Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
30 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

لایه برداری کربن

لایه برداری فرایند لایه برداری از بیرونی ترین لایه پوست با کمک راه حل های مختلف است. محلول یا ماسکی که باید روی پوست بمالید لایه برداری لایه فوقانی پوست را تضمین می کند.
فرایند لایه برداری ؛ این روشی است که می توان از آن برای حل مشکلاتی مانند چین و چروک روشن ، اسکار آکنه و تغییر رنگ روی پوست استفاده کرد.
لایه برداری کربن فرآیند تمیز کردن و صاف کردن سطح پوست در نتیجه قرار گرفتن اتم های کربن فعال در برابر حرارت زیاد است.
لایه برداری کربنی چیست؟
لایه برداری لایه برداری از بیرونی ترین لایه پوست با کمک محلول های مختلف است. محلول یا ماسکی که باید روی پوست بمالید لایه برداری لایه فوقانی پوست را تضمین می کند. بنابراین ، پوست صاف تر می شود. فرایند لایه برداری ؛ این روشی است که می توان از آن برای حل مشکلاتی مانند چین و چروک روشن ، اسکار آکنه و تغییر رنگ روی پوست استفاده کرد.
بسته به مشکلات پوستی ، لایه برداری می تواند به روش های مختلف انجام شود. سه فرآیند لایه برداری متفاوت ، متوسط ​​، عمیق وجود دارد. در لایه برداری سبک ، فقط لایه بالایی پوست لایه برداری می شود ، در حالی که در لایه برداری متوسط ​​و عمیق ، لایه های عمیق تر پوست لایه برداری می شوند. لایه برداری سبک ؛ برای بهبود مشکلاتی مانند تفاوت رنگ پوست ، آکنه ، خشکی استفاده می شود. ممکن است لازم باشد لایه برداری را تکرار کنید تا از این روند نتیجه بگیرید. لایه برداری عمیق ؛ این یک برنامه کاربردی است که می تواند برای حل بیماریهایی مانند چین و چروک های عمیق ، ضایعات پوستی پیش ساز سرطان استفاده شود. فرآیند لایه برداری عمیق معمولاً بدون نیاز به لایه برداری مجدد نتیجه مطلوب را می دهد. توصیه می شود روش های لایه برداری شیمیایی در اعماق مختلف که با استفاده از مواد شیمیایی مختلف روی پوست انجام می شود ، تحت آگاهی و کنترل متخصص پوست انجام شود.
برنامه لایه برداری کربن لیزری چگونه است؟
قبل از شروع فرآیند لایه برداری کربن لیزری ، سطح پوست با کمک محلول تمیز می شود. یک کرم لایه بردار سیاه با ذرات کربن که برای پوست مفید است ، روی سطح تمیز شده پوست استفاده می شود.
بسیار مهم است که ذرات کربن موجود در کرم به شدت جذب پوست شوند. به همین دلیل ، آن را به مدت 15-20 دقیقه روی سطح پوست نگه می داریم تا زمانی که خشک شود تا پوست کرم را جذب کرده و کرم تمام منافذ پوست را تحت تأثیر قرار دهد.
این عمل با شلیک با یک سیستم لیزری Q-switch روی مایع انجام می شود که روی سطح پوست اعمال می شود ، حاوی اتم های کربن متراکم است و به طور خاص برای کاربرد تولید می شود. در این عکسها ، تمام کربنی که روی سطح پوست اعمال می شود منفجر می شود و سطح پایینی از آسیب را به سطح وارد می کند.
انرژی اعمال شده و میزان کم آسیب که رخ می دهد همچنین باعث فعال شدن سطح پوست می شود و باعث تولید کلاژن پوست می شود و الیاف الاستین که خاصیت ارتجاعی پوست را برای بازیابی ، کوتاه شدن و در نتیجه سفت شدن پوست فراهم می کند.
به لطف عکس هایی که با دستگاه لیزر گرفته می شود ، ذرات کربنی که به پوست وارد شده و جذب پوست می شوند منفجر می شوند و با گرمای آزاد شده ، یک لایه برداری سطحی روی لایه فوقانی پوست صورت می گیرد.
مزایای لایه برداری کربن لیزری چیست؟
از بین بردن آفتاب و لکه های پیری روی سطح پوست ،
کاهش ظاهر منافذ بزرگ شده روی پوست ،
جلوگیری از افتادگی پوست و بازگرداندن کشش آن ،
افزایش تولید کلاژن ،
از بین بردن چین و چروک ،
تجدید روشنایی و رنگ پوست ،
جلوگیری از چرب شدن پوست ،
کاهش و تمیز کردن جوش های سر سیاه ،
پیشگیری از ایجاد آکنه بارزترین مزیت لایه برداری کربن است.
آیا لایه برداری کربن لیزری یک روش محتمل است؟
در طول این روش ، ممکن است افراد به دلیل لیزر اندکی حرارت در پوست خود احساس کنند و کمی سوزن سوزن شوند ، اما لایه برداری کربن لیزری یک روش دردناک نیست.
لایه برداری کربن لیزری چقدر طول می کشد؟
در فرآیند لایه برداری کربن ، ابتدا پوست را تمیز کنید و سپس ماسک لایه بردار را با ذرات کربن روی سطح پوست بمالید و منتظر بمانید تا خشک شود یک دوره 15-20 دقیقه ای را پوشش می دهد. روند بعدی حدود 10 دقیقه طول می کشد.
چند جلسه برای لایه برداری کربن لیزری استفاده می شود؟
لایه برداری کربن لیزری به طور کلی به صورت 5 تا 8 جلسه انجام می شود. با این حال ، هر فرد

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت لایه برداری کربن 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .