بالابر باسن

زیبایی باسن روشهای زیبایی است که برای دستیابی به خطوط گرد در افرادی استفاده می شود که باسن آنها صاف و بی شکل به نظر می رسند. بیشتر خانم ها برای ظاهر باسن برجسته ترجیح می دهند.
روشهای زیبایی شناسی دکمه
در زیبایی باسن ، که می تواند برای موارد اضافی و کمبود در ناحیه لگن استفاده شود ، روش های مختلف درمانی با توجه به نوع منطقه و نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. از پروتزهای باسن با ظاهر باسن بسیار صاف برای ظاهر طبیعی و کامل استفاده می شود. در صورت وجود کمی خم شدن که باید بزرگ شود ، می توان با تزریق چربی به نقاط تعیین شده در لگن تصویر مورد نظر را بدست آورد. لیپوساکشن ، لیفت باسن ، حرکات کششی مفصل ران را می توان برای افتادگی ، بیش از حد و پایین ترجیح داد.
برای کیست؟
زیبایی باسن نجات دهنده افرادی است که خواهان تفاوت های قابل مشاهده در ناحیه باسن و لگن هستند. می تواند برای افراد دارای اضافه وزن و لاغر ترجیح داده شود. در افرادی که وزن ندارند ، اطمینان حاصل می شود که ساختار صاف و ضعیف مفصل ران مشخص شده و برداشته می شود. در افراد دارای وزن اضافی ، ظاهر ساختار باسن وسیع و مسطح بهبود می یابد ، اضافه ها و حذف ها انجام می شود یا لیفت باسن انجام می شود. اگرچه بیشتر توسط زنان ترجیح داده می شود ، اما می تواند برای هر کسی که به آن نیاز دارد و بالای 18 سال استفاده شود.
چگونه عمل جراحی دکمه انجام می شود؟
در نتیجه معاینه انجام شده توسط متخصص ، روشهای مورد استفاده مشخص می شود و روز عمل مشخص می شود. این عمل تحت بیهوشی عمومی 2-3 ساعت طول می کشد.
در روش تزریق چربی ، این فرآیند در سه مرحله انجام می شود. در مرحله اول ، با استفاده از روش لیپوساکشن ، چربی از ناحیه فرد با بافت چربی اضافی برداشته می شود. در مرحله دوم ، چربی گرفته شده پردازش شده و در آخرین مرحله به ناحیه مورد نیاز تزریق می شود.
کاربردهای پرکننده ، که اغلب در زیبایی باسن ترجیح داده می شوند ، می توانند در ترکیب با تزریق چربی انجام شوند. ماندگاری روشهای تزریق 1-1.5 سال طول می کشد و بعداً دوباره قابل استفاده است. کسانی که پرکننده لب دارند معمولاً ترجیح می دهند این روش با رضایت از آن تکرار شود.
در کاربردهای پروتز باسن ، دو برش به راست و چپ ایجاد می شود که از محل اتصال هر دو باسن شروع می شود. عمل با قرار دادن پروتزهای باسن در زیر پوست این نواحی برش به پایان می رسد.
روند بهبودی بعد از زیبایی شناسی بوت چگونه است؟
نتایج قابل مشاهده پس از استفاده به دست می آید. توسط پزشک متخصص توصیه می شود که فرد باید یک روز در بیمارستان استراحت کند. روز بعد ، فرد می تواند به زندگی اجتماعی خود بازگردد ، اما این حساسیت ممکن است در 5 روز اول ادامه یابد. 2 روز نباید حمام کنید. از آنجا که کاربرد در منطقه ای که عفونت در آن باز است انجام می شود ، ضروری است که اهمیت زیادی به بهداشت بخیه ها داده شود.
در طول دوره بهبودی پس از عمل ، پیاده روی زیاد با سرعت زیاد سالم است. شورت و کرست باید تقریباً 1 ماه استفاده شود. یک ماه پس از عمل ، بدن کاملاً ظاهر مورد نظر را به دست می آورد و فرم مورد نظر را به دست می آورد.

مزایای زیبایی شناسی دکمه

ناحیه باسن ، که شامل ماهیچه های گلوتئال و بافت چربی است ، در ساختاری قرار دارد که به راحتی می تواند فرم مورد نظر را بدست آورد. هر روشی که باید روی ناحیه اعمال شود با داشتن یک اثر سریع نتیجه مطلوب را نشان می دهد. از آنجا که یک روش شخصی انجام می شود ، هیچ گونه نارضایتی وجود ندارد. یک بدن متناسب با ظاهری قائم تر و شکل تر به دست می آید. بعد از عمل هیچ گونه زخمی وجود ندارد. تجربه و حرفه ای بودن متخصص از مهمترین عوامل موفقیت بیشتر است.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .