Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
6-8 HOURS
Anesthesia:
LOCAL-SEDATION
Return of Work Time:
2 DAYS
Healing Time:
15 DAYS
Hospital Accommodation:
-

روش کاشت مو FUE

روش کاشت مو FUE از نظر مزایای آن یکی از روشهای مهم است. این یک فرآیند انتقال فولیکولی است که به فولیکول های مو که یکی از ناحیه اهداکننده گرفته می شود اجازه می دهد تا با استفاده از میکرو موتورها روی پوست طاسی قرار گیرند.
نتایج سالم تری نسبت به پیوند موی سیستم قدیمی ارائه می دهد و به دلیل عدم وجود علائم برش ترجیح داده می شود. روش FUE همچنین می تواند به عنوان جایگزینی برای روش DHI ترجیح داده شود. هر دو روش روشهایی هستند که در آنها می توان موفق ترین نتایج را بدست آورد ، ترجیحا از روش FUE به جای DHI استفاده شود. روش FUE در کاشت مو ، ابرو ، مژه و ریش استفاده می شود.

روش انتقال مو FUE چیست؟
فرایند انتقال فولیکول های مو که از ناحیه اهداکننده گرفته شده است با کمک میکرو موتورهای مخصوص با نوک ریز به مناطق طاس ، روش FUE (استخراج واحد فولیکولار) نامیده می شود. در روشی که با بی حسی موضعی اعمال می شود ، هیچ گونه احساس درد و درد وجود ندارد. مانند اولین روش هایی که در کاشت مو استفاده می شود ، سیستم قانع کننده و مخربی ندارد. این اطمینان می دهد که فولیکول های مو با دقت بیشتری و یک به یک گرفته می شوند. این روشی است که برای جلوگیری از ایجاد اسکارهای دائمی مانند بخیه در ناحیه اهدا کننده یا ناحیه ای که ریشه در آن کاشته شده است ، ایجاد شده است.

مزایای انتقال مو FUE
کاشت مو با روش FUE مزایای زیادی دارد. اساسی ترین مزیت ها این است که هیچ گونه بریدگی و بخیه ای روی پوست سر وجود ندارد. در روش پیوند مو به سبک قدیمی ، ریشه های نواری شکل از ناحیه اهدا کننده در روش FUE اعمال نمی شود. با FUE ، فولیکول های مو یکی پس از دیگری از ناحیه ای که اهدا کننده در نظر گرفته می شود ، گرفته می شود. باز شدن کانال در ناحیه ای که ریشه ها پیوند می شوند اعمال می شود. در تمام این مراحل ، از برنامه ای که اثری بر روی پوست سر بگذارد استفاده نمی شود.
پس از عمل با روش کاشت مو FUE ، درد حداقل و زمان بهبودی کوتاه است. افراد به راحتی می توانند به زندگی فعال روزمره خود بازگردند.
اگرچه هنگام تعیین ناحیه اهدا کننده ، ناحیه کمر به عنوان مبنای اصلی در نظر گرفته می شود ، اما ریشه و ناحیه قفسه سینه نیز می تواند ریشه بگیرد. این واقعیت که ریشه های با کیفیت تری در ناحیه کمر وجود دارد و می تواند سریعتر با منطقه کاشته شده سازگار شود ، این منطقه را مهم می کند. با این حال ، اگر تعداد کافی و ریشه های با کیفیت در گردن وجود نداشته باشد ، می توان به لطف تکنیک کاشت FUE از مناطق دیگر برداشت.
6 ماه پس از عمل ، نتایج طبیعی شروع می شود. علاوه بر این ، بهبود کامل پس از 1-1.5 سال به دست می آید. ساختار طبیعی و سالم مو ظاهر می شود.
نتایج موفقی را می توان در مشکلات سلامتی مانند ریزش مو در اثر کرم حلقوی ، زخم و سوختگی به دست آورد.

کاشت موی FUE چگونه انجام می شود؟
فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده افرادی که مایل به کاشت مو هستند ، با کمک دستگاه های میکرو موتور با نکات خاص استخراج می شود. وقتی مقدار کافی از فولیکول های مو به دست آمد ، باید مدتی منتظر ماند ، اما این دوره نباید خیلی طولانی باشد. سپس ، فرایند باز شدن کانال برای قرار دادن فولیکول های مو در ناحیه پیوند اعمال می شود. فولیکول های مو در مناسب ترین زاویه برای موها در مجاری باز شده قرار می گیرند. همه این روش ها با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود و فرد در طول عمل هیچ گونه درد یا دردی را تجربه نمی کند.

انواع کاربرد روش FUE
میکرو FUE
این فرآیند گرفتن فولیکول های مو با دستگاه هایی با نوک ریز موتور است. عرض نوکها می تواند در محدوده 0.6 - 0.9 میلی متر باشد. در این تکنیک ، انتهای شیار از فولاد ساخته می شود.
حلقه های میلیمتری را در ناحیه اهدا کننده باز می کند و فولیکول های مو را با بافت اطراف می گیرد و آماده کاشت می کند. این روند را به سرعت و با ریشه یابی بیشتر تکمیل می کند.
Sapphire FUE
در کاشت مو ، فرایند باز شدن کانال برای قرار دادن ریشه ها را می توان با روش یاقوت کبود FUE نیز اعمال کرد. نکات استفاده شده برای Sapphire FUE از یاقوت کبود واقعی ساخته شده است ، نه فولاد. این تفاوت با تیغه های فولادی مورد استفاده در شیار زدن است. میکرو سوزن های نوک یاقوت کبود در شیار زدن با ساختار صاف مورد استفاده قرار می گیرند و ترجیح داده می شوند زیرا پوسته کمتری ایجاد می کنند و بهداشتی هستند.
نرم FUE
این نامی است که به عمل جراحی کاشت مو با کمک آرام بخش داده می شود. در فرآیند آرام بخشی که برای از بین بردن احساس درد استفاده می شود ، آگاهی فرد روشن می شود ، فقط احساسات او کاهش می یابد. استفاده از داروها با اثر آرام بخش ، عمل راحت تری را فراهم می کند. Fue روشی است که اغلب در روش کاشت مو استفاده می شود.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت کاشت مو FUE

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .