بزرگ شدن سینه

بزرگ کردن سینه یک روش جراحی زیبایی است که از ایمپلنت سینه یا تکنیک های ماموپلاستی پیوند چربی برای تغییر شکل سینه و افزایش بافت سینه استفاده می کند. ماموپلاستی تقویتی برای اصلاح نقایص مادرزادی در قفسه سینه و دیواره قفسه سینه انجام می شود.
علل تغییر شکل یا کوچکی سینه می تواند افزایش و کاهش وزن ، عوامل تولد و شیردهی و گاهی عوامل ژنتیکی باشد. در چنین مواردی لازم است سینه را به محل ایده آل و اندازه ایده آل خود در قفسه سینه برسانید. زنانی که سینه های کوچک دارند می توانند با حمایت ایمپلنت های سینه ، سینه های خود را بزرگ کنند ، یا زنانی که به دلیل بالا رفتن سن یا بارداری دچار افتادگی سینه شده اند ، می توانند سینه های نازک و زیبایی بیشتری داشته باشند.
عملیات بزرگ شدن سینه چگونه انجام می شود؟
ترجیح داده شده و آسان ترین روش برای جراحی بزرگ کردن سینه ، بزرگ کردن با پروتز سینه است. یکی از مهمترین موضوعات در جراحی بزرگ کردن سینه ، انتخاب پروتز سیلیکونی مناسب با درخواست و ساختار بدن فرد است. اندازه ، شکل و سطح پروتزها در طول معاینه ، در نتیجه تصمیم مشترک مشتری و پزشکان متخصص کلینیک Promed انتخاب می شوند.
مواردی که باید بعد از بزرگ شدن سینه در نظر گرفته شود
جراحی بزرگ کردن سینه حدود 1 ساعت به طول می انجامد. ممکن است لازم باشد یک روز در بیمارستان بمانید. اگر بزرگ کردن سینه بر اساس برنامه زیر عضلانی انجام شود ، بیماران ممکن است به مدت 1-2 روز در ناحیه قفسه سینه فشار وارد کنند. با این حال ، تنش و درد در سطحی است که می توان با داروها آن را متوقف کرد. اگر از پروتز سینه بیش از ماهیچه استفاده شود ، تقریبا هیچ دردی وجود ندارد. بسته به مناسب بودن سینه و نوک سینه بیمار ، پروتزهای سینه را می توان در زیر سینه یا از نوک سینه قرار داد. هر دو روش تقریباً هیچ اسکار قابل مشاهده ای بر جای نمی گذارند. می توانید در سومین روز پس از جراحی حمام کنید و حدود یک هفته دیگر به زندگی روزمره خود بازگردید. سوتین ورزشی حدود یک ماه پوشیده می شود و در این مدت باید از وزنه برداری و تمرینات سنگین اجتناب کرد.
پیاده روی را می توان انجام داد ، اما ورزش هایی که نیاز به تلاش شدید دارند و ماهیچه های قفسه سینه را مجبور می کنند (مانند تنیس ، شنا) باید به مدت 6-8 هفته به تعویق بیفتد.
اگرچه معمولاً ظرف چند روز می توانید به محل کار خود بازگردید ، اما توصیه می شود به مدت 1 هفته رانندگی نکنید ، اجسام سنگین را به مدت 3 هفته بلند نکنید و دست ها را به سمت بالا حرکت ندهید.
در 15 روز اول زمانی که ترمیم زخم شدید است باید از عرق کردن خودداری کرد.
توصیه می شود از سینه در برابر اشعه مستقیم آفتاب به مدت 4-6 هفته محافظت کنید. به طور خاص ، اسکار برش باید با استفاده از کرم ضد آفتاب یا نوار ضریب آفتاب در برابر نور خورشید محافظت شود ، در غیر این صورت جای زخم تیره تر می شود.
پروتز سینه مانع بارداری نمی شود. تغذیه با شیر مادر می تواند بدون ارائه وضعیت منفی انجام شود.
قبل از انجام ماموگرافی ، تکنسین تیراندازی باید مطلع باشد. عکسبرداری باید بر اساس آن انجام شود. پروتزهای سینه تحت تأثیر MRI و توموگرافی کامپیوتری قرار نمی گیرند ، فیلم ها را می توان به راحتی توسط رادیولوژیست تفسیر کرد.
پروتزهای سینه سیلیکون تاریخ انقضا ندارند. با این حال ، با توجه به چرخه ها و تغییرات در زندگی افراد ، اندازه و جابجایی ممکن است درخواست شود. در صورت تغییر سایز ، پروتزها باید با پروتزهای جدید جایگزین شوند.
از سوتین هایی که دارای سیم (زیر سیم) در زیر هستند نباید حداقل 3 ماه استفاده شود.
تغییرات موقتی مانند از دست دادن حس در نوک پستان ممکن است احساس شود ، اما موقتی هستند.

جراحی بزرگ شدن سینه چگونه انجام می شود؟

برای قرار دادن ایمپلنت سینه در جراحی بزرگ کردن سینه ، پزشک. برش را می توان در زیر سینه ، زیر بازو و اطراف نوک سینه ایجاد کرد. پس از برش ، پزشک بافت سینه شما را از رباط ها و بافت ماهیچه ای جدا می کند. این جداسازی باعث ایجاد جیب هایی در پشت یا جلوی ماهیچه خارج دیواره قفسه سینه می شود.
ایمپلنت توسط جراح در این جیب قرار می گیرد و در پشت نوک سینه قرار می گیرد. ایمپلنت ها خالی قرار داده می شوند و بعد از قرار دادن ، محلول نمک استریل پر می شود. ایمپلنت های سیلیکون از قبل با ژل سیلیکون پر شده اند.
پس از قرار دادن ایمپلنت ، پزشک محل برش را بخیه زده و با چسب پوست و نوار جراحی پانسمان می کند. انتخاب صحیح ناحیه برش به منظور به حداقل رساندن جای زخم در طول عمل بسیار مهم است.

قیمت سینه سیلیکونی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .