقدار پرکننده مورد استفاده ممکن است متفاوت باشد ، اما معمولاً بین 6 تا 18 ماه متغیر است. افرادی که این روش را انجام می دهند می توانند پس از مدتی درخواست تکرار عمل را بدهند. تکرار روش پس از کاهش اثر هیچ ضرری ندارد.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت فیلر بینی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .