لیزر اپیلاسیون

روش لیزر اپیلاسیون فرایند از بین بردن فولیکول های موهای ناخواسته توسط لیزر است ، که یک پرتو نوری است که با تحریک اشعه به دست می آید ، بدون آسیب رساندن به بافت پوست. این روش در بسیاری از زمینه ها مانند پزشکی یا زیبایی استفاده می شود.
لیزر اپیلاسیون ، که برای از بین بردن رشد مو ، که یک مشکل آرایشی و روانی اجتماعی است ، مورد استفاده قرار می گیرد ، حدود 25 سال است که با خیال راحت انجام می شود. این روش را می توان در تمام نقاط بدن استفاده کرد.
چگونه LASER EPILATION کاربرد دارد؟
پس از اتمام برنامه ریزی ، مناطق مورد استفاده با کمک تیغ تمیز می شوند. پس از بررسی پارامترهایی مانند نوع و تراکم مو ، نوع پوست و رنگ توسط متخصصان ، این فرآیند با ایجاد عکس های سریال به ناحیه مورد نظر با دستگاه مناسب آغاز می شود. تکمیل فرایند بسته به نوع پوست و مو ، رنگ و عرض ناحیه متفاوت است. این روش باید در فواصل منظم ، معمولاً هر 3 تا 6 هفته یکبار تکرار شود. هدف از لیزر اپیلاسیون تخریب فولیکول مو است. در این مرحله ، گرمای ناگهانی ناشی از نور لیزر بر موهای تیره موثرتر است.
چگونه عمل لیزر EPILATION کار می کند؟
سطح پوست با پرتوهای پرتاب شده توسط سر دستگاه لیزر اپیلاسیون روی پوست اسکن می شود. اشعه ای که به پوست فرد می رسد توسط ماده ای به نام ملانین که به مو رنگ می دهد ، نگه داشته می شود. بنابراین ، انرژی منتقل شده توسط لیزر به انرژی گرمایی در سطح مو تبدیل می شود. گرمای منتقل شده از سطح مو به ریشه باعث می شود ریشه مو در مدت زمان بسیار کوتاهی از بین برود. با تغییر شکل دادن به سلول های بنیادی در ریشه مو در هر جلسه به این ترتیب ، فرد برای همیشه موهای ناحیه مربوطه را از بین می برد.
مزایای استفاده از لیزر یخ
با استفاده از لیزر یخ می توان به طور متوسط ​​حتی بین 4 تا 6 جلسه به نتایج موفقیت آمیزی دست یافت. برنامه Ice Laser دستگاهی است که می توانید با خیال راحت انتخاب کنید و مورد تأیید FDA است. از آنجا که می توان آن را در همه فصول استفاده کرد ، مشکلی ایجاد نمی کند. در مردان و زنان بسیار موفق است. با استفاده از آن بر روی هر نوع پوست و هر رنگ مو ، نتایج موثری می دهد.
لیزر یخ سریعتر از سایر خدمات حذف موهای زائد است. کل بدن در جلساتی از 30 دقیقه تا 45 دقیقه انجام می شود.
این مورد به ویژه با استفاده بدون درد ، مورد علاقه مردان قرار گرفته است. به لطف سر که تا منفی 3 درجه پایین می آید ، درد تقریباً وجود ندارد. این تقاضا برای مردان بسیار زیاد است زیرا در نقاط بسیار حساس مانند ریش ، زیر ریش ، پشت و ناحیه قفسه سینه نتیجه موفقی می دهد.
به پوست شما آسیبی نمی رساند و مطمئناً باعث ایجاد لکه یا سوزش نمی شود.
چگونه بسیاری از جلسات پایان لیزر پایان می یابد؟
لیزر اپیلاسیون ، که هم در مردان و هم در زنان مثر است ، حذف موهای زائد بدن است که با دستگاه لیزر باعث ایجاد اضطراب زیبایی می شود. اثربخشی لیزر اپیلاسیون بستگی به ساختار فیزیکی و هورمونی فرد ، نوع مو ، پوست و رنگ مو دارد. مناطقی مانند زیر بغل ، ساق پا و ناحیه بیکینی ممکن است 4 تا 8 جلسه طول بکشد ، در حالی که نواحی مانند صورت ، بازوها و پشت 6 تا 12 جلسه طول می کشد.
به عبارت دیگر ، ماده ای به نام ملانین که به موهای بدن رنگ می دهد ، جذب بهتر پرتوهای لیزر را تضمین می کند. بنابراین ، موهای تیره بدن بیشتر در معرض حرارت ناگهانی ناشی از لیزر اپیلاسیون قرار می گیرند. برخورد آسان با پرتوهای لیزر باعث می شود این نوع فولیکول مو سریعتر از بین برود. به همین دلیل است که حذف موهای بدن رنگ روشن با لیزر موهای زائد در مقایسه با موهای تیره مشکل تر است.
بعد از اتمام لیزر اتو دیود ، چه کارهایی باید انجام شود؟
پس از اتمام جلسه لیزر اتو زدن با لیزر ، ممکن است قرمزی ایجاد شود. این واکنش که پس از جلسه لیزر دایود انجام می شود ، معمولاً در عرض 1-2 ساعت از بین می رود. در برخی موارد ، ممکن است قرمزی خفیف دیده شود که می تواند تا 1-2 روز ادامه یابد. این منطقه ای

قیمت لیزر موهای زائد 2021

لیزرهای دیود

لیزر دایود نوعی درمان لیزری با هدف کاهش موهای زائد است. از آنجا که طول موج لیزر دیود بیشتر از سایر روش های لیزر است ، نتایج موثری حتی در پوست های تیره به دست می آید که بسته به زمان درمان متفاوت است. طول موج لیزر دیود 810 نانومتر است.

مزایای بسیاری با روش لیزر دیود ارائه می شود:

احتمال ایجاد لکه روی پوست کم است.
لیزرهای دیود ، از جمله پوست تیره ، لیزرهایی هستند که می توانند برای اپیلاسیون روی انواع پوست استفاده شوند.
دارای انواع تماسی یا خنک کننده هوا است و بنابراین درد را تحت کنترل می گیرد.
طول موج می تواند عمیق تر از لیزرهای الکساندرایت و یاقوت به پوست برسد.
مدت زمان نبض به دلیل ویژگی های فنی دستگاه طولانی است و می تواند در افراد با پوست تیره استفاده شود.
طول عمر بیشتر نبض ممکن است اثر بخشی موهای نازک را کاهش دهد. به همین دلیل ، دستگاه های دیود با طول پالس قابل تنظیم نیز تولید شده اند. لیزرهای دیود با این نوع عملکرد دستگاه های مهمی هستند که می توانند در موهای ریز مثر باشند.

تاثیر آن در موهای عمیق و ضخیم بیشتر است. به دلیل این ویژگی ها ، آنها موفق ترین لیزرها در صورت ، ناحیه پشت نر ، زن و مرد هستند.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .