تزریق چربی لب

بزرگ کردن لب ، فرایند شفاف سازی لبهای نازک و باد شده با کمک تزریق چربی یا تزریق فیلر است.
زیبایی لب
لب ها ، نماد جذابیت ، اهمیت ویژه ای برای زنان دارند. برای داشتن لبهای زیبا ، صاف و پر کاربرد زیبایی شناسی مختلف وجود دارد. مهمترین معیار زیبایی لب ظاهر طبیعی است. روشهای زیبایی لب که در بسیاری از نقاط اعمال می شود باید توسط پزشکان حرفه ای انجام شود ، در غیر این صورت نمی توان نتایج طبیعی و سالمی به دست آورد. روش های زیبایی لب ، که عموماً توسط افرادی که لب های نازک دارند ترجیح داده می شود ، در پایان یک برنامه بدون درد و بدون درد نتایج خوبی را به همراه دارد.
زیبایی لب ها برای افرادی که لب های نازک و حجمی دارند صرف نظر از زن یا مرد بسیار مهم است. کاربردهای ایمپلنت دائمی که در لب قرار می گیرند یا فیلرهایی که به روش تزریق استفاده می شوند ، حجم لب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. پزشک متخصص که معاینات لازم را انجام می دهد ، تصمیم می گیرد که کدام روش برای چه افرادی ترجیح داده شود.
پرکردن لب چیست؟
این روش قرار دادن اسید هیالورونیک یا فیلرهای حاوی سیلیکون بر روی پوست است تا ظاهر زیبایی به لب بدهد ، بافت آن را بهبود بخشد و حجم آن را افزایش دهد. روش های کاربردی بزرگ کردن لب ساخته شده با مواد پر کننده مختلف نیز با توجه به مواد مورد استفاده متفاوت است. ماندگاری بزرگ شدن لب نیز با توجه به مواد متفاوت است.
روشهای پرکردن لب
پرکننده هایی که قبلاً لب پر داشتند می توانند از مواد سیلیکونی مایع یا جامد باشند. کاربردهای سیلیکون مایع به روش تزریق استفاده می شود ، اما عموماً ترجیح داده نمی شود. کاربردهای ایمپلنت سیلیکون در فرم جامد به دلیل ماندگاری بسیار ترجیح داده می شوند.
علاوه بر کاربردهای سیلیکون ، از روش تزریق فیلرهای هیالورونیک زیر پوست نیز استفاده می شود. با وجود ماندگاری کمتر ، برای کاربردی ایمن و طبیعی ترجیح داده می شود. این ماده که برای پوست مضر نیست ، به مرور در پوست حل می شود و باید تکرار شود.
پر کردن را می توان به جای پر کردن هیالورونیک با سلول های چربی نیز انجام داد. در این روش بافت های چربی گرفته شده از نقاط مختلف بدن فرد به لب تزریق می شود.
پرکردن لب دائمی چگونه ساخته می شود؟
کاربردهای ایمپلنت سیلیکونی که در لب قرار می گیرند ، سیلیکون لب دائمی نامیده می شود ، یعنی "پرمالیپ". این یکی از ترجیح ترین روشهای زیبایی لب دائمی است. سیلیکون هایی که به طور مرتب در لب قرار گرفته اند ، به منظور شکل گرفتن لب ، به راحتی شکل لب را می گیرند.
این روش ، که می تواند برای لب های پایین یا بالا استفاده شود ، با بی حسی عمومی و موضعی اعمال می شود. ماندگاری ایمپلنت های سیلیکونی که از طریق برش های روی لبه دهان قرار می گیرند معمولاً دائمی است. اما در صورت تمایل افراد می توانند درخواست برداشتن ایمپلنت ها را داشته باشند. ایمپلنت ها را می توان به آسانی با قرار دادن آنها از بین برد.
مواردی که باید بعد از ماندگاری در نظر گرفته شود
استراحت چند روزه پس از بزرگ شدن لب کافی است. حساسیت خفیف ممکن است چند روز پس از قرار دادن ایمپلنت لب باقی بماند. با این حال ، تمام این علائم در عرض یک هفته پایان می یابد و شکل لب شکل جدید خود را به دست می آورد. در این فرایند ، مهم است که از غذاهای سخت دوری کنید و از خمیازه کشیدن زیاد و حرکات خنده خودداری کنید. پس از بهبودی ، ایمپلنت های سیلیکونی هیچ گونه ناراحتی ایجاد نمی کنند و هیچ واکنشی روی پوست ایجاد نمی کنند. کسانی که لب لب ایمپلنت سیلیکون را با اطمینان از کلینیک Promed انجام داده اند رضایت خود را در چارچوب ماندگاری و راحتی ابراز می کنند.

چرا بوتوکس لب کاربرد دارد؟

بافت لب ممکن است از نظر ژنتیکی پیوسته یا با افزایش سن دچار چین و چروکی شود. بوتاکس لب برای از بین بردن این چین و چروک روی لب و اطراف آن ترجیح داده می شود. این سوزن دقیقاً مانند پرکننده با سوزن های نوک تیز به زیر پوست تزریق می شود. همچنین می توان آن را با پرکننده اعمال کرد. بوتاکس لب روشی است که باید دو بار در سال تکرار شود و به مرور جذب پوست می شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .