Tedavi Özeti

Number of Operation:
Operation Time:
3-4 HOURS
Anesthesia:
LOCAL-SEDATION
Return of Work Time:
2 DAYS
Healing Time:
15 DAYS
Hospital Accommodation:
-

پیوند ریش و سبیل

کاشت ریش فرآیند پیوند فولیکول های مو است که یک به یک از پشت سر یا هر قسمت مناسب بدن گرفته می شود و به قسمت های بدون ریش صورت بیمار منتقل می شود.
چرا باید کسی پیوند ریش و سبیل انجام دهد؟
ریش برای مردان در جامعه ارزش زیبایی دارد. کمبود ریش می تواند دلایل زیادی داشته باشد. مهمترین آنها دلایل مادرزادی است که توسط جامعه به عنوان ریش نامیده می شود و لیست زیر به شرح زیر است: فقدان فولیکول موی کافی ، سوزش و عبور از ضربه در گذشته. محرومیت از ریش می تواند تأثیرات منفی از نظر نگرانی های زیبایی ایجاد کند که باعث می شود افراد اعتماد به نفس خود را از دست بدهند.
برای کاشت ریش و سبیل از چه روش هایی باید استفاده کرد؟
کاشت ریش و سبیل با روشی به نام کاشت مستقیم مو انجام می شود. در این روش فولیکول های مو یکی یکی از ناحیه اهداکننده بیمار گرفته می شوند و به ریش منتقل می شوند. دلیل پیروی از این روش این است که پس از انجام عمل هیچ گونه اسکار وجود ندارد.
روش کاشت ریش چگونه انجام می شود؟
در کاشت ریش از روش کاشت مستقیم مو استفاده می شود. در این روش ، ابتدا با تعیین ناحیه اهدا کننده ، فرآیند پیوند آغاز می شود. در کاشت ریش ، ترجیح داده می شود موهای گردن و گونه ها را که نزدیک ناحیه ریش هستند و از نظر زیبایی لازم نیست ، بردارید. در چنین شرایطی که پیوندهای کافی (1 گرافت معمولاً به طور متوسط ​​2-3 ریشه مو دارد) را نمی توان از این مناطق بدست آورد ، موهای ناحیه اهدا کننده ترجیح داده می شود. دلیل برداشتن فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده این است که محرومیت در چنین مناطقی هیچ گونه مشکل زیبایی ایجاد نمی کند. در پیوند ریش و سبیل ، ناحیه مورد پیوند مورد بررسی قرار می گیرد و توسط متخصصان کلینیک معتبر مشخص می شود که چقدر فولیکول مو باید به آن ناحیه پیوند داده شود. پس از آن ، فرآیند باز کردن کانال در منطقه ای که باید با روش DHI کاشته شود انجام می شود. این بسیار مهم است که مجاری با زاویه مناسب باز شوند تا عرض فولیکول های مو کاشته شود و ریش طبیعی به نظر برسد. پس از باز شدن کانال ، نوبت به برداشتن پیوندها از ناحیه اهدا کننده می رسد. تعداد پیوندهای تعیین شده یکی یکی از ناحیه اهداکننده با استفاده از نوک بسیار نازک و دستگاه مدار بالا به نام میکرو موتور گرفته می شود. فولیکول های موی گرفته شده یکی یکی در کانال های باز شده به منطقه کاشت قرار می گیرند. بنابراین ، مراحل پیوند به پایان می رسد.

دلایل ریزش و نادر بودن مو

ما می توانیم عوامل ایجاد کننده نازک شدن ریش را به شرح زیر لیست کنیم:
به اختلالات هورمونی که از رشد ریش جلوگیری می کند.
به نداشتن فولیکول مو به اندازه کافی در ناحیه.
به ریش کم به دلیل عوامل ژنتیکی.
به فولیکول های مو در ناحیه ممکن است به دلایلی مانند اپیلاسیون ، زخم ، سوختگی که باعث رشد مو نمی شود ، آسیب دیده باشند.
به طاسی دائمی ممکن است به دلیل هرگونه مشکل بهداشتی و پوستی در آن ناحیه رخ داده باشد.

آیا کاشت ریش و سبیل روشی دردناک است؟

فرآیند پیوند هیچ گونه درد و دردی ایجاد نمی کند. بی حسی موضعی در ابتدای عمل اعمال می شود و احتمال درد و دردی را که ممکن است در حین عمل احساس شود از بین می برد.
پیوند ریش و سبیل چه زمانی کار می کند؟
در مرحله اول این فرایند ، تمام ریش و سبیل در دو هفته اول ریخته می شود. این وضعیت نباید باعث نگرانی شود. در 4 ماه اول مشاهده می شود که ریش و سبیل سالم به تدریج در حال رشد است. در ماه ششم ، نتایج کامل قابل مشاهده است.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت کاشت ریش 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .