Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15-30 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
24 HOURS
Healing Time:
1 MONTH
Hospital Accommodation:
-

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت غیر جراحی چیست؟
روش تعلیق طناب نوعی تکنیک لیفت صورت بدون جراحی است. با استفاده از این روش که در زمینه زیبایی به آن تعلیق پویا نیز گفته می شود ، لیفت صورت بدون جراحی با کمک نخ هایی که در زیر پوست قرار می گیرد ، اعمال می شود.
در این فرایند تعلیق صورت ، می توان از نخ های انعطاف پذیر (پویا) ساخته شده از مواد با قسمت بیرونی سیلیکون و قسمت داخلی پلی استر و همچنین نخ های PDO سازگار با زیست محیطی ، که اغلب در جراحی قلب و عروق استفاده می شود ، استفاده کرد. این نخ ها نخ هایی با سیستم سوزن یا کانول هستند که برای تعلیق توسعه یافته اند.
لیفت صورت غیر جراحی چگونه است؟
بعد از بی حسی موضعی ، این عمل تقریباً در عرض 15 تا 30 دقیقه انجام می شود. قرار دادن نخ ها با تعیین مناطق مورد نیاز برای کشش انجام می شود. این نخ ها در مناطقی که نیاز به لیفت صورت است در زیر پوست قرار می گیرند. از آنجا که انتهای نخ ها در سر روی گوش قرار می گیرند ، این فرآیند بدون نیاز به بخیه خاتمه می یابد.
معمولا ، نسخه لازم توسط متخصصان کلینیک Promed به عنوان احتیاط در برابر عفونت پس از عمل صادر می شود. فرد معلق می تواند ظرف 24 ساعت به زندگی روزمره خود بازگردد. پس از عمل ، ممکن است کمی کبودی ، تورم ، درد جزئی ایجاد شود. با استفاده از کمپرس یخ و استفاده از مسکن های ساده این مشکل به راحتی برطرف می شود.
چه مناطقی را می توان با لیفت صورت غیر جراحی انجام داد؟
روی قسمت های افتاده ناحیه صورت اعمال می شود. مناطق کاربردی لیفت صورت بدون جراحی:
قسمت های بیضی شکل صورت
گونه ها
زیر چانه
ابرو
گردن
استخوان گونه
چه کسی می تواند با لیفت صورت غیر جراحی مورد استفاده قرار گیرد؟
برای استفاده از لیفت صورت بدون جراحی ، افراد باید بین 30 تا 70 سال سن داشته باشند. برای درمان لیفت صورت ، باید افتادگی یا چین و چروک روی پوست وجود داشته باشد. این روش بسیار ترجیح داده می شود زیرا یک عمل جراحی زیبایی نیست.
مزایای لیفت صورت بدون جراحی
با استفاده از روش درمانی غیر جراحی ، حالت طبیعی صورت بدون از دست رفتن تقلیدها به دست می آید. نخ هایی که بعد از عمل لیفت صورت بدون جراحی استفاده می شوند به طور طبیعی کشیده می شوند و از میمیک ها به راحتی استفاده می شود. روش تعلیق مورد استفاده ظاهر 10 ساله ای را با عملکرد آسان ارائه می دهد. از آنجا که هیچ تاثیری روی ماهیچه ها ندارد ، هیچ آسیبی به پوست نمی رساند.
اثر درمان سالها طول می کشد ، می تواند تا حدود 6 سال مثر باشد. نخ های مورد استفاده به دلیل ویژگی هایی که دارند با ادغام با بافت های صورت مورد قبول بدن قرار می گیرند. به این ترتیب ، اختلالات بیان صورت رخ نمی دهد.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت لیفت صورت غیر جراحی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .