Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
30-60 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

لیزر اپیلاسیون

روش اپیلاسیون لیزری فرآیند از بین بردن فولیکول های موهای ناخواسته توسط لیزر است که یک پرتو نوری است که با تحریک اشعه ها بدون آسیب به بافت پوست به دست می آید. این روش در بسیاری از زمینه ها مانند پزشکی یا زیبایی استفاده می شود.
لیزر اپیلاسیون که برای از بین بردن رشد مو که یک مشکل زیبایی و روانی اجتماعی است استفاده می شود حدود 25 سال است که با خیال راحت انجام می شود. این روش در تمام قسمت های بدن قابل استفاده است.
لیزر اپیلاسیون چگونه انجام می شود؟
پس از انجام برنامه ریزی، نواحی مورد استفاده با کمک تیغ تمیز می شوند. پس از بررسی پارامترهایی مانند نوع و تراکم مو، نوع پوست و رنگ توسط متخصص پوست، با انجام شات های سریالی به ناحیه مورد نظر با دستگاه مناسب، فرآیند شروع می شود. تکمیل فرآیند بسته به نوع پوست و مو، رنگ و عرض ناحیه متفاوت است. این روش باید در فواصل منظم، معمولا هر 4 تا 6 هفته یکبار تکرار شود. هدف از لیزر اپیلاسیون تخریب فولیکول مو است. در این مرحله گرمای ناگهانی تولید شده توسط نور لیزر روی موهای تیره موثرتر است.
اپیلاسیون لیزری چگونه کار می کند؟
سطح پوست با پرتوهای پرتاب شده روی پوست توسط سر دستگاه لیزر اپیلاسیون اسکن می شود. اشعه هایی که به پوست فرد می رسد توسط ماده ای به نام ملانین نگه داشته می شود که به مو رنگ می دهد. بنابراین انرژی منتقل شده توسط لیزر به انرژی گرمایی روی سطح مو تبدیل می شود. حرارتی که از سطح مو به ریشه منتقل می شود باعث می شود در مدت زمان بسیار کوتاهی ریشه مو از بین برود. با تغییر شکل سلول های بنیادی ریشه مو در هر جلسه به این ترتیب، فرد برای همیشه از شر موهای ناحیه مربوطه خلاص می شود.
لیزرهای دایود
لیزر دایود نوعی مدیریت لیزر درمانی با هدف کاهش موهای زائد است. از آنجایی که طول موج لیزر دایود نسبت به سایر روش های لیزر بیشتر است، حتی در پوست های تیره نیز نتایج موثری حاصل می شود که با توجه به زمان درمان متفاوت است. لیزر دایود دارای طول موج 810 نانومتر است.
روش لیزر دایود مزایای زیادی دارد:
• احتمال ایجاد لک روی پوست کم است.
• لیزرهای دایود، از جمله پوست تیره، لیزرهایی هستند که می توانند انواع پوست را اپیلاسیون کنند.
• انواع تماسی یا هوا خنک دارد و بنابراین درد را تحت کنترل می گیرد.
• طول موج می تواند به عمق پوست نسبت به لیزرهای الکساندریت و یاقوت برسد.
• مدت زمان نبض به دلیل ویژگی های فنی دستگاه زیاد است و برای افراد تیره پوست قابل استفاده است.
• مدت زمان پالس طولانی ممکن است اثربخشی را روی موهای ریز کاهش دهد. به همین دلیل دستگاه های دیودی با مدت زمان پالس قابل تنظیم نیز تولید شده است. لیزرهای دایود با این نوع عملکرد دستگاه های مهمی هستند که می توانند در موهای ریز موثر باشند.
• تاثیر آن روی موهای عمیق و پرپشت بیشتر است. به دلیل این ویژگی ها، آنها موفق ترین لیزرها در ناحیه صورت، پشت مردانه، ناحیه بازوی زنانه و مردانه هستند.
مزایای اپیلاسیون لیزر یخ
با استفاده از لیزر یخ می توان به طور متوسط ​​بین 4 تا 6 جلسه نیز به نتایج موفقیت آمیزی دست یافت. اپلیکیشن لیزر یخ دستگاهی است که می توانید با خیال راحت انتخاب کنید و دارای تاییدیه FDA می باشد. از آنجایی که در تمام فصول قابل استفاده است، مشکلی ایجاد نمی کند. هم در مردان و هم در زنان بسیار موفق است. با استفاده از آن برای هر نوع پوست و هر رنگ مو، نتایج موثری به همراه دارد.
لیزر یخ سریعتر از سایر خدمات حذف موهای زائد است. کل بدن در جلساتی از 30 دقیقه تا 45 دقیقه انجام می شود.
به خصوص با کاربرد بدون درد آن مورد علاقه مردان شده است. به لطف سر که به منفی 3 درجه می رسد، درد تقریباً وجود ندارد. تقاضای زیادی برای آقایان دارد زیرا در نقاط بسیار حساس مانند ریش، زیر ریش، پشت و سینه نتیجه موفقیت آمیزی می دهد.
به پوست شما آسیبی نمی رساند و مطمئناً باعث ایجاد لک یا سوزش نمی شود.
اپیلاسیون لیزری چند جلسه تمام می شود؟
لیزر اپیلاسیون که هم برای آقایان و هم برای خانم ها موثر است، از بین بردن موهای زائد بدن است که با دستگاه لیزر باعث اضطراب زیبایی می شود. اثربخشی لیزر اپیلاسیون به ساختار فیزیکی و هورمونی، نوع مو، رنگ پوست و مو بستگی دارد. نواحی مانند زیر بغل، ساق پا و نواحی بیکینی ممکن است 4 تا 8 جلسه طول بکشد، در حالی که مناطقی مانند صورت، بازوها و پشت ممکن است 6 تا 12 جلسه طول بکشد.
به عبارت دیگر، ماده ای به نام ملانین که به موهای بدن رنگ می دهد، جذب بهتر پرتوهای لیزر را تضمین می کند. بنابراین موهای تیره بدن بیشتر در معرض گرمای ناگهانی ناشی از اپیلاسیون لیزری قرار دارند. استفاده آسان از پرتوهای لیزر باعث می شود که این نوع فولیکول مو با سرعت بیشتری از بین برود. به همین دلیل است که از بین بردن موهای رنگ روشن بدن با روش اپیلاسیون لیزری نسبت به رنگ های تیره دشوارتر است.
بعد از اپیلاسیون لیزر اتو دیودی چه باید کرد؟
بعد از جلسه اپیلاسیون لیزر اتو دیود، ممکن است قرمزی ایجاد شود. این واکنش که پس از جلسه اپیلاسیون لیزر دایود رخ می دهد، معمولا در عرض 1-2 ساعت از بین می رود. در برخی موارد، قرمزی خفیف ممکن است دیده شود که ممکن است 1-2 روز طول بکشد. کرم های مرطوب کننده معمولا برای این واکنش موضعی کافی هستند.
سبک تا 24 ساعت پس از استفاده نباید آب بسیار داغ را به این نواحی لمس کرد. حداقل تا 2 هفته بعد از اپیلاسیون لیزر دایود نباید از سولاریوم استفاده کرد. از آنجایی که پوست بعد از اپیلاسیون لیزر دایود حساس می شود، آفتاب گرفتن باعث ایجاد لک می شود.بیمار حتما باید از ضد آفتاب با فاکتور بالا استفاده کند. پس از اتو دایود و لیزر اپیلاسیون لازم است پوست مرطوب شود. افرادی که تحت لیزر اپیلاسیون قرار گرفته اند در مورد مسائلی که باید بعد از انجام عمل در نظر گرفته شوند مطلع می شوند.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت لیزر موهای زائد 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .