Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
2-4 HOURS
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
1 WEEK
Healing Time:
1-2 MONTHS
Hospital Accommodation:
1 DAY

لیفت ران

جراحی لیفت پا ، که به زیبایی پا یا زیبایی ران معروف است ، یک عمل جراحی است که برای سفت شدن بافت افتاده پوست بالای ساق پا پس از افزایش مکرر و سریع وزن یا لیپوساکشن استفاده می شود.
منفیاتی که افراد تجربه می کنند ممکن است به حدی باشد که با انجام تمرینات کششی پا قابل حل نباشند. این امر زیبایی پا را ضروری می کند. این عمل که توسط متخصصان کلینیک Promed انجام می شود ، کیفیت زندگی را بهبود می بخشد و باعث تحرک راحت تر می شود.
زیبایی شناسی پا چیست؟
زیبایی کششی پا عملی است که با جراحی پوست اضافی و بافت چربی را برمی دارد تا در ناحیه داخلی و خارجی ران و لگن افتادگی را بازیابی کند. می توان آن را همزمان با عمل لیفت بدن (لیپکتومی) برای بهبود خطوط کلی بدن انجام داد.
روشهای مختلفی را می توان در زیبایی پا استفاده کرد. بسته به میزان نیاز بدن ، لیزر لیپولیز ، لیپوماتیک یا لیپوساکشن برخی از آنها هستند.
روش های کششی ساق پا که در مواردی مانند ورزش ، رژیم غذایی و ماساژ ناکافی است ، باعث ایجاد آرامش در ناحیه بالای ساق پا با بافت نرم می شود و با هدف اصلاح تغییر شکل ها انجام می شود.
مزایای زیبایی شناسی پا
جراحی کشش ساق پا ، که در مواردی مانند کاهش وزن ناگهانی بیش از حد ، پس از بارداری مورد نیاز است ، ساده ترین و سریعترین فرایند بهبودی افتادگی است که با از دست دادن قابلیت ارتجاعی مشاهده می شود. این تنها راه درمان افتادگی بیش از حد است که با ورزش یا رژیم غذایی سالم برطرف نمی شود.
افتادگی ناحیه ران گاهی می تواند در سطحی باشد که به دلیل اصطکاک باعث ناراحتی بیماران شود. به ویژه در تابستان ، این اصطکاک بسته به لباس پوشیده مشکلاتی مانند بثورات پوشک یا قارچ را به همراه دارد. با در نظر گرفتن همه این مشکلات ، کشش ساق پا ضروری می شود. از آنجا که این روش از مشکلات سلامتی و همچنین از بین بردن نگرانی های زیبایی فرد جلوگیری می کند ، توصیه می شود افرادی که دچار افتادگی ساق پا هستند حتماً به متخصص مراجعه کنند.
قبل از عمل جراحی چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟
از آنجا که بر خون و اکسیژن ورودی به بافت ها تأثیر می گذارد ، سیگار کشیدن باید 2-3 ماه قبل از عمل متوقف شود. همچنین فرد باید در طول 2 هفته قبل از عمل ، استفاده از داروهای رقیق کننده خون را متوقف کند. اگر شرایط پزشکی مانند فشار خون بالا وجود دارد ، باید قبل از عمل بررسی شود. با بررسی مجموعه ای از آزمایشات درخواست شده توسط متخصص ، می توان در صورت عدم مشاهده مشکلی ، عملیات را تعیین کرد.
روند بهبودی بعد از عمل جراحی لیفت پا
استفاده از کرست برای حدود یک ماه پس از عمل ضروری است. عدم جلوگیری از استفاده از کرست ، روند بهبود را تسریع می کند. در این فرایند ، جلوگیری از حرکات سنگین به منظور محافظت از بخیه ها بسیار مهم است. همچنین لازم است به بهداشت درزها توجه شود. شما نباید 2 هفته رانندگی کنید ، و از ورزش باید به مدت 4-6 هفته اجتناب شود. دو روز پس از عمل نباید دوش گرفته شود.
چه کسی می تواند انجام شود؟
روند کشش ، که در آن بافتهای اضافی پوست ساق پا برداشته می شود و به شکل دلخواه سفت می شود ، می تواند برای همه افراد بالای 18 سال که به چنین روشی نیاز دارند اعمال شود. در شل شدن پوست به دلیل کاهش وزن زیاد ، اضافه شدن ناحیه پا پس از تولد ، افتادگی پوست ساق با افزایش سن ترجیح داده می شود. در آزمایشاتی که توسط متخصصان کلینیک Promed انجام می شود ، اگر هیچ مانعی برای جراحی وجود نداشته باشد ، این روند برنامه ریزی شده است.

LEG زیبایی شناسی چگونه ساخته می شود؟

معاینات قبل از عمل در عمل زیبایی پا بسیار مهم است. یک روش با توجه به وضعیت با تعیین میزان بافت چربی و افتادگی در ناحیه تحت درمان تعیین می شود. متخصص این فرایند را با تصمیم گیری در مورد اینکه کدام روش ها با هم به کار گرفته می شوند ، آغاز می کند. زیبایی پا بسته به روش مورد استفاده و نیازهای منطقه تحت بیهوشی عمومی و بطور متوسط ​​در عرض 2-4 ساعت انجام می شود.
با ایجاد یک برش از قسمت داخلی ساق پا شروع می شود ، افتادگی در زیر پوست جمع می شود تا ظاهر زیبایی را ایجاد کند. در صورت وجود سطح لقی پیشرفته ، پوست اضافی و بافت چربی برداشته می شود و پوست سفت می شود. این برش در امتداد ران و قسمت داخلی اینگوینال ایجاد می شود. اگر این عمل در قسمت خارجی ساق پا و لگن انجام شود ، برشی از کشاله ران به پشت ساق پا ایجاد می شود. اگر پوست برای کشش بیش از حد ضخیم است ، می توان از لیپوساکشن استفاده کرد. برای جلوگیری از تجمع مایع پس از عمل ، یک تخلیه در ساق پا قرار می گیرد.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

لیفت ران
بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .