کیسه های زیر چشم

زیبایی چشم بدون جراحی ، که روشی برای جوانسازی اطراف چشم است. در درمان چین و چروک ، کبودی زیر چشم ، بدشکلی در چشم با تزریق روغن با افزایش سن استفاده می شود. این راحتی درمان بدون درد ، بدون درد و قابل اطمینان را ارائه می دهد.
زیبایی چشم چیست؟
مشخص ترین نقطه در بیان چهره افراد چشم ها هستند. معنادار و چشمگیر بودن برای بسیاری از مردم از اهمیت زیبایی شناسی مهم است. بسیاری از مشکلات مانند افتادگی پلک ، تغییر شکل پلک ، کیسه زیر چشم ، چین و چروک دور چشم ، چین و چروک زیر چشم از طریق زیبایی چشم برطرف می شود. برای از بین بردن مشکلات ناحیه چشم می توان از تکنیک های جراحی یا غیر جراحی استفاده کرد. تزریق چربی را می توان در هر دو روش اعمال کرد.
روشهای زیبایی چشم
ناهنجاری ها و ظاهر چروکیده اطراف چشم را می توان با روش های مختلف درمانی برطرف کرد. این روشها شامل روشهای جراحی یا غیرجراحی است. با توجه به ترجیحات شخص ، اقدامات لازم توسط متخصص توصیه می شود. روش هایی مانند تزریق چربی ، جراحی پلک (بلفاروپلاستی) ، پر کردن نور زیر چشم با توجه به نیاز فرد تعیین می شود. مناسب ترین روش درمانی توسط متخصصان کلینیک Promed برای شما توصیه می شود.
تزریق چربی دایره روغن
تزریق چربی در اطراف چشم یک روش کاربردی آسان و بدون عوارض است. این یک برنامه تزریقی است که به از بین بردن چین و چروک های ریز به نام پای کلاغ در اطراف چشم ، خطوط در قسمت های پایین چشم و پلک ها و حفره های زیر چشم کمک می کند. برای این روش ، بافت های چربی که به اطراف چشم تزریق می شود از قسمت های مختلف فرد گرفته شده و در نواحی تعیین شده اعمال می شود.
تزریق روغن چگونه اعمال می شود؟
روش زیبایی پلک با افزایش سن بر روی پوست افتاده اعمال می شود و بافت افتاده ترمیم می شود. افتادگی یا خطوط روی پلک بالا با برداشتن بافت اضافی و تزریق روغن در صورت لزوم تکمیل می شود.
در پلک های پایینی ، کیسه های چربی واقع در قسمت پایین چشم ، روی استخوان گونه و با افت سن باعث افتادگی می شوند. اگر گودی زیر چشم وجود داشته باشد ، با سلول های چربی پر شده و در نتیجه پوست شاداب تری به دست می آید. به این ترتیب تغییر شکل و کبودی زیر چشم برطرف می شود.
ماندگاری تزریق چربی در دور چربی
کنجکاوی ترین مسئله در همه روشهای زیبایی که برای ظاهر بهتر ترجیح داده می شود ، ماندگاری این روند است. ماندگاری نیز در زیبایی کانتور چشم نگران کننده است. اگرچه فرایند تزریق چربی دوام خود را تا حدود 2 سال حفظ می کند ، اما ممکن است برخی از بافت چربی از بین برود. به طور کلی ، در 6 ماه اول ، 40 درصد ذوب در سلول های چربی مشاهده می شود ، بافت باقی مانده قسمت دائمی است. این فرآیند می تواند به صورت اختیاری پس از مدتی تکرار شود یا اگر نرخ کافی به نظر برسد ، همچنان در شکل نهایی مورد استفاده قرار می گیرد. میزان ماندگاری بسته به این که افراد در وزن ثابت بمانند یا خیر ممکن است متفاوت باشد. همچنین می تواند با توجه به بافت بافت افراد متفاوت باشد.

قیمت کیف زیر چشم 2021

چه کسی برای زیبایی چشم دور استفاده می شود؟

شکل چشم ، که زیبایی نگاه را آشکار می کند ، برای همه مهم است. برای این کار ، آرایش انجام می شود ، مراقبت نادیده گرفته نمی شود. با این حال ، در برخی موارد ، همه اینها ممکن است برای زیبا کردن ظاهر کافی نباشند. در چنین مواردی ، از زیبایی کانتور چشم استفاده می شود. روشهای بهبود کانتور چشم برای افرادی با خطوط ریز در پلکهای پایین و بالا ، چین خوردگی پای کلاغ در اطراف چشمها و چشمهای فرورفته اعمال می شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .