لایه برداری کربن

لایه برداری فرایند لایه برداری از بیرونی ترین لایه پوست با کمک راه حل های مختلف است. محلول یا ماسکی که باید روی پوست بمالید لایه برداری لایه فوقانی پوست را تضمین می کند.
فرایند لایه برداری ؛ این روشی است که می توان از آن برای حل مشکلاتی مانند چین و چروک روشن ، اسکار آکنه و تغییر رنگ روی پوست استفاده کرد.
لایه برداری کربن فرآیند تمیز کردن و صاف کردن سطح پوست در نتیجه قرار گرفتن اتم های کربن فعال در برابر حرارت زیاد است.
لایه برداری کربنی چیست؟
لایه برداری لایه برداری از بیرونی ترین لایه پوست با کمک محلول های مختلف است. محلول یا ماسکی که باید روی پوست بمالید لایه برداری لایه فوقانی پوست را تضمین می کند. بنابراین ، پوست صاف تر می شود. فرایند لایه برداری ؛ این روشی است که می توان از آن برای حل مشکلاتی مانند چین و چروک روشن ، اسکار آکنه و تغییر رنگ روی پوست استفاده کرد.
بسته به مشکلات پوستی ، لایه برداری می تواند به روش های مختلف انجام شود. سه فرآیند لایه برداری متفاوت ، متوسط ​​، عمیق وجود دارد. در لایه برداری سبک ، فقط لایه بالایی پوست لایه برداری می شود ، در حالی که در لایه برداری متوسط ​​و عمیق ، لایه های عمیق تر پوست لایه برداری می شوند. لایه برداری سبک ؛ برای بهبود مشکلاتی مانند تفاوت رنگ پوست ، آکنه ، خشکی استفاده می شود. ممکن است لازم باشد لایه برداری را تکرار کنید تا از این روند نتیجه بگیرید. لایه برداری عمیق ؛ این یک برنامه کاربردی است که می تواند برای حل بیماریهایی مانند چین و چروک های عمیق ، ضایعات پوستی پیش ساز سرطان استفاده شود. فرآیند لایه برداری عمیق معمولاً بدون نیاز به لایه برداری مجدد نتیجه مطلوب را می دهد. توصیه می شود روش های لایه برداری شیمیایی در اعماق مختلف که با استفاده از مواد شیمیایی مختلف روی پوست انجام می شود ، تحت آگاهی و کنترل متخصص پوست انجام شود.

برنامه لایه برداری کربن لیزری چگونه است؟
قبل از شروع فرآیند لایه برداری کربن لیزری ، سطح پوست با کمک محلول تمیز می شود. یک کرم لایه بردار سیاه با ذرات کربن که برای پوست مفید است ، روی سطح تمیز شده پوست استفاده می شود.
بسیار مهم است که ذرات کربن موجود در کرم به شدت جذب پوست شوند. به همین دلیل ، آن را به مدت 15-20 دقیقه روی سطح پوست نگه می داریم تا زمانی که خشک شود تا پوست کرم را جذب کرده و کرم تمام منافذ پوست را تحت تأثیر قرار دهد.
این عمل با شلیک با یک سیستم لیزری Q-switch روی مایع انجام می شود که روی سطح پوست اعمال می شود ، حاوی اتم های کربن متراکم است و به طور خاص برای کاربرد تولید می شود. در این عکسها ، تمام کربنی که روی سطح پوست اعمال می شود منفجر می شود و سطح پایینی از آسیب را به سطح وارد می کند.
انرژی اعمال شده و میزان کم آسیب که رخ می دهد همچنین باعث فعال شدن سطح پوست می شود و باعث تولید کلاژن پوست می شود و الیاف الاستین که خاصیت ارتجاعی پوست را برای بازیابی ، کوتاه شدن و در نتیجه سفت شدن پوست فراهم می کند.
به لطف عکس هایی که با دستگاه لیزر گرفته می شود ، ذرات کربنی که به پوست وارد شده و جذب پوست می شوند منفجر می شوند و با گرمای آزاد شده ، یک لایه برداری سطحی روی لایه فوقانی پوست صورت می گیرد.
مزایای لایه برداری کربن لیزری چیست؟
از بین بردن آفتاب و لکه های پیری روی سطح پوست ،
کاهش ظاهر منافذ بزرگ شده روی پوست ،
جلوگیری از افتادگی پوست و بازگرداندن کشش آن ،
افزایش تولید کلاژن ،
از بین بردن چین و چروک ،
تجدید روشنایی و رنگ پوست ،
جلوگیری از چرب شدن پوست ،
کاهش و تمیز کردن جوش های سر سیاه ،
پیشگیری از ایجاد آکنه بارزترین مزیت لایه برداری کربن است.
آیا لایه برداری کربن لیزری یک روش محتمل است؟
در طول این روش ، ممکن است افراد به دلیل لیزر اندکی حرارت در پوست خود احساس کنند و کمی سوزن سوزن شوند ، اما لایه برداری کربن لیزری یک روش دردناک نیست.
لایه برداری کربن لیزری چقدر طول می کشد؟
در فرآیند لایه برداری کربن ، ابتدا پوست را تمیز کنید و سپس ماسک لایه بردار را با ذرات کربن روی سطح پوست بمالید و منتظر بمانید تا خشک شود یک دوره 15-20 دقیقه ای را پوشش می دهد. روند بعدی حدود 10 دقیقه طول می کشد.
چند جلسه برای لایه برداری کربن لیزری استفاده می شود؟
لایه برداری کربن لیزری به طور کلی به صورت 5 تا 8 جلسه انجام می شود. با این حال ، هر فرد

کربن فعال چیست؟

کربن فعال؛ این ماده علاوه بر فوایدی که برای پوست دارد ، اثرات مفیدی بر قسمت های مختلف بدن دارد. در مسمومیت استفاده می شود ، برای کاهش دوز سم با جذب ماده یا داروی سمی در معده و روده. سطح کلسترول بالا را در خون کاهش می دهد زیرا جذب کلسترول را از دستگاه گوارش کاهش می دهد. کربن فعال همچنین می تواند به بیماران مبتلا به بیماری مزمن کلیه کمک کند ، زیرا به بدن در دفع سموم کمک می کند.
کربن فعال به دلیل قابلیت جذب باکتری و حذف آلودگی از روی پوست ، یک عامل لایه بردار بسیار مثر است. با لایه برداری کربن ، پوست عمیقا تمیز و صاف می شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .