Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
2-3 HOURS
Anesthesia:
GENERAL
Return of Work Time:
1 DAY
Healing Time:
1 MONTH
Hospital Accommodation:
1 DAY

بالابر باسن

زیبایی باسن روشهای زیبایی است که برای دستیابی به خطوط گرد در افرادی استفاده می شود که باسن آنها صاف و بی شکل به نظر می رسند. بیشتر خانم ها برای ظاهر باسن برجسته ترجیح می دهند.
روشهای زیبایی شناسی دکمه
در زیبایی باسن ، که می تواند برای موارد اضافی و کمبود در ناحیه لگن استفاده شود ، روش های مختلف درمانی با توجه به نوع منطقه و نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. از پروتزهای باسن با ظاهر باسن بسیار صاف برای ظاهر طبیعی و کامل استفاده می شود. در صورت وجود کمی خم شدن که باید بزرگ شود ، می توان با تزریق چربی به نقاط تعیین شده در لگن تصویر مورد نظر را بدست آورد. لیپوساکشن ، لیفت باسن ، حرکات کششی مفصل ران را می توان برای افتادگی ، بیش از حد و پایین ترجیح داد.
برای کیست؟
زیبایی باسن نجات دهنده افرادی است که خواهان تفاوت های قابل مشاهده در ناحیه باسن و لگن هستند. می تواند برای افراد دارای اضافه وزن و لاغر ترجیح داده شود. در افرادی که وزن ندارند ، اطمینان حاصل می شود که ساختار صاف و ضعیف مفصل ران مشخص شده و برداشته می شود. در افراد دارای وزن اضافی ، ظاهر ساختار باسن وسیع و مسطح بهبود می یابد ، اضافه ها و حذف ها انجام می شود یا لیفت باسن انجام می شود. اگرچه بیشتر توسط زنان ترجیح داده می شود ، اما می تواند برای هر کسی که به آن نیاز دارد و بالای 18 سال استفاده شود.
چگونه عمل جراحی دکمه انجام می شود؟
در نتیجه معاینه انجام شده توسط متخصص ، روشهای مورد استفاده مشخص می شود و روز عمل مشخص می شود. این عمل تحت بیهوشی عمومی 2-3 ساعت طول می کشد.
در روش تزریق چربی ، این فرآیند در سه مرحله انجام می شود. در مرحله اول ، با استفاده از روش لیپوساکشن ، چربی از ناحیه فرد با بافت چربی اضافی برداشته می شود. در مرحله دوم ، چربی گرفته شده پردازش شده و در آخرین مرحله به ناحیه مورد نیاز تزریق می شود.
کاربردهای پرکننده ، که اغلب در زیبایی باسن ترجیح داده می شوند ، می توانند در ترکیب با تزریق چربی انجام شوند. ماندگاری روشهای تزریق 1-1.5 سال طول می کشد و بعداً دوباره قابل استفاده است. کسانی که پرکننده لب دارند معمولاً ترجیح می دهند این روش با رضایت از آن تکرار شود.
در کاربردهای پروتز باسن ، دو برش به راست و چپ ایجاد می شود که از محل اتصال هر دو باسن شروع می شود. عمل با قرار دادن پروتزهای باسن در زیر پوست این نواحی برش به پایان می رسد.
روند بهبودی بعد از زیبایی شناسی بوت چگونه است؟
نتایج قابل مشاهده پس از استفاده به دست می آید. توسط پزشک متخصص توصیه می شود که فرد باید یک روز در بیمارستان استراحت کند. روز بعد ، فرد می تواند به زندگی اجتماعی خود بازگردد ، اما این حساسیت ممکن است در 5 روز اول ادامه یابد. 2 روز نباید حمام کنید. از آنجا که کاربرد در منطقه ای که عفونت در آن باز است انجام می شود ، ضروری است که اهمیت زیادی به بهداشت بخیه ها داده شود.
در طول دوره بهبودی پس از عمل ، پیاده روی زیاد با سرعت زیاد سالم است. شورت و کرست باید تقریباً 1 ماه استفاده شود. یک ماه پس از عمل ، بدن کاملاً ظاهر مورد نظر را به دست می آورد و فرم مورد نظر را به دست می آورد.

مزایای زیبایی شناسی دکمه

ناحیه باسن ، که شامل ماهیچه های گلوتئال و بافت چربی است ، در ساختاری قرار دارد که به راحتی می تواند فرم مورد نظر را بدست آورد. هر روشی که باید روی ناحیه اعمال شود با داشتن یک اثر سریع نتیجه مطلوب را نشان می دهد. از آنجا که یک روش شخصی انجام می شود ، هیچ گونه نارضایتی وجود ندارد. یک بدن متناسب با ظاهری قائم تر و شکل تر به دست می آید. بعد از عمل هیچ گونه زخمی وجود ندارد. تجربه و حرفه ای بودن متخصص از مهمترین عوامل موفقیت بیشتر است.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت های زیبایی شناسی هیپ برزیلی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .