تاج زیرکونیوم

تاج دندان زیرکونیوم با رنگ سفید و مقاومت در برابر حرارت ، درمان دندانپزشکی ایده آل برای بیمارانی است که به فلز حساسیت دارند. زیرکونیوم از نظر نوری شفاف است و به نور اجازه می دهد تا به جای آن مانع عبور شود ، که منجر به جلوه طبیعی و زیبایی بیشتر می شود.
خواص تاج زیرکونیوم
برای طولانی ترین زمان ، استفاده و کاربرد فلز در زمینه دندانپزشکی و زیبایی دندان بسیار زیاد بود. با این حال ، محصولات مبتنی بر فلز تا حدی برای لثه مضر هستند و هرگز برای زیبایی ظاهری مطلوب کافی نیستند. روکش های زیرکونیوم با ایجاد عصر جدیدی در سلامت دندان و زیبایی لثه ، همه این مشکلات را برای همیشه حل کرده اند. کاهش استفاده از فلز در داخل دهان ، در عوض ترجیح دادن آلیاژ زیرکونیوم تمام سفید که ظاهری صد در صد طبیعی را ارائه می دهد ، ظاهر شما را بی نهایت بهبود می بخشد- به خصوص در دندانهای جلویی که اهمیت ظاهر بسیار زیاد است. آنها حتی در هنگام لبخند زدن یا صحبت کردن به دلیل ظاهر طبیعی سفید توجه نمی شوند.
روکش های زیرکونیوم مقاوم در برابر حرارت ، شفاف ، کاملاً سفید هستند و یک درمان ایده آل برای بیمارانی است که به فلز حساسیت دارند. در این درمان دندان های شما دیگر به گرما یا سرما حساس نخواهند بود. تغییر رنگ سیگار ، قهوه یا سایر مواد با تاج های زیرکونیوم به حداقل می رسد. آنها باعث از دست دادن یا تغییر طعم نمی شوند و بوی تنفس را القا نمی کنند.
علاوه بر این ، بسیار قابل انتقال به نور به این معنی است که هنگام استفاده از روکش فلزی رنگ تیره ای روی لثه ایجاد نمی شود. با استفاده از روکش فلزی ، اجتناب ناپذیر است که لثه های شما در نزدیکی دندان های شما مایل به سیاه یا مایل به ارغوانی شوند ، دلیل آن مواد استفاده شده در روکش ها و شفافیت پایین آنها است. زیرکونیم هرگز در دهان شما ظاهر مات یا سیاه نمی کند. روکش های زیرکونیوم که برای رفع بسیاری از مسائل زیبایی و ظاهر مورد استفاده قرار می گیرند ، همچنین برای سلامت دندان ها بسیار حیاتی هستند. با ترکیب کامل آن با لثه و دندان ، خطر عفونت یا بیماری با تاج زیرکونیوم بسیار کمتر از جایگزین های آن است.
چرا تاج زیرکونیوم را ترجیح می دهیم؟
یکی از دلایل اصلی ترجیح دادن این درمان مطابقت کامل آن با بافت داخلی دهان است. طول عمر مورد نیاز برای درمان و زیبایی دندان با زیرکونیوم امکان پذیر است.
زیرکونیوم در برابر ضربه فیزیکی بسیار مقاوم است و شکستن آن تقریباً غیرممکن است. آزمایشات دوام متعدد و همچنین تجربه بیمار کیفیت زیرکونیوم را ثابت می کند.
از آنجا که بر پایه فلز نیست ، مانند فلزات نور را منعکس نمی کند. بنابراین ، ظاهر مات یا سیاه در دهان ایجاد نمی کند.
در برابر تغییرات حرارتی بسیار مقاوم است. دمای سرد و گرم نسبت به سایر روکش ها با زیرکونیوم بسیار کمتر روی دندان ها تأثیر می گذارد. این بدان معناست که بیمار در انتخاب غذا و نوشیدنی محدودیتی ندارد.
کاملاً فاقد حساسیت است. در حقیقت ، بسیاری از بیماران مبتلا به آلرژی به فلز این درمان را فوراً توصیه می کنند.
استفاده از تاج های زیرکونیوم
اولین قدم قبل از استفاده از روکش ها این است که اندازه دندان های خود را کاهش دهید. هنگامی که لثه های شما ظاهر سالم خود را بدست آوردند ، برخی اقدامات را انجام می دهیم. ما بر اساس بافت رنگ دندان های خود ، بهترین نوع زیرکونیوم را برای شما در آزمایشگاه انتخاب می کنیم. سپس تاج های زیرکونیوم با استفاده از چسب های مخصوص متناسب با دندان شما شکل می گیرد. نتیجه نهایی هیچ تفاوتی با هیچ دندان بدون روکش ندارد.

مزایای تاج زیرکونیوم چیست؟

با خاصیت انتقال نور ، ظاهری کاملاً طبیعی ایجاد می کند.
فلز ، که انتخاب کلاسیک مواد در روکش ها است ، باعث ایجاد ظاهری مات روی دندان می شود. زیرکونیوم از این امر جلوگیری می کند و ظاهر آن کاملاً زنده است.
به دلیل داشتن سطح صاف و براق ، از تشکیل پلاک روی دندان جلوگیری می کند.
تغییر رنگ از موادی مانند قهوه ، سیگار یا چای در روش تاج زیرکونیوم مشاهده نمی شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .