Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
3 HOURS
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
1 WEEK
Healing Time:
3 WEEKS
Hospital Accommodation:
1 DAY

بزرگ شدن سینه

بزرگ کردن سینه یک روش جراحی زیبایی است که از ایمپلنت سینه یا تکنیک های ماموپلاستی پیوند چربی برای تغییر شکل سینه و افزایش بافت سینه استفاده می کند. ماموپلاستی تقویتی برای اصلاح نقایص مادرزادی در قفسه سینه و دیواره قفسه سینه انجام می شود.
علل تغییر شکل یا کوچکی سینه می تواند افزایش و کاهش وزن ، عوامل تولد و شیردهی و گاهی عوامل ژنتیکی باشد. در چنین مواردی لازم است سینه را به محل ایده آل و اندازه ایده آل خود در قفسه سینه برسانید. زنانی که سینه های کوچک دارند می توانند با حمایت ایمپلنت های سینه ، سینه های خود را بزرگ کنند ، یا زنانی که به دلیل بالا رفتن سن یا بارداری دچار افتادگی سینه شده اند ، می توانند سینه های نازک و زیبایی بیشتری داشته باشند.
عملیات بزرگ شدن سینه چگونه انجام می شود؟
ترجیح داده شده و آسان ترین روش برای جراحی بزرگ کردن سینه ، بزرگ کردن با پروتز سینه است. یکی از مهمترین موضوعات در جراحی بزرگ کردن سینه ، انتخاب پروتز سیلیکونی مناسب با درخواست و ساختار بدن فرد است. اندازه ، شکل و سطح پروتزها در طول معاینه ، در نتیجه تصمیم مشترک مشتری و پزشکان متخصص کلینیک Promed انتخاب می شوند.
مواردی که باید بعد از بزرگ شدن سینه در نظر گرفته شود
جراحی بزرگ کردن سینه حدود 1 ساعت به طول می انجامد. ممکن است لازم باشد یک روز در بیمارستان بمانید. اگر بزرگ کردن سینه بر اساس برنامه زیر عضلانی انجام شود ، بیماران ممکن است به مدت 1-2 روز در ناحیه قفسه سینه فشار وارد کنند. با این حال ، تنش و درد در سطحی است که می توان با داروها آن را متوقف کرد. اگر از پروتز سینه بیش از ماهیچه استفاده شود ، تقریبا هیچ دردی وجود ندارد. بسته به مناسب بودن سینه و نوک سینه بیمار ، پروتزهای سینه را می توان در زیر سینه یا از نوک سینه قرار داد. هر دو روش تقریباً هیچ اسکار قابل مشاهده ای بر جای نمی گذارند. می توانید در سومین روز پس از جراحی حمام کنید و حدود یک هفته دیگر به زندگی روزمره خود بازگردید. سوتین ورزشی حدود یک ماه پوشیده می شود و در این مدت باید از وزنه برداری و تمرینات سنگین اجتناب کرد.
پیاده روی را می توان انجام داد ، اما ورزش هایی که نیاز به تلاش شدید دارند و ماهیچه های قفسه سینه را مجبور می کنند (مانند تنیس ، شنا) باید به مدت 6-8 هفته به تعویق بیفتد.
اگرچه معمولاً ظرف چند روز می توانید به محل کار خود بازگردید ، اما توصیه می شود به مدت 1 هفته رانندگی نکنید ، اجسام سنگین را به مدت 3 هفته بلند نکنید و دست ها را به سمت بالا حرکت ندهید.
در 15 روز اول زمانی که ترمیم زخم شدید است باید از عرق کردن خودداری کرد.
توصیه می شود از سینه در برابر اشعه مستقیم آفتاب به مدت 4-6 هفته محافظت کنید. به طور خاص ، اسکار برش باید با استفاده از کرم ضد آفتاب یا نوار ضریب آفتاب در برابر نور خورشید محافظت شود ، در غیر این صورت جای زخم تیره تر می شود.
پروتز سینه مانع بارداری نمی شود. تغذیه با شیر مادر می تواند بدون ارائه وضعیت منفی انجام شود.
قبل از انجام ماموگرافی ، تکنسین تیراندازی باید مطلع باشد. عکسبرداری باید بر اساس آن انجام شود. پروتزهای سینه تحت تأثیر MRI و توموگرافی کامپیوتری قرار نمی گیرند ، فیلم ها را می توان به راحتی توسط رادیولوژیست تفسیر کرد.
پروتزهای سینه سیلیکون تاریخ انقضا ندارند. با این حال ، با توجه به چرخه ها و تغییرات در زندگی افراد ، اندازه و جابجایی ممکن است درخواست شود. در صورت تغییر سایز ، پروتزها باید با پروتزهای جدید جایگزین شوند.
از سوتین هایی که دارای سیم (زیر سیم) در زیر هستند نباید حداقل 3 ماه استفاده شود.
تغییرات موقتی مانند از دست دادن حس در نوک پستان ممکن است احساس شود ، اما موقتی هستند.

جراحی بزرگ شدن سینه چگونه انجام می شود؟

برای قرار دادن ایمپلنت سینه در جراحی بزرگ کردن سینه ، پزشک. برش را می توان در زیر سینه ، زیر بازو و اطراف نوک سینه ایجاد کرد. پس از برش ، پزشک بافت سینه شما را از رباط ها و بافت ماهیچه ای جدا می کند. این جداسازی باعث ایجاد جیب هایی در پشت یا جلوی ماهیچه خارج دیواره قفسه سینه می شود.
ایمپلنت توسط جراح در این جیب قرار می گیرد و در پشت نوک سینه قرار می گیرد. ایمپلنت ها خالی قرار داده می شوند و بعد از قرار دادن ، محلول نمک استریل پر می شود. ایمپلنت های سیلیکون از قبل با ژل سیلیکون پر شده اند.
پس از قرار دادن ایمپلنت ، پزشک محل برش را بخیه زده و با چسب پوست و نوار جراحی پانسمان می کند. انتخاب صحیح ناحیه برش به منظور به حداقل رساندن جای زخم در طول عمل بسیار مهم است.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت سینه سیلیکونی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .