تزریق چربی بینی

پرکردن بینی که ساده ترین روش در جراحی زیبایی بینی است ، برای اصلاح زیبایی و متقارن بینی هایی که تغییر شکل بیش از حد ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآیند دادن مواد پرکننده فقط به روش تزریق ، بدون اعمال جراحی روی ساختار بینی است.
روش پر کردن
یکی از پرطرفدارترین روشهای پرکردن زیبایی ، عمل جراحی روی بینی است. ساختار بینی ، که خط وسط صورت را نشان می دهد ، ممکن است همیشه به شکل دلخواه نباشد. شرایط نامطلوب در تصویر بینی با یک فرآیند پر کردن نور حذف می شود. نتایج بسیار موثری به ویژه در ساختار بینی با قوس کمی و متوسط ​​ایجاد می کند. این روش را جراحی بینی غیر جراحی نیز می نامند.
مزایای پرکننده بینی
فرآیند پرکردن ، که به عنوان جراحی بینی بدون جراحی شناخته می شود ، یک فرآیند بدون زحمت و سریع را در بر می گیرد. مدت زمان عمل کوتاه است ، در عین حال ، در مقایسه با سایر کاربردهای زیبایی ، تورم موضعی به سرعت بهبود می یابد. اگر افراد مشکلات جدی تری در بینی خود مانند مشکل در تنفس نداشته باشند ، نیازی به جراحی نیست. پر کردن برنامه های کاربردی ممکن است برای از بین بردن تغییر شکل ها کافی باشد. در برخی موارد ، علاوه بر عمل جراحی ، تزریق می تواند در برخی مناطق نیز انجام شود.
معمولاً عوارض جانبی مانند درد ، درد و کبودی مشاهده نمی شود. به محض اعمال ، می توان آن را به زندگی اجتماعی بازگرداند. پرکننده حاوی اسید هیالورونیک هیچ آسیبی به پوست نمی رساند. از آنجا که پرکننده ای که به بافت داده می شود یک ماده سازگار با ساختار پوست است ، تقریباً امکان ایجاد عوارض وجود ندارد. این ماده طبیعی است که می تواند پس از مدتی جذب پوست شود.
در فرآیند پر شدن بینی که با روش تزریق چربی انجام می شود ، مشکلی وجود ندارد زیرا بافت های چربی خود فرد به ناحیه بینی منتقل می شوند. تنها چیزی که در روش پر کردن بینی با روش تزریق چربی باید در نظر داشت این است که بافت چربی تمایل دارد سریعتر ذوب شده و کوچکتر شود.
FILLER چگونه اعمال می شود؟
در فرآیند جراحی بینی ، پر کردن به روش تزریق انجام می شود. در بینی ، مواد پرکننده یا بافتهای چربی از بدن فرد به ناحیه ای که توسط متخصص مناسب تشخیص داده می شود ، تزریق می شود.
قبل از عمل ، کرم بی حسی موضعی روی پوست اعمال می شود یا تزریق بی حسی انجام می شود. هر دو را می توان در مواقع ضروری به کار برد. بعد از اینکه بی حسی کامل به طور متوسط ​​در 30 دقیقه به دست آمد ، مواد پرکننده به مناطق خاصی تزریق می شود. این روند توسط شخص احساس نمی شود. زمان پردازش بیش از 10-15 دقیقه نیست. در روش های پر کردن بینی که با روش تزریق چربی انجام می شود ، عمل برداشتن چربی از بدن فرد انجام می شود. این ممکن است با طولانی کردن زمان و روش عمل نیاز به بیهوشی عمومی داشته باشد. درست است که در دو هفته اول پس از استفاده از عینک استفاده نکنید.
چه کسی اعمال می شود؟
استفاده از پرکردن بینی یکی از روش هایی است که اثرات آن را می توان به سرعت مشاهده کرد. بنابراین ، افرادی که قصد جراحی بینی بدون جراحی را دارند ، این روش را ترجیح می دهند. در فرایند پرکردن ، انحنای بینی اصلاح شده و ظاهر نامتقارن از بین می رود. در افرادی که خواهان بینی رو به بالا هستند ، لیفت بینی با پرکردن انجام می شود. با استفاده از پرکننده ، می توان در ناحیه بین بینی و لب یا در ناحیه پیشانی پیشرفت کرد.

آیا پر کننده بینی دائمی است؟

ماندگاری در برنامه ای که با پرکننده های سازگار با پوست انجام می شود ، متداول ترین س aboutال در مورد پر شدن بینی است. ماندگاری پرکننده بینی بسته به نوع و مقدار پرکننده مورد استفاده ممکن است متفاوت باشد ، اما معمولاً بین 6 تا 18 ماه متغیر است. افرادی که این روش را انجام می دهند می توانند پس از مدتی درخواست تکرار عمل را بدهند. تکرار روش پس از کاهش اثر هیچ ضرری ندارد.

قیمت فیلر بینی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .