Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15-20 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
7-10 DAYS
Hospital Accommodation:
-

تزریق چربی لب

بزرگ کردن لب ، فرایند شفاف سازی لبهای نازک و باد شده با کمک تزریق چربی یا تزریق فیلر است.
زیبایی لب
لب ها ، نماد جذابیت ، اهمیت ویژه ای برای زنان دارند. برای داشتن لبهای زیبا ، صاف و پر کاربرد زیبایی شناسی مختلف وجود دارد. مهمترین معیار زیبایی لب ظاهر طبیعی است. روشهای زیبایی لب که در بسیاری از نقاط اعمال می شود باید توسط پزشکان حرفه ای انجام شود ، در غیر این صورت نمی توان نتایج طبیعی و سالمی به دست آورد. روش های زیبایی لب ، که عموماً توسط افرادی که لب های نازک دارند ترجیح داده می شود ، در پایان یک برنامه بدون درد و بدون درد نتایج خوبی را به همراه دارد.
زیبایی لب ها برای افرادی که لب های نازک و حجمی دارند صرف نظر از زن یا مرد بسیار مهم است. کاربردهای ایمپلنت دائمی که در لب قرار می گیرند یا فیلرهایی که به روش تزریق استفاده می شوند ، حجم لب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. پزشک متخصص که معاینات لازم را انجام می دهد ، تصمیم می گیرد که کدام روش برای چه افرادی ترجیح داده شود.
پرکردن لب چیست؟
این روش قرار دادن اسید هیالورونیک یا فیلرهای حاوی سیلیکون بر روی پوست است تا ظاهر زیبایی به لب بدهد ، بافت آن را بهبود بخشد و حجم آن را افزایش دهد. روش های کاربردی بزرگ کردن لب ساخته شده با مواد پر کننده مختلف نیز با توجه به مواد مورد استفاده متفاوت است. ماندگاری بزرگ شدن لب نیز با توجه به مواد متفاوت است.
روشهای پرکردن لب
پرکننده هایی که قبلاً لب پر داشتند می توانند از مواد سیلیکونی مایع یا جامد باشند. کاربردهای سیلیکون مایع به روش تزریق استفاده می شود ، اما عموماً ترجیح داده نمی شود. کاربردهای ایمپلنت سیلیکون در فرم جامد به دلیل ماندگاری بسیار ترجیح داده می شوند.
علاوه بر کاربردهای سیلیکون ، از روش تزریق فیلرهای هیالورونیک زیر پوست نیز استفاده می شود. با وجود ماندگاری کمتر ، برای کاربردی ایمن و طبیعی ترجیح داده می شود. این ماده که برای پوست مضر نیست ، به مرور در پوست حل می شود و باید تکرار شود.
پر کردن را می توان به جای پر کردن هیالورونیک با سلول های چربی نیز انجام داد. در این روش بافت های چربی گرفته شده از نقاط مختلف بدن فرد به لب تزریق می شود.
پرکردن لب دائمی چگونه ساخته می شود؟
کاربردهای ایمپلنت سیلیکونی که در لب قرار می گیرند ، سیلیکون لب دائمی نامیده می شود ، یعنی "پرمالیپ". این یکی از ترجیح ترین روشهای زیبایی لب دائمی است. سیلیکون هایی که به طور مرتب در لب قرار گرفته اند ، به منظور شکل گرفتن لب ، به راحتی شکل لب را می گیرند.
این روش ، که می تواند برای لب های پایین یا بالا استفاده شود ، با بی حسی عمومی و موضعی اعمال می شود. ماندگاری ایمپلنت های سیلیکونی که از طریق برش های روی لبه دهان قرار می گیرند معمولاً دائمی است. اما در صورت تمایل افراد می توانند درخواست برداشتن ایمپلنت ها را داشته باشند. ایمپلنت ها را می توان به آسانی با قرار دادن آنها از بین برد.
مواردی که باید بعد از ماندگاری در نظر گرفته شود
استراحت چند روزه پس از بزرگ شدن لب کافی است. حساسیت خفیف ممکن است چند روز پس از قرار دادن ایمپلنت لب باقی بماند. با این حال ، تمام این علائم در عرض یک هفته پایان می یابد و شکل لب شکل جدید خود را به دست می آورد. در این فرایند ، مهم است که از غذاهای سخت دوری کنید و از خمیازه کشیدن زیاد و حرکات خنده خودداری کنید. پس از بهبودی ، ایمپلنت های سیلیکونی هیچ گونه ناراحتی ایجاد نمی کنند و هیچ واکنشی روی پوست ایجاد نمی کنند. کسانی که لب لب ایمپلنت سیلیکون را با اطمینان از کلینیک Promed انجام داده اند رضایت خود را در چارچوب ماندگاری و راحتی ابراز می کنند.

چرا بوتوکس لب کاربرد دارد؟

بافت لب ممکن است از نظر ژنتیکی پیوسته یا با افزایش سن دچار چین و چروکی شود. بوتاکس لب برای از بین بردن این چین و چروک روی لب و اطراف آن ترجیح داده می شود. این سوزن دقیقاً مانند پرکننده با سوزن های نوک تیز به زیر پوست تزریق می شود. همچنین می توان آن را با پرکننده اعمال کرد. بوتاکس لب روشی است که باید دو بار در سال تکرار شود و به مرور جذب پوست می شود.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت پرکننده لب دائمی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .