لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت غیر جراحی چیست؟
روش تعلیق طناب نوعی تکنیک لیفت صورت بدون جراحی است. با استفاده از این روش که در زمینه زیبایی به آن تعلیق پویا نیز گفته می شود ، لیفت صورت بدون جراحی با کمک نخ هایی که در زیر پوست قرار می گیرد ، اعمال می شود.
در این فرایند تعلیق صورت ، می توان از نخ های انعطاف پذیر (پویا) ساخته شده از مواد با قسمت بیرونی سیلیکون و قسمت داخلی پلی استر و همچنین نخ های PDO سازگار با زیست محیطی ، که اغلب در جراحی قلب و عروق استفاده می شود ، استفاده کرد. این نخ ها نخ هایی با سیستم سوزن یا کانول هستند که برای تعلیق توسعه یافته اند.
لیفت صورت غیر جراحی چگونه است؟
بعد از بی حسی موضعی ، این عمل تقریباً در عرض 15 تا 30 دقیقه انجام می شود. قرار دادن نخ ها با تعیین مناطق مورد نیاز برای کشش انجام می شود. این نخ ها در مناطقی که نیاز به لیفت صورت است در زیر پوست قرار می گیرند. از آنجا که انتهای نخ ها در سر روی گوش قرار می گیرند ، این فرآیند بدون نیاز به بخیه خاتمه می یابد.
معمولا ، نسخه لازم توسط متخصصان کلینیک Promed به عنوان احتیاط در برابر عفونت پس از عمل صادر می شود. فرد معلق می تواند ظرف 24 ساعت به زندگی روزمره خود بازگردد. پس از عمل ، ممکن است کمی کبودی ، تورم ، درد جزئی ایجاد شود. با استفاده از کمپرس یخ و استفاده از مسکن های ساده این مشکل به راحتی برطرف می شود.
چه مناطقی را می توان با لیفت صورت غیر جراحی انجام داد؟
روی قسمت های افتاده ناحیه صورت اعمال می شود. مناطق کاربردی لیفت صورت بدون جراحی:
قسمت های بیضی شکل صورت
گونه ها
زیر چانه
ابرو
گردن
استخوان گونه
چه کسی می تواند با لیفت صورت غیر جراحی مورد استفاده قرار گیرد؟
برای استفاده از لیفت صورت بدون جراحی ، افراد باید بین 30 تا 70 سال سن داشته باشند. برای درمان لیفت صورت ، باید افتادگی یا چین و چروک روی پوست وجود داشته باشد. این روش بسیار ترجیح داده می شود زیرا یک عمل جراحی زیبایی نیست.
مزایای لیفت صورت بدون جراحی
با استفاده از روش درمانی غیر جراحی ، حالت طبیعی صورت بدون از دست رفتن تقلیدها به دست می آید. نخ هایی که بعد از عمل لیفت صورت بدون جراحی استفاده می شوند به طور طبیعی کشیده می شوند و از میمیک ها به راحتی استفاده می شود. روش تعلیق مورد استفاده ظاهر 10 ساله ای را با عملکرد آسان ارائه می دهد. از آنجا که هیچ تاثیری روی ماهیچه ها ندارد ، هیچ آسیبی به پوست نمی رساند.
اثر درمان سالها طول می کشد ، می تواند تا حدود 6 سال مثر باشد. نخ های مورد استفاده به دلیل ویژگی هایی که دارند با ادغام با بافت های صورت مورد قبول بدن قرار می گیرند. به این ترتیب ، اختلالات بیان صورت رخ نمی دهد.

مواردی که باید بعد از برنامه در نظر گرفته شوند چیست؟

مهم است که پس از استفاده از سوسپانسیون بدون جراحی طناب ، از اشعه خورشید دور بمانید ، باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. پد سرد باید روی ناحیه مورد استفاده قرار گیرد. حرکات تقلیدی باید در روز استفاده به حداقل برسد و از بازتاب های خمیازه کشیدن و خندیدن اجتناب شود. در دو هفته اول باید به پشت استراحت کنید و باید مراقب باشید که روی صورت نخوابید. باید از ماساژهای سخت صورت اجتناب شود و از حرکاتی که باعث مالش پوست می شود مانند لایه برداری اجتناب شود. استفاده از آرایش بعد از عمل تعلیق طناب بدون جراحی مشکلی ندارد. شنا کردن یا دوش گرفتن در همان روز پس از استفاده هیچ ضرری ندارد. در 10 روز اول ، باید مراقب تغذیه با لقمه های کوچک باشید.
در نتیجه ، دهان نباید در 7-10 روز اول پس از استفاده از لیفت صورت با روش تعلیق طناب غیر جراحی زیاد باز شود و نباید تقلیدهای بیش از حد انجام داد. به مدت 3 هفته پس از عمل ، فرد نباید به صورت دراز کشیده و صورت را مالش ندهد. اثر کامل 2 یا 3 ماه پس از عمل ظاهر می شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .